Premjera: Evelina Young pristato naują dainą ir vaizdo klipą „I‘ll Be There“

Evelina Anusauskaitė-Young / Adam Young nuotr.
Evelina Anusauskaitė-Young / Adam Young nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-09-08 10:51
AA

Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenanti lietuvė dainininkė ir dainų autorė Evelina Young Lietuvos klausytojams pristato naujausią autorinę dainą bei jai specialiai sukurtą muzikinį klipą „ I‘ll Be There“ ( „Aš būsiu ten“).

„Šią dainą sukūriau jau prieš kurį laiką, tačiau vis delsiau ja dalintis. Dainos žodžiuose yra sudėta daug mano tikro gyvenimo akimirkų, tad reikėjo pajusti, jog esu pasiruošusi ją paleisti į pasaulį“, – teigia atlikėja, sausio pradžioje sėkmingai pristačiusi savo pirmąjį singlą bei video klipą „Can‘t Wake Up – „„I‘ll Be There“ yra apie tris gyvenimo etapus .

„I‘ll Be There“ reiškia „Aš būsiu ten“, tavo širdyje, nesvarbu, kada ir kur būtum tu. Žinoma, ši daina yra skirta mano vyrui.

Pirmasis, kai dar nesi sutikęs sau skirtojo, bet viduje jauti, kad jis kažkur yra. Atrasis, kai pagaliau dviem žmonėms susitikus, pajunti tą vertybę ir stiprybę turėti savo antrąją puselę. Ir trečias etapas – tai mintys apie ateitį, kad kažkada viskas vis tiek baigiasi. „I‘ll Be There“ reiškia „Aš būsiu ten“, tavo širdyje, nesvarbu, kada ir kur būtum tu. Žinoma, ši daina yra skirta mano vyrui“, – šypsosi atlikėja.

Evelina Young atskleidžia, kad drauge su dainos video klipą prodiusavusiu savo vyru, į filmavimo komandą ir vėl pasitelkė žymų JAV režisierių bei operatorių Adamą Margolį (jis, vien šiais metais buvo nominuotas dviem prestižinėms „Emmy“ statulėlėms bei trejetą jų yra laimėjęs)kuris atlikėjai filmavo ir jos pirmąjį klipą „Can‘t Wake Up“.

Klausykite, žiūrėkite ir vertinkite:

Prie Evelinos dainos video klipo kūrimo prisidėjo ir Los Andžele pripažintas kinematografas Andrew Waruszewski, kuris yra filmavęs tokias pirmo ryškumo žvaigždes kaip Adele, Justin Bieber, Selena Gomez, Beyonce, Bruno Mars ir daugelį kitų.

„Gyvenimo Los Andžele didžiausias privalumas yra tai, kad šis miestas man atveria galimybę susipažinti ir dirbti su pačiais talentingiausiais žmonėmis. Vienas dalykas yra turėti viziją, kitas – rasti žmones, kurie ją tinkamai įgyvendintų. Šį kartą dirbo mano svajonių komanda,“ – džiaugiasi dainos „I‘ll Be There“ autorė.

Tiesa, prie dainos ir klipo kūrimo prisidėjo ir du lietuviai. Tai Lietuvoje garsus pianistas Marius Leskauskas, įgrojęs pagrindinę šio garso takelio fortepijono partiją bei makiažo meistrė Agnė Skaringa.