Gerda Žemaitė nustebino nauju įvaizdžiu: ilgi plaukai ir moteriškumu alsuojantis stilius

Gerda Žemaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Gerda Žemaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-11-03 19:13
AA

Žinoma TV laidų vedėja Gerda Žemaitė sudalyvavo plaukų stilistės Gintarės Eimantaitės Armalės organizuojamoje fotosesijoje, kurioje Gerdos grožis atsiskleidė visai kitu amplua, nei tenka matyti įprastai.

„Kurį laiką galvojau, jog reikia kažkokių pokyčių, norisi pažvelgti į save kitu kampu. Ko gero, kiekvienai moteriai būna momentas, kai pasižiūrime į veidrodį ir vaizdas yra pabodęs, norisi kažko kitaip, naujų vėjų. Mes, moterys, mėgstame keistis“, – pasakojo Gerda.

Jau ilgus metus savo plaukus Gerda patiki Elitera grožio akademijos savininkei Gintarei Armalei, todėl dėl pokyčių iškart kreipėsi į ją. G.Armalė Gerdai sukūrė glamūrinio, „Chanel“ stiliaus klasikinį įvaizdį. Gerdai buvo priauginti ilgesni plaukai tam, kad būtų galima išgauti žaismingesnį efektą, o įvaizdžiui moteriškumo suteikė klasikinio stiliaus skrybėlė.

Gerda Žemaitė fotosesijoje atsiskleidė naujame amplua (19 nuotr.)
+13

„Moteriai plaukai – pats gražiausias aksesuaras. Ilgesni duoda moteriškumo, sušvelnina veido bruožus. Šalto tono atspalviai paryškina mėlynas Gerdos akis. Jau kurį laiką Gerdai auginome trumpus plaukus, todėl labai laukiau, kada nuspręsime priauginti ilgesnius ir taip suteiksime įvaizdžiui daugiau moteriškumo, glamūro“, – pasakojo stilistė.

Stilistė pabrėžia, jog įkvėpimo visada semiasi iš mados žurnalų.

„Kiekvieną mėnesį vyras parneša įvairių šalių Vogue žurnalus – itališką, britišką ir kitus. Todėl noriu ar nenoriu, nuo mados naujienų nepabėgsiu, o pasisėmus inspiracijos smagu ją perteikti ant klientų. Mano klientės dievina pokyčius“, – teigia stilistė.