„Eurovizijos“ atrankų dalyvė Rūta MUR pristatė mylimąją: „Užtrukau, kol suradau tinkamą žmogų“

 Rūta MUR su mylimąja Alina / Irmanto Gelūno, Žygimanto Gedvilos ir Elenos Krukonytės nuotrauka
Rūta MUR su mylimąja Alina / Irmanto Gelūno, Žygimanto Gedvilos ir Elenos Krukonytės nuotrauka
Šaltinis: Žmonės
2023-01-20 12:39
AA

Ketvirtadienį sostinėje iškilmingai pažymėtas 1000-asis žurnalo „Žmonės“ numeris, kurį puošė išskirtiniausios ir ryškiausios šalies asmenybės. Tarp ypatingam vakarui išsipusčiusių svečių pasirodė ir „Eurovizijos“ atrankose šiemet dalyvaujanti, išskirtinio vokalo savininkė Rūta MUR.

Jau ir į tarptautinius muzikinius vandenis spėjusi išplaukti Rūta MUR šiemet nusprendė toli nesigręžioti – ji savo jėgas išmėgina nacionalinės „Eurovizijos“ atrankoje.

Ketvirtadienį į 1000-uoju numeriu pažymėtą žurnalo „Žmonės“ vakarą atvykusi Rūta neslėpė, kad šis atrankų etapas jai ypatingas, o tuo pačiu ir jautrus.

„Daug galvojau apie tai, kad lipti į „Eurovizijos“ sceną yra labai jautrus dalykas, nes jausmas tarsi atsiduoti savotiškam teismui – komisijos ir žiūrovų. Tai nėra tiesiog kurti muziką ir rengti koncertus, tai tarsi koks apsinuoginimo momentas. Čia einu be didelių lūkesčių, nenoriu nei per daug nusivilti, nei per daug džiaugtis“, – portalui Žmonės.lt renginio metu sakė Rūta.

Rūta Mur su drauge / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Nors Rūtai MUR jau yra tekę stoti prieš didžiausias auditorijas svetur, ji patikino, kad šįsyk atsakomybė ir emocijos visai kitokios. Muzikinę patirtį sukaupusi atlikėja pajuokavo, kad stovint nacionalinės „Eurovizijos“ scenoje širdis plaką greičiau.


„Televizija man nėra įprasta aplinka, tai išskirtinė patirtis, kurios metu užkyla adrenalinas, tad mane tai moko savitvardos ir susikaupimo“, – pastebėjo atlikėjo.

Tiesa, Rūtos širdis dabar greičiau plaka ne tik dėl scenos, bet ir dėl naujos jos mylimosios. Į žurnalo „Žmonės“ renginį su žavia mergina atvykusi atlikėja neslėpė jai jausmų ir ypatingu vakaru pasidžiaugė jos draugijoje.

Portalui Žmonės.lt Rūta merginą pristatė Alinos vardu ir patvirtino, kad jų santykiai užsimezgė jau prieš kurį laiką.

„Kartu esame be dviejų mėnesių pusę metų“, – šyptelėjo Rūta.

Rūta MUR su mylimąja Alina / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Atlikėja prasitarė, kad ilgą laiką ieškojo sau tinkamo žmogaus, tačiau galiausiai jį atrado pažinčių programėlėje. „Susipažinome per pažinčių programėlę, susitikom ir kažkaip iškart supratome, kad „kažkas bus“. Tris metus užtrukau, kol suradau ypatingą, sau tinkamą žmogų... Tai ilgas darbas“.

Atlikėja pasidžiaugė, kad šiuo jai ypatingai svarbiu laikotarpiu sulaukia iš mylimosios palaikymo. „Alina yra mano didžiausias palaikymas, mylimoji, o kai reikia – ir psichologė“, – pasakojo Rūta.

Tarsi viso to įrodymas po šių žodžių iš atlikėjos mylimosios lūpų pasigirdo ir svarbus palinkėjimas. „Labai palaikau Rūtą ir linkiu jai laimėti pasaulinę „Euroviziją“ – tarė Alina.

Galiausiai laiminga pora pasidžiaugė ryškiausiais viršeliais pažymėtu renginiu, o Rūta MUR tiek juokais, tiek rimtais pasidalijo dar vienu palinkėjimu vakaro šeimininkams.

„Žmonių“ žurnalui palinkėčiau viršelio su manimi ir Alina ateinančias metais, o tuo pačiu išlaikyti tą gražų ryšį, kurį esame sukūrę“, – linkėjo Rūta MUR.

Fotogalerija:

Žurnalo „Žmonės“ 1000-ojo numerio paminėjimo šventės akimirkos (126 nuotr.)
+120

Primename, kad ketvirtadienį renginio istoriniuose startuolio „Kilo Health“ rūsiuose susirinkę svečiai vertino per 1000 žurnalo numerių aktualumo nepraradusių herojų fotoparodą.

Pirmasis „Žmonės“ numeris pasirodė 2000 m. lapkritį – pirmuoju tuometinio mėnraščio viršelio herojumi tapo Aras Vėberis. 2001 m. pavasarį „Žmonės“ tapo dvisavaitiniu leidiniu, o dar po trejų, 2004-ųjų rugpjūtį, pradėtas leisti kaip savaitraštis.

Aras Vėberis / Gedmanto Kropio nuotr.

Šiandien „Žmonės“ leidžiami 50 tūkst. tiražu, o kiekvieną savaitę jį skaito 150 tūkst. žmonių, rodo „Kantar“ vidutinės skaitytojų auditorijos duomenys.

Greta spausdintinio leidinio, vystomi ir skaitmeniniai prekės ženklo „Žmonės“ produktai – internetinė namų kino platforma „ŽMONĖS Cinema“, taip pat interneto portalas Žmonės.lt.

Fotogalerija:

Žinomi svečiai rinkosi paminėti Žurnalo „Žmonės“ 1000-ąjį numerį (110 nuotr.)
+104