Filipas Kirkorovas dalyvavo „Grammy“ apdovanojimų ceremonijoje: patyrė didžiulę gėdą

Filipas Kirkorovas „Grammy“ apdovanojimuose / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Filipas Kirkorovas „Grammy“ apdovanojimuose / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-02-08 11:31
AA

Putinistas Filipas Kirkorovas, kuris remia Rusijos karą prieš Ukrainą ir yra kruvino diktatoriaus gerbėjas, pasirodė 65-ojoje „Grammy“ ceremonijoje Los Andžele. Tačiau ten jo laukė tik gėda.

Savo instagramo paskyroje Filipas Kirkorovas pasigyrė, kad vyksta į „Grammy“ apdovanojimų ceremoniją. Tačiau putinisto ten niekas nelaukė, jis praėjo kaip eilinis žiūrovas, jo niekas neįleido ant raudonojo kilimo.

Kirkorovas sėdėjo labai toli nuo scenos. Holivudo žvaigždės renkasi neįprastą aprangą, puošnias sukneles ar provokuojančius kostiumus, o Kirkorovas pirmenybę teikia „rėksmingiems“ drabužiams su mados prekių ženklų logotipais. Tačiau tokią „prabangą“ lengva atskirti nuo stilingų, tarptautinę šlovę pelniusių menininkų.

Putinistas iš visų jėgų stengėsi parodyti, kad dalyvauja ceremonijoje, tačiau Kirkorovas niekam nerūpėjo. Jis filmavo žvaigždžių pasirodymus, skelbė vaizdo įrašus ir žymėjo pasaulio garsenybių paskyras, bandydamas atkreipti jų dėmesį.

Tačiau didžiausia Kirkorovo bėda kilo vėliau. Putinistas bandė atkreipti Madonnos dėmesį. Jis filmavo dainininkę ir tikėjosi, kad ji jį pastebės. Tačiau Madonna atvirai ignoravo putinistą. Žvaigždė praėjo pro Kirkorovą ir net nepažvelgė į jo pusę.

65-ųjų „Grammy“ apdovanojimų raudonasis kilimas (165 nuotr.)
+159
65-ųjų „Grammy“ apdovanojimų ceremonija (67 nuotr.)
+61