Evelinos Anusauskaitės-Young Naujieji metai JAV: mama jautriai sureagavo į nuotraukas

Evelina Anusauskaitė-Young su mama Jurga ir vyru Adamu / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Jungtinėse Amerikos Valstijoje gyvenanti atlikėja Evelina Anusauskaitė-Young Naujuosius metus pasitiko Kalifornijoje su vyru Adamu Young ir bičiulių kompanija. Su savo sekėjais Evelina pasidalijo vakarėlio nuotraukomis, kuriame, regis, netrūko smagių akimirkų.

Evelina Anusauskaitė-Young instagrame su sekėjais pasidalijo Naujųjų metų vakarėlio nuotraukų „karusele“. Kaip visada atrodydama nepriekaištingai Evelina nuotraukose pozavo su savo vyru Adamu, taip pat ir su besišypsančiais bičiuliais. Viename kadre Evelina šmaikščiai įamžino net ir kompaniją palaikiusį keturkojį.

„Negaliu patikėti, kiek daug gali pasikeisti per vienerius metus. 2022-ieji, aš jus mylėjau! Ačiū už viską, ko mane išmokėt“, – po nuotrauka rašė E.Anusauskaitė-Young.

Komentuoti nuotraukų suplūdo Evelinos sekėjai, tačiau vienu svarbiausiu komentaru pasidalijo jos mama Jurga Anusauskienė.

„Būti tavo mama yra vienas iš nuostabiausių dalykų ir svarbiausia, kad tai niekada nesibaigs...“ – po dukros nuotraukomis rašė J.Anusauskienė.

Likus kelioms dienoms iki Naujųjų metų, Evelina pasidalijo dar vienu kadru, kurį lydėjo reikšmingas prierašas. Nuotraukoje atlikėja pozuoja prie Kalėdų eglutės, pasipuošusi elegantiška raudona suknele.

„Šiemet Kalėdos kaip niekada laimingos pas Young'us“, – po nuotrauka rašė JAV gyvenanti moteris.

Primename, kad Jungtinėse Amerikos Valstijoje gyvenančiai atlikėjai Evelinai Anusauskaitei-Young lapkričio 1 dieną suėjo 33-eji, tačiau šventę ji iškėlė gruodį.

Savo 33-iąjį gimtadienį Kalifornijoje su vyru Adamu Youngu paminėjusi Evelina Anusauskaitė-Young instagrame sekėjams atskleidė, kodėl nutarė švęsti praėjus mėnesiui nuo tikrosios gimimo dienos.

„Jau nuo vaikystės esu įpratus gimtadienius švęsti gerokai vėliau, nes vis tiek niekas niekada negalėdavo Lapkričio 1-ąją. Tai ir dabar mėnesiu vėliau švęsti man yra visiškai ok.

Juk svarbiausia yra nuotaika. O šį kartą ji yra kaip iki mėnulio, nes šis gimtadienis kaip niekada man labai ypatingas“, – rašė E.Anusauskaitė-Young.

Savo instagramo paskyroje Evelina pasidalijo ne viena žavinga šventės akimirka. Nuotraukose matyti ir įspūdinga suknelė, kuria moteris puošėsi, prie jos priderindama „Shoe Dazzle“ aukštakulnius. O dainininkės vyras Adamas Young ypatingam žmonos vakarui pasirinko juodą smokingą.

E.Anusauskaitės-Young suknelė sulaukė daugybės pagyrų. O vienai sekėjai pasiteiravus, iš kur šis spindintis rūbas, Evelina atsakė: „Siuvausi pati.“

Lapkričio 1 dieną su gimtadieniu atlikėją pasveikino ir jos mama, fotomenininkė Jurga Anusauskienė.

„Tavo laikas...“, – tuomet komentavo moteris.

Rudenį gimusi Evelina šio sezono išskirtinumo, tiesa, nelabai jaučia – su vyru ji gyvena Los Andžele, kur saulė šviečia, o šiluma lepina beveik visus metus.

Vis tik dainininkė turėjo galimybę pasidžiaugti gimtinę primenančiu rudens grožiu. Kaip portalui Žmonės.lt sakė Jurga Anusauskienė, prieš gimimo dieną Evelina keliavo po JAV ir apsilankė Portlande, kuriame nestigo lietingų dienų.

„Pagaliau mano lietuviška širdis gavo pasidžiaugti tikru lietingu rudeniu Portlando mieste“, – džiūgavo E.Anusauskaitė-Young ir pasidalijo nuotraukų serija.

Primename, kad atlikėja Evelina Anusauskaitė už savo sužadėtinio amerikiečio Adamo Youngo ištekėjo 2013 metų sausio 11-ąją, Kalifornijos valstijos Los Andželo mieste.

JAV susituokusi pora tų pačių metų rugpjūčio 10-ąją vestuves atšoko ir Lietuvoje.

Šių metų sausį jie paminėjo molines vestuves. Devintųjų santuokos metinių proga E.Anusauskaitė-Young pasidalijo romantiška fotografija ir skyrė mylimam vyrui gražius žodžius.

„Tu – pats geriausias mano gyvenimo sprendimas“, – jautriai rašė ji.

Evelina su televizijos, reklamos, kino filmų garso operatoriumi ir režisieriumi susipažino 2011 metų rudenį Los Andžele vykusiame pasaulinio vokalisčių konkurso „Avon Voices“ finale.

Skaitykite daugiau