D.Česnauskis apie santykių su žmona Vaida pradžią: „Nenutuokiau, kad ji – Mis Lietuva“

Deividas Česnauskis ir Vaida Česnauskienė / Viliaus Raševskio nuotr.
Deividas Česnauskis ir Vaida Česnauskienė / Viliaus Raševskio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-07-29 13:32
AA

Buvęs futbolininkas, dabar futbolo agentu dirbantis Deividas Česnauskis su žmona Vaida skaičiuoja jau keturioliktus santuokos metus. Tris vaikus auginanti pora iki šiol spinduliuoja didžiule meile, besąlygišku palaikymu ir pagarba, o prisiminę santykių pradžią prisipažįsta, kad tuomet mažai ką žinojo apie vienas kito gyvenimus ir kasdienybę okupavusias veiklas.

Lietuvos ryto TV gyvenimo būdo laida „Pokalbiai prie jūros. Atostogų ritmu“ su vedėja Juste Zinkevičiūte šįkart keliasi į pušų nubučiuotus Druskininkus, kur kur poilsiauja ir jėgas po darbų atgauna viena gražiausių Lietuvos šeimų Vaida ir Deividas Česnauskiai su vaikais.

Tris atžalas auginanti pora visai neprimena pavargusių tėvelių. Priešingai, prašmatnūs, visada pasitempę, romantiški ir vis dar įsimylėję, o į Druskininkus išsiruošė su misija paminėti šeimos švenčių maratoną, mat kaip sako Deividas, geriausios atostogos tos, kurios praleidžiamos būnant visiems kartu.

Deividas Česnauskis ir Vaida Česnauskienė / Viliaus Raševskio nuotr.

„Vasaros metu mūsų šeimoje gausu gimtadienių. Kaip ir būtų kur kas paprasčiau visus juos sudėti į vieną bendrą šventę, tačiau negali, nes kiekvienas norime asmeniškai sulaukti dėmesio, todėl man, kaip šeimos švenčių organizatorei, tenka dideli iššūkiai. Visas atostogas lydi futbolas, tačiau man patinka, kai yra palengvinta kasdieninė buitis. Ypač kai nereikia sukti galvos, ką gaminti, o vaikai patys gali rinktis, ką nori tą dieną valgyti“, – laidoje pasakoja Vaida.

Deividas Česnauskis ir Vaida Česnauskienė / Viliaus Raševskio nuotr.

Nenuostabu, jog visos Česnauskių šeimos penkeriukės gyvenimas sukasi aplink didžiausią aistrą – futbolą. Tėčio pėdomis noriai seka ir sūnūs. Kol tėvai mėgaujasi procedūromis, jie iš rankų nepaleidžia kamuolio ir vos tik gavę progą – lekia pievomis jo paspardyti. Net ir mažoji dukra, kol kas svajojanti užaugus tapti princese, jau dabar matuojasi marškinėlius su futbolo atributika.

„Niekas jų nevertė žaisti, jie patys augo su futbolu, stebėjo mane dar žaidžiantį varžybose. Dabar vaikai auga disciplinuoti, patys darosi treniruotes, jų nepraleidžia ir niekam versti jų dėl to nereikia. O ryšys su dukra yra visai kitoks nei su sūnumis. Su berniukais gali kažkur griežtesnį žodį pasakyti, bet su mergaite iš karto susileidi. Jeigu ji ko paprašo ar kažkaip kitaip išreiškia savo emociją, sunku susilaikyti“, – sako Deividas.

Prieš keturiolika metų aukso žiedus sumainiusi pora neslepia, kad tuomet, kai susipažino, mažai ką vienas apie kitą žinojo. Vaida atvirauja, jog futbolas jai tebuvo tik eilinis sportas, kuriam neskirdavo didelio dėmesio, tačiau dabar net ir pati išbėga į aikštelę ir pamėgina prisijaukinti kamuolį.

Deividas Česnauskis ir Vaida Česnauskienė / Viliaus Raševskio nuotr.

„Aš visiškai nebuvau futbolo aistruolė. Į futbolą atėjau per Deividą ir su juo pasirašiau gyvenimo kontraktą. Pati pradėjau žaisti futbolą tam, kad geriau žinočiau taisykles, tačiau nuo to karto, kai įžengiau į aikštę ir įmušiau pirmąjį savo įvartį net ne su koja, o su pilvu, supratau, kad tikrai nebekomentuosiu ir būsiu tiesiog tylioji palaikytoja. Santuoka nėra tik pasižadėjimas mylėti laimėje ir nelaimėje, tai yra darbas. Iš tikrųjų, santykius puoselėti, palaikyti ir įkvėpti juose aistros niekas iš šalies nepadės, turime dėl to stengtis patys“, – tvirtos sąjungos paslaptimi dalijasi Vaida.

Vaida Česnauskienė su vaikais / Viliaus Raševskio nuotr.

Deividas Česnauskis su vaikais / Viliaus Raševskio nuotr.

Deividas taip pat prisipažįsta, kad kai jo gyvenimo kelias susikirto su Vaidos, jis nežinojo apie jos turimą „Mis Lietuva 2002“ titulą, tačiau tuomet vyrišką širdį pavergęs moteriškas grožis niekur neblėsta, o tik auga su bėgančiais metais.

„Kai pirmą kartą susipažinau su Vaida, net nenutuokiau, kad ji buvo Mis Lietuva, bet jaunystės grožis tuomet, žinoma, kad pavergė mane. Dabar ji su metais darosi tik gražesnė, kaip geras išlaikytas vynas. Dažnai manęs klausia, kaip suprantu meilę. Sunku žodžiais nusakyti šią išraišką, bet tai yra faktas ir jo paneigti aš negaliu“, – gražių žodžių žmonai negaili futbolo agentas.

„Pokalbiai prie jūros. Atostogų ritmu“ – šeštadienį, 8:30 val. per Lietuvos ryto TV.

Deividas Česnauskis ir Vaida Česnauskienė / Viliaus Raševskio nuotr.