Darjušo ir Editos Lavrinovičių sūnui Titui suėjo 18-ka: apie stiprų ryšį ir kas tėtį liūdina labiausiai

Darjušas ir Edita Lavrinovičiai su šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Darjušas ir Edita Lavrinovičiai su šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-01-05 06:40
AA

Darjušui ir Editai Lavrinovičiams pirmoji metų diena – ypatinga. Prieš 18 metų sausio 1-ąją pasaulį išvydo jų pirmagimis Titas. Apie pilnametystės sulaukusį sūnų Darjušas atsiliepia geriausiais žodžiais: jis – itin talentingas ir protingas vaikas, kuris jau visai netrukus pakels sparnus iš tėvų namų.

Portalui Žmonės.lt Darjušas Lavrinovčius pasakojo, kad sausio 1-ąją gimęs vyresnėlis sūnus savo 18-ąjį gimtadienį pasitiko su brangiausiais žmonėmis.

„Gimtadienį Titas paminėjo labai ramiai su šeima ir giminaičiais. Suvalgėme tortą ir visi palinkėjome jam viso ko geriausio. Matot, visi po švenčių nori pailsėti, todėl kažkokio dar atskirto gimtadienio vakarėlio su draugais Titas neorganizavo“, – su portalu Žmonės.lt dalijosi Darjušas Lavrinovičius ir pats prisiminė savo 18-ąjį gimtadienį.

„Savo laikais aš atšvenčiau audringai. Mano sūnus kur kas ramesnis“, – šyptelėjo jis.

Kadangi sūnaus Tito gimtadienis iš karto po švenčių, Lavrinovičiai visuomet stengiasi šventės iš vaiko neatimti, todėl dovanų jis kasmet gauna dvigubai. „Titas gauna dovanų atskirai ir nuo Kalėdų senelio, ir per gimtadienį. Nenorime jo nuskriausti, neatimame šventės. Šiemet jam padovanojome viską, ko reikia – nuo drabužių iki išmaniųjų technologijų“.

Darjušas džiaugėsi, kad kuo sūnus tampa vyresnis, tuo jie atranda vis stipresnį ryšį. Tiesa, Darjušą ir Titą vienija ne tik kraujo ryšiai, bet ir meilė krepšiniui.

„Paskutiniu metu labai džiaugiuosi mūsų ryšiu su Titu. Kuo jis labiau auga, tuo mes labiau artėjame. Žinoma, ankščiau jis buvo labiau mamos vaikas, tačiau dabar jis bręsta, supranta vis daugiau dalykų ir apie juos mes galime padiskutuoti. Atrandame ir bendrų temų, ir bendrų veiklų, kartu pasidarome ir treniruotes krepšinio aikštelėje“, – pasakojo jis.

Darjušas Lavrinovičius su sūnumi Titu / Asmeninio albumo nuotr.

Kadangi šiuo metu Titas mokosi 12-oje klasėje, jam jau visai netrukus teks apsispręsti, ką veikti po mokyklos. Darjušas atskleidė, kad sūnus turi planų palikti Lietuvą ir studijų kelią pasirinkti svetur.

„Titas labai gera mokosi, jis turi tikslą išvažiuoti į užsienį. Labiausiai svarsto apie Ameriką arba Angliją. Laikas bėga, šiemet jis baigia dvyliktą klasę, todėl turime galutinai apsispręsti per pavasarį. Jis derina sportą su mokslu, tačiau pagal jo gebėjimus mokytis – perspektyvos gana aukštos mokslo srityje“.

Darjušas Lavrinovičius su šeima / Asmeninio albumo nuotr.

Galiausiai pašnekovas paatviravo, kas sūnui tapus pilnamečiui jį liūdina labiausiai.

„Kaip tėčiui, į užsienį man jį išleisti nebaisu, labiau – liūdna. Suprantu, kad didžioji dalis laiko praleidimo su juo jau praėjo, dabar jis pakels sparnus ir pradės gyventi savo gyvenimą. Dabar prasidės kitas etapas, bet tai natūralu – kiekvienas esame savo likimo kalvis. Turime suprasti, kad anksčiau ar vėliau vaikus turime paleisti...“ – baigdamas pokalbį su portalu Žmonės.lt pridūrė Darjušas Lavrinovičius.