Dėl Brado Pitto ir Angelinos Jolie skyrybų kaltinta aktorė Marion Cotillard pranešė, kad yra nėščia

Marion Cotillard ir Bradas Pittas filme „Sąjungininkai“ / Kadras iš filmo
Marion Cotillard ir Bradas Pittas filme „Sąjungininkai“ / Kadras iš filmo
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-09-22 08:42
AA

„Oskaru“ apdovanota prancūzų aktorė Marion Cotillard (40 m.), kuri ne savo noru buvo įtraukta į Brado Pitto (52 m.) ir Angelinos Jolie (41 m.) skyrybų istoriją, pranešė, kad su tuo nėra niekaip susijusi ir kad šiuo metu ji laukiasi antro vaiko su savo ilgamečiu mylimuoju.

Bradas Pittas ir Marion Cotillard vaidina sutuoktinių pora naujoje karinėje dramoje „Allied“, kuri kino teatrus pasieks lapkričio mėnesį.

Dar prieš pasklindant žiniai apie Brado Pitto ir Angelinos Jolie skyrybas bulvarinėje spaudoje buvo pasirodžiusi informacija apie tariamą Brado Pitto ir Marion Cotillard romaną, kuris užsimezgė filmavimo aikštelėje. Kadangi gandai apie Brado Pitto ir Angelinos Jolie santykius buvo nuolatiniai jų palydovai, tačiau niekada nepasitvirtindavo, ir šį kartą į pranešimus apie tariamą aktoriaus neištikimybę su Marion Cotillard niekas rimtai nereagavo. Iki kol Angelina Jolie nepadavė skyrybų prašymo.

Kilus visuotiniam sujudimui, žmonės pradėjo spėlioti, kad galbūt šįkart gandai apie neištikimybę buvo tikri ir Marion Cotillard iš tiesų išardė tobula laikytą Holivudo porą? Spauda kaip reikiant įsismagino ir pasirodė šią teoriją dar labiau paaštrinančių pranešimų, esą Angelina Jolie nuolat buvo perdėtai pavydi ir net buvo pasamdžiusi privatų detektyvą, kuris ir išaiškino Brado Pitto romaną su Marion Cotillard...

Marion Cotillard ir Guillaume'as Canet / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Bradas Pittas prabilo apie skyrybas su Angelina Jolie: „Dabar svarbiausia vaikai“

Į auksinės Holivudo poros skyrybas prieš savo valią įtraukta Marion Cotillard nebegalėjo daugiau tylėti: ji jau devynerius metus laimingai gyvena su prancūzų aktoriumi ir režisieriumi Guillaume'u Canet, su kuriuo augina penkerių metų sūnų Marcelį ir, pasirodo, laukiasi dar vieno vaiko, tad tokie gandai ją iš tiesų žeidė ir kenkė visai šeimai. Dėl to aktorė, paprastai nekomentuojanti bulvarinės spaudos paskleistų gandų, šįkart išplatino viešą pareiškimą, kuriuo padėjo tašką visai šiai absurdiškai istorijai:

„Tai bus mano pirmoji ir vienintelė reakcija į uraganiškas naujienas, kurios pasirodė prieš 24 valandas ir į kurias aš buvau įtraukta.

Nesu pratusi komentuoti tokių dalykų ar žiūrėti į tai rimtai, bet kadangi ši situacija plečiasi ir liečia žmones, kuriuos aš myliu, privalau prabilti.

Pirmiausia, prieš daug metų aš sutikau savo gyvenimo vyrą, mūsų sūnaus ir kūdikio, kurio laukiamės, tėvą. Jis yra mano meilė, mano geriausias draugas – vienintelis, kurio man reikia.

Antra, tiems, kurie nurodė, kad aš esu sugniuždyta, noriu pasakyti, kad man viskas labai gerai, ačiū. Šis surežisuotas pasikalbėjimas nekelia sielvarto.

Ir visai žiniasklaidai bei nekentėjams, kurie yra greiti teisti, aš nuoširdžiai linkiu jums greito atsigavimo.

Galiausiai, aš labai giliai linkiu, kad Angelina ir Bradas, kuriuos abu aš labai gerbiu, surastų ramybę šiuo labai triukšmingu momentu.

Su visa savo meile
Marion“

TAIP PAT SKAITYKITE: Po Angelinos Jolie ir Brado Pitto skyrybų internete pasipylė memai su švenčiančia Jennifer Aniston

Drama „Sąjungininkai“ su Bradu Pittu ir Marion Cotillard (27 nuotr.)
+21