Erika Vitulskienė – apie viršelių iššūkius ir žinomumą: „Vaikai klausia, kodėl visi pažįsta jų tėtį“

Erika ir Merūnas Vitulskiai – ant žurnalo „Žmonės“ viršelių
Erika ir Merūnas Vitulskiai – ant žurnalo „Žmonės“ viršelių
Šaltinis: Žmonės
2020-11-13 19:31
AA

„Fotosesija man – visada šventė, ypač kai joje dirba tikri profesionalai, o toks žurnalas, kaip „Žmonės“, niekada šioje vietoje nesukčiauja ir negudrauja – viską padaro nuo iki“, – šypsosi verslininkė Erika Vitulskienė (32), žurnalo „Žmonės“ 20-ojo gimtadienio proga sutikusi pasidalinti prisiminimais iš fotosesijų viršeliams ir mintimis apie žinomumą.

„Labiausiai įsiminė viršelis, kur pozavau viena, pats pirmasis – tai buvo kažkas neįtikėtino! Iki šiol pamenu tą visą patirtį: kaip grimerė mane ramino, jog nesijaudinčiau, kaip fotografas Žilinskas įkvėpė pasitikėjimo, žodžiu – visa komanda dirbo iš tiesų labai profesionaliai. Kažkada feisbuke sudėjau nuotraukas su visais žurnalų viršeliais, kuriems esu pozavusi, o sekėjai išrinko patį gražiausią – be konkurencijos laimėjo „Žmonių“ viršelis!“ – šypsosi E.Vitulskienė.

Erika Vitulskienė / Žurnalas „Žmonės“ 2011 m.

Erika portalui Žmonės.lt pasakoja, kad drąsiau buvo pozuoti viršeliams, kuriuose ji įsiamžino su savo vyru, dainininku Merūnu Vitulskiu – kai šalia antra pusė, viskas atrodė kur kas paprasčiau.

„Fotografuotis dviese su vyru buvo gera ir jauku – kartu jaučiamės saugiai, be to, Merūnas kažkiek prie to dėmesio ir fotoaparatų yra pripratęs. Jautėmės smagiai ir komfortiškai“, – sako ji.

Nerimavau, kaip žmonės įvertins, nes viena yra kritiką girdėti apie save, o visai kas kita, kai kritikuoja vaikus.

Moteris atvira – didžiausiu iššūkiu tapo fotosesija viršeliui, kuriame turėjo atsidurti visa šeima: pametinukai Ajus ir Herkus niekam neleido nuobodžiauti ar pernelyg atsipalaiduoti.

„Šiuo atveju buvo didžiausias jaudulys dėl rezultato ir apskirtai viso proceso. Mažus vaikus fotografuoti tikrai nėra lengva, tad buvo nemenkas iššūkis visiems. Be to, nerimavau, kaip žmonės įvertins, nes viena yra kritiką girdėti apie save, o visai kas kita, kai kritikuoja vaikus. Džiugu, kad neteko girdėti blogų žodžių, manau viskas galiausiai pavyko puikiai!“ – džiaugiasi žinoma moteris.

Erika ir Merūnas Vitulskiai / Žurnalas „Žmonės“ 2016 m.

Viršelio iššūkis

Erika atvira – fotografuotis viršeliui nėra vien pramoga, nes tai atima ir daug laiko, ir pastangų – norint išties gero rezultato neužtenka atbėgti į studiją keliems kadrams ir iš to tikėtis stebuklo.

„Žmonės dažnai įsivaizduoja, kad fotosesija tai toks „vienas du“ reikalas: atvažiavai su aukštakulniais, pasidažiusi, valandėlė ir viskas padaryta. Taip tikrai nėra. Kol įvyksta visas pasiruošimas, tu būni jau keliskart perdegęs ir vėl užsidegęs iš naujo – nuotraukų padaroma dešimtys, pozuoti be emocijų negali, turi visas tame „įsigyventi“. Džiugu, kai visos komandos vidinė energija sutampa, tada rezultatas galiausiai pavyksta patrauklus visiems“, – pasakoja E.Vitulskienė.

„Gerą, skoningą žurnalo viršelį padaryti gali tikrai ne bet kas. Tai labai sunkus darbas ir, žiūrėdami į viršelį, mes iškart matome – jis pavyko ar ne, traukia žurnalą pirkti ar ne. Juk viršelis – tai, kas pirmiausiai žmogų ir „užkabina“, – priduria pašnekovė.

Erika ir Merūnas Vitulskiai / Žurnalas „Žmonės“ 2019 m.

Dvi medalio pusės

Paklausta apie žinomumo pliusus ir minusus karjeroje bei asmeniniame gyvenime, Erika Žmonės.lt pasakoja, kad jos vyro Merūno karjeroje viešumas neišvengiamas, ji pati irgi jau ne vienerius metus matoma tiek televizijoje, tiek dėl savo plius dydžio drabužių verslo. Erika svarsto, kad Lietuvoje būti žinomam yra kur kas paprasčiau, negu užsienyje, kur prie žvaigždžių namų neretai budi paparacai, peržengdami privatumo ribas ir vargindami garsenybes. Čia, sako Erika, niekas už kampo nelaukia, kad slapta nufotografuotų vaiką ar kokią kitą privačią juodviejų akimirką.

„Visada yra dvi medalio pusės. Labai smagu, kai žmonės į tave žiūri palankiai – susitinki gatvėje, užkalbina, pasidalina gera energija. Tuo pačiu viešumas įpareigoja – ne visada gali elgtis taip laisvai, kaip norėtum, nes žmonės išsyk sužiūra, vertina, kritikuoja. Kartais dėl to tenka savo emocijas šiek tiek „susipakuoti“ į dėžutes“, – šypteli ji.

Labiausiai Erika sako nerimavusi dėl vaikų, kurie dėl savo jauno amžiaus kartais ne iki galo supranta, ką reiškia būti žinomų tėvų atžalomis, tačiau galiausiai šeima apsiprato ir viską priima natūraliai – tiek teigiamas, tiek neigiamas to puses.

„Vaikai dažnai atsiduria po padidinamuoju stiklu – stebima, kaip jie apsirengę, ką valgo, kaip elgiasi... Jie klausia Merūno – tėti, kodėl tave visi pažįsta? Stengiamės į tai žiūrėti paprastai – neapsimetinėjame tobula šeima, bet ir nesikivirčijame vidury gatvės visu pajėgumu. Esame tokie patys žmonės, kaip ir visi kiti“, – patikina.

Erika ir Merūnas Vitulskiai / Žurnalas „Žmonės“ 2017 m.

Pasaulio pabaiga prieš 20 metų

Lapkričio mėnesį žurnalas „Žmonės“ mini savo gyvavimo 20-metį – šia proga kviečia prisiminti ir pačius 2000-uosius. Erika juokiasi, kad iš jų labiausiai atsimena tik naujametinį vakarėlį.

„Visi buvo pakylėti, tarsi prasidės kažkoks naujas etapas, naujas kelias. Tuo pačiu buvo tų pasvarstymų, kad ateis pasaulio pabaiga, tad visi aptarinėjome, kaip elgtumėmės, jeigu tai iš tiesų įvyktų. Svarstėme, koks būtų mūsų planas B, jei ta pabaiga išties po vidurnakčio ištiktų“, – juokiasi Erika. Koks gi būtų tas planas buvęs, pašnekovė sako jau nebepamenanti.

„Na, o „Žmonių“ žurnalui linkiu dar tiek pat metų gyvuoti – retas žurnalas, kuris nekompromituoja rėkiančiomis antraštėmis, nemanipuliuoja savo herojais ir per tiek metų vis dar sugeba nustebinti fotosesijomis, viršeliais ir istorijomis.  Švęskite, nes tikrai yra ką!“ – pokalbį gražiais palinkėjimais užbaigia E.Vitulskienė.

Erika ir Merūnas Vitulskiai – ant žurnalo „Žmonės“ viršelio (5 nuotr.)
+2