Festivalyje „Karklė Live Music Beach 2017“ – stilingų svečių minios ir išskirtiniai koncertai

Festivalyje „Karklė Live Music Beach 2017“ – stilingų festivalinėtojų minios / Kirilo Judakovo nuotr.
Festivalyje „Karklė Live Music Beach 2017“ – stilingų festivalinėtojų minios / Kirilo Judakovo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-08-19 16:19
AA

Net 12 tūkst. muzikos ir pramogų ištroškusių žmonių penktadienį susirinko į vienintelį Lietuvoje ant jūros kranto vykstantį festivalį „Karklė Live Music Beach 2017“. Nuo pat ryto pradėjusių rinktis festivalio svečių neapleido gera nuotaika.

Vienas iš pirmųjų gyvos muzikos koncertų tą dieną buvo jaunų grupių konkursas „Golden Fish“. Čia pasirodė penkios geriausios, iš dvidešimt keturių kandidatų, atrinktos grupės – „IF“, „Ingaja“, „Laimingu būti lengva“, „There Is No Duct Tape“ ir „Black Bicepsׅ“. Kompetentingos komisijos sprendimu, įspūdingą konkurso statulėlę, galimybę pasirodyti viename iš paskutinių šių metų muzikinio šou „X faktorius“ etapų bei kitų metų Karklės festivalio metu laimėjo vilniečiai „Black Biceps“.

Konkurso metu didžiojoje scenoje pasirodė charizmatiškasis Vidas Bareikis, o po jo visiems romantikams širdis tirpdė jausmingoji Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Leonas Somovas.

Nuo 21 valandos pagrindinėje scenoje prasidėjo keturių valandų šokių muzikos maratonas, į kurį įsitraukė didžioji dalis festivalio svečių. Pirmasis už pulto stojo švedų atlikėjas Mike Perry, o vėliau jį pakeitė tautietis „Aronchupa“. Tūkstantis rankų, žymiausius kūrinius dainuojanti minia ir nesibaigiantys šokiai – taip svečius priėmė Karklės festivalio dalyviai.

Paplūdimio scenoje turką Mahmut Orhan, kuris dėl tą dieną patirto autoįvykio turėjo atšaukti savo pasirodymą, pakeitę vilniečiai „Freaks on Floor“ atidavė duoklę roko muzikos mylėtojams. Po jų į didžiąją sceną minia plaukė klausyti Lietuvos hiphopo žvaigždžių „Lilo ir Innomine“. Šie vaikinai dar kartą įrodė, jog turi didžiulę armiją gerbėjų – teritorija prie pagrindinės scenos buvo sausakimša.

Nors šeštadienio rytą dangus buvo apniukęs, tai nesugadino puikios festivalio atmosferos. Dalis šokėjų tik tuomet keliavo namo iš iki ryto nepaleidusios elektroninės muzikos scenos, o kiti jau ruošėsi naujai dienai.

Jau visai netrukus „Karklė Live Music Beach 2017“ festivalyje prasidės „Humoro Klubo“ pasirodymas. Paulius Ambrazevičius, Dominykas Klajumas ir Vaidotas Šiožinis pasirūpins, kad juoko ašaras šluostytųsi kiekvienas, susirinkęs jų paklausyti.

Festivalyje „Karklė Live Music Beach 2017“ – stilingų festivalinėtojų minios (61 nuotr.)
+55