Dainininkui M.Bublé ir jo žmonai L.Lopilato gimė ketvirta atžala: atskleidė lytį ir vardą

Luisana Lopilato ir Michaelas Bublé / Vida Press, „Instagram“ nuotr.
Luisana Lopilato ir Michaelas Bublé / Vida Press, „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-08-20 10:19
AA

Žinomas Kanados dainininkas Michaelas Bublé (46) su žmona, iš Argentinos kilusia aktore ir modeliu Luisana Lopilato (35) – jau keturių atžalų tėvai. Mylimieji penktadienį sulaukė šeimos pagausėjimo.

Michaelui Bublé ir Luisanai Lopilato gimė dukra. Tai – ketvirtoji žinomos poros atžala, rašo pagesix.com.

Žinią apie pagausėjusią šeimą Michaelas ir Luisana pranešė savo instagramo paskyrose. Čia ne tik pasidalijo žavia nuotrauka, kurioje įamžinti laikantys savo naujagimės pėdutę, bet ir atskleidė dukrelės vardą – Cielo Yoli Rose Bublé (išvertus į lietuvių kalbą, „Cielo“ reikštų „Dangus“).

„Iš meilės gimsta gyvybė, šviesa ir ji... mūsų mažylė Cielo Yoli Rose Bublé. Pagaliau atkeliavai į mūsų gyvenimą, sverdama 3,8 kg!!! Ačiū Dievui už šią begalinę palaimą, mes tave mylime!! Noah, Elias, Vida ir tavo mama bei tėtis“, – jautriais žodžiais naujieną aprašė pora.

Primename, kad žinią apie nėštumą L.Lopilato vasarį paskelbė itin originaliu būdu – apvalėjantį pilvą pademonstravo vyro M.Bublé vaizdo klipe „I’ll Never Not Love You“. Jame moteris nufilmuota vaikštanti maisto prekių parduotuvėje su 8 metų sūnumi Nojumi, 6 metų sūnumi Eliasu ir 4 metų dukra Vida.

Vėliau ir pats Michaelas instagrame pasidalijo nuotraukomis, kuriose įamžintas snieguotų atostogų metu apsikabinęs žmonos pilvuką. „Ups! Mes vėl tai padarėme“, – rašė jis.

Beje, „I’ll Never Not Love You“ traktuojamas kaip M.Bublé dainos „Haven't Met You Yet“ klipo tęsinys, kuriame atlikėjas pirmą kartą nusifilmavo su tuometine sužadėtine Luisana.

„Haven't Met You Yet" buvo graži mūsų meilės pradžia. Po 10 metų istorija tęsiasi nepaprastoje dalyje „I'll Never Not Love You“, – socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje rašė atlikėjas.

M.Bublé ir L.Lopilato susižadėjo 2009 m., o susituokė po dvejų metų – 2011-aisiais.

Poros santykiuose būta ir sunkių išbandymų. 2016 metais sutuoktinių pirmagimiui Noah buvo diagnozuotas vėžys. Pradžioje atrodė, kad tai vaikiška liga kiaulytė, tačiau po kelių rimtų tyrimų paaiškėjo, kad vaiko pilve – darinys.

Septynis mėnesius berniukas buvo gydomas Los Andžele, operuotas, taikyta chemoterapija. Pora, neslėpusi sūnaus diagnozės, tiksliai neįvardijo, kur buvo įsitaisęs navikas, – spėliota, kad greičiausiai kepenyse.

Michaelas Buble su sūnumi Noah / „Instagram“ nuotr.

2017-ųjų vasarį tėvai galėjo atsidusti lengviau ir atsitraukti nuo sūnaus lovos – medikų prognozės pasirodė optimistinės ir mažylis puikiai sveiko. Sėkmingai įveiktas ir pooperacinis laikotarpis.

„Visas mano gyvenimas yra įkvėptas to, kaip mano šeimos verčia mane jaustis. Mano žmona... Mano vaikai... Tėvai, seserys, vadybininkas... Nėra žodžių apibūdinti tam, kaip jaučiuosi jūsų atžvilgiu. Kartais „Aš tave myliu“ yra tiesiog neužtenka. Tai, ką jaučiu, yra daug daugiau,“ – sunkiai tramdydamas jaudulį kalbėjo atlikėjas.

Luisana Lopilato ir Michaelas Bublé (11 nuotr.)
+5