Evelina Young švenčia 27-ąjį gimtadienį: „Praėję metai man buvo bene įdomiausi“

Evelina Young / Adamo Young nuotr.
Evelina Young / Adamo Young nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-11-01 12:12
AA

Mylintis, kiekviename žingsnyje palaikantis vyras šalia, puikiai besiklostanti muzikinė karjera ir vis didesni siekiai, o dar ir aplankyti atvykęs brolis – taip savo 27-ąjį gimtadienį lapkričio 1-ąją pasitinka Evelina Anusauskaitė-Young. Dainininkė – laiminga, šiuo metu ji, sako, turinti viską, o ir praėjusius metus vadina bene įdomiausiais ir darbingiausiais gyvenime.

Los Andžele savo gyvenimą kurianti Evelina Young sako jaučiasi kaip namuose. Čia ji turi visas galimybes savo tikslams pasiekti, juk Amerika menininkui – svajonių šalis. Todėl laikui veltui nešvaisto, stengiasi išnaudoti kiekvieną pasitaikiusią progą, o ir motyvacijos dainininkei nestingsta – sako, kad jos turi kaip niekada daug.​

Tad 27-ojo gimtadienio proga Žmonės.lt skaitytojams dainininkė pasakoja, kaip vertina praėjusius metus, ir kokiu ritmu šiuo metu gyvena.

Apsupta muzikos

Nieko keisto – ir Amerikoje Evelina gyvena muzika. Tačiau pasirodo, kad čia jai padeda ir vyras – šiuo metu jiedu su Adamu intensyviai pluša prie naujos dainos pristatymo ir klipo, kuris netrukus pasieks atlikėjos gerbėjus.

„Kadangi neturiu darbo grafiko, kuris būtų kas dieną tas pats nuo 9 val. iki 17 val., dažnai nebūna „eilinių“ dienų. Rytas visada prasideda nuo stipraus puodelio kavos ir mano dogų veislės šuns Lunos baksnojimų, kada jau laikas eiti į lauką pasivaikščioti. O tada paprastai mano diena susideda iš muzikos kūrimo su vienais ar kitais kompozitoriais, susitikimais su muzikos prodiuseriais, vokalo užsiėmimais, šokių pamokomis keliskart per savaitę, sporto klubo treniruočių bent 5 kartus per savaitę bei tokios kūrybinės veiklos kaip, kad vaizdo klipų kūrimas ar montavimas – su Adamu dabar esame paskendę specialiai dainai sukurto vaizdo klipo montavimo darbuose“, – 15min ​pasakojo Evelina.

Evelina Young / Asmeninio albumo nuotr.

Dainininkė visgi pripažįsta, kad nors Amerikoje yra apsivertusi darbais, Lietuvos ilgisi kone visą laiką.

„Esu iš tų žmonių, kuri yra prisirišus prie savo gimtosios šalies. Nors gyvenu ir kuriu Los Andžele, mieste, kuris tikrai yra svajonių miestas menininkui, ir esu čia labai laiminga, jaučiuosi namie, bet Lietuvoje yra likęs visas mano pasaulis, kuris buvo iki tol, kol atvykau čia. Tokius dalykus nėra lengva palikti ar turėti per tolimą atstumą“, – kalbėjo ji.

Visgi žiūrint iš profesinės pusės, Evelinai, kaip dainininkei, muzikinis klimatas Amerikoje yra kur kas geresnis: „Čia esanti aplinka iš manęs kas dieną išspaudžia maksimumą. Gyvendama patogiai, kaip gyvenau Lietuvoje, nemanau, kad būčiau labai patobulėjusi.“

Lietuvoje labai daug ką lemia pažintys, ar Los Andžele tokia pati situacija? „Pažintys visur yra svarbios, tik, kad jos tikrai ne viską gali. Ypač tokiame dideliame mieste kaip Los Andželas, kur pasirinkimas yra begalinis. Galų gale aš verčiau žvelgčiau į tai iš kitos pusės: jei neturi pažinčių, visų pirma, tai tikrai nereiškia, kad neįmanoma kažko pasiekti, o antra – ieškok būdų, kaip jas užmegzti ir susikurti. Viskas tavo rankose“, – teigė dainininkė.

Evelina Young / Asmeninio albumo nuotr.

Taigi Evelina stengiasi kuo labiau įsitvirtinti Amerikos muzikos pasaulyje ir teigia, kad kol kas ilgesniam laikui grįžti į Lietuvą neketina: „Mano vyras čia taip pat sėkmingai siekia karjeros ir negalėtų to daryti Lietuvoje, kur kino bei reklamos industrija yra žymiai mažesnė.“

Tačiau trumpam aplankyti artimųjų planuoja atvykti dar šiais metais. Ir užsimena, kad gerbėjai galbūt sulauks jos koncertų.

„Į Lietuvą iš tiesų žadu grįžti šią žiemą ir yra net planų ateinančiais metais pakoncertuoti, bet kol kas apie tai kalbėti yra per anksti“, – atskleidė Evelina.

Evelina Young / Asmeninio albumo nuotr.

Paklausta apie šiuo metu kone vieną svarbiausių temų Amerikoje – prezidento rinkimus – dainininkė sako, kad stengiasi būti pilietiška ir įdėmiai stebi rinkiminę kampaniją: „Tiesą pasakius, situacija būtų juokinga, jei nebūtų tokia rimta. Kuomet stebėjau debatus, man tai atrodė kaip realybės šou. Žmonės skundžiasi, kad tik Lietuvoje išrenkami tokie blogi politikai. Na va, pažiūrėkit, Amerikoje į prezidentus pretenduoja Donaldas Trumpas.“

Iš gyvenimo stengiasi pasiimti viską

27 metai – tai daug ar mažai? „Kažkada būdama visai maža galvojau: „Įdomu, kaip atrodysiu ir koks bus jausmas, kai man bus 25 metai...“ Na va, dabar jau 27-eri, – juokėsi Evelina. – Man visada atrodė, kad laikas labai greitai bėga, todėl stengiuosi jo nešvaistyti ir gyventi taip, kad jausčiausi, jog išbandžiau viską, ką norėjau.“

Todėl ir praėjusius metus ji vadina bene darbingiausiais ir įdomiausiais gyvenime – džiaugiasi netikėtais muzikiniais atradimais ir užsimezgusiomis svarbiomis pažintimis.

„Nors didžioji dalis to darbo yra nematoma paprastam žmogui, vis tik pagaliau pristačiau savo kūrybos muziką, taip pat turėjau galimybę dirbti su Amerikos muzikos prodiuseriais, kompozitoriais ir atrasti tiek balse, tiek asmenybėje spalvų, kurių nežinojau turinti. Taip pat per šiuos metus pajutau, dar labiau nei bet kada anksčiau, kiek reikia įdėti savo pastangų norint pasiekti bet kokį rezultatą. Jaučiuosi dar labiau motyvuota“, – teigė atlikėja.

Evelina Young / Asmeninio albumo nuotr.

Tad ir gimtadienio dieną Evelinai teks praleisti studijoje montuojant muzikinį klipą. Tačiau dainininkė dėl to nesisieloja – gimtadienį paminės keliomis dienomis vėliau su atvykusiu broliu.

„Taip sutapo, kad kaip tik per gimtadienį į Los Andželą atvyko mano brolis Mindaugas su savo drauge, todėl esu be galo laiminga, esu apsupta artimų žmonių. Švęsiu Las Vegase keliomis dienomis vėliau – važiuosime pasižiūrėti mano mylimo „Cirque Du Soleil“ šou“, – pasakojo E.Young.

Visgi Lietuvoje, sako, gimtadienius švęsdavo audringiau. „Vaikystėje ir paauglystėje labai mėgau švęsti gimtadienius. Mama su tėčiu juos visada padarydavo be galo didžiulius, linksmus ir originalius. Dažniausiai namus išpuošdavo Helovino tema ir visi ateidavo su kostiumais, – prisimena ji. – Kuomet persikrausčiau į Los Andželą, gimtadienius kažkaip nustojau švęsti. Kadangi su vyru labai daug dirbame, bet kokį laisvą laiką labiausiai mėgstu praleisti su juo, tad ir mano gimtadienius dažniausiai paminime dviese.“

Evelina Young / Asmeninio albumo nuotr.

O ir dovanos jai labiausiai patinka tokios, kurios turi reikšmę: „Mėgstu staigmenas, bet labiau už vienkartinį dėmesį vertinu žmonių bendravimą ir ryšį kasdienybėje. Vis tik iš dovanų labiausiai mėgstu simbolinę prasmę turinčias dovanas. Kažką, kas ilgam primintų apie tą žmogų ar kažkokį įvykį.“

Ko palinkėtų sau kitiems metams? „Kadangi esu tokia priekabi viskam, ką darau, todėl labiausiai tikiuosi nustot bijot padaryti klaidų. Kaip neseniai perskaičiau vienoje knygoje – visi klysta, tai geriau, kad tai įvyktų kuo greičiau, pradžioje, kad kuo greičiau iš savo klaidų pasimokytumei“, – šypsosi Evelina.

Evelina Young švenčia 27-ąjį gimtadienį (6 nuotr.)
Evelinos Anusauskaitės ir Adamo Youngo vestuvinė spaudos konferencija (27 nuotr.)
+21
Evelina Anusauskaitė-Young „East West“ įrašų studijoje (10 nuotr.)
+4