Gimtadienį minintis Ąžuolas Žvagulis: „Dabar būtų geriausia dovana – draugų pagalbos ranka“

Ąžuolas Žvagulis su šeima / Gretos Skaraitienės ir asmeninio albumo nuor.
Ąžuolas Žvagulis su šeima / Gretos Skaraitienės ir asmeninio albumo nuor.
Šaltinis: Žmonės
2022-10-06 08:04
AA

„Darbingi metai“, – šypteli spalio 6 dieną 37-ąjį gimtadienį pasitinkantis Ąžuolas Žvagulis. Verslininkas juokauja, kad jis dirba 8-9 dienas per savaitę, nes 7 jam negana. Juk dabar reikia ne tik suktis „Ąžuolyno virtuvėje“, bet ir kasdien plušti senelių namuose, kuriuos su žmona Ineta Puzaraite-Žvaguliene jis planuoja atidaryti jau kitais metais.

Akivaizdu, kad Ąžuolui veiklos netrūksta. Portalui Žmonės.lt susisiekus su juo, kitame telefono gale verslininkas su plaktuku rankose darbavosi senelių namuose, kur vis dar vyksta pasiruošimo darbai.

Savaitės pradžioje jam tenka plušti čia, o nuo ketvirtadienio jis jau sukasi savo maisto vagonėlyje namų kieme „Ąžuolyno virtuvėje“. Ą.Žvagulis atskleidė, kad ir savo 37-ąjį gimtadienį pasitiks būtent ten. Kadangi jis nenori nuvilti nuolatinių klientų, tądien savo mini restoranėlio virtuvės šefas atsisakyti neplanuoja.

Ąžuolas Žvagulis su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.

„Darbas čia man yra vienas malonumas. Savaitgaliais turiu kelis pagalbininkus, tačiau kitomis dienomis dirbu vienas, tad nėra kas galėtų mane pakeisti“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Ąžuolas ir užsiminė, kad gimtadieniui jis turi puikią idėją.

„Draugai planuoja atvykti pasibūti į „Ąžuolyno virtuvėlę“, tačiau sugalvojau geriau. Mielai visus suburčiau į senelių namus ir įdarbinčiau griauti sienas. Man nieko nereikia, geriausia dovana – jų pagalbos rankos“, – tiek juokais, tiek rimtai kalbėjo Ą.Žvagulis.

Ąžuolas Žvagulis / Asmeninio albumo nuotr.

Intensyviai Širvintų rajone esančiose patalpose dirbantis Ąžuolas užsiminė, kad pagal pirminius planus senelių namai turėjo būti atidaryti 2023 m. vasario mėnesį. Visgi, kylančios kainos ir kalbos apie artėjantį sunkmetį visus planus pakoregavo.

„Nors viskas bus paruošta sausį, regis, kad atidarymą teks atkelti pavasariui dėl dabartinių kainų. Pavyzdžiui šiandien mano tėtis (red.past. – Žilvinas Žvagulis) gavo 19 tūkst. eurų sąskaitą už elektrą jo šakotinėje. Pakilo 8 tūkst. eurų nuo praėjusio mėnesio. Tad išgirdus tokį pavyzdį iš artimos aplinkos, darosi kiek neramu. Labai tikimės, kad valdžia susitvarkys iki pavasario ir priims lemiamus sprendimus, kurie pakeis dabartinę situaciją“.

Ąžuolas neslėpė, kad svarstė ir apie kitas alternatyvas, pavyzdžiui, senelių namus šildyti granulėmis. „Patalpoms reikėtų 5-6 tonų granulių į mėnesį, o šiam momentui 1 tono kaina gali siekti 1000 eurų. Tad ir toks variantas tikrai atkrenta“, – kalbėjo verslininkas.

„Esant tokioms kainoms dabar atidaryti senelių namus – be šansų“, – pridūrė jis, vildamasis, kad situacija iki pavasario pasikeis.

Inetos ir Ąžuolo Žvagulių dukra Barbora tapo pirmoke / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Visgi, net ir kiek slogesniame fone Ąžuolas nepraranda entuziazmo. Šiuos metus paskyręs darbui, jis tiki, kad tai atneš saldžius vaisius.

„Nusprendžiau neturėti savaitgalių, pramogų ir užsiimti vien darbais. Dabar paskaičiuoju, kad per savaitę dirbu 8-9 darbo dienas. Per dieną vidutiniškai dirbu 10-12 valandų, tad taip ir išeina“, – šyptelėjo jis ir užbėgdamas įvykiams už akių, patikslino, kad dirbdamas sau, nejaučia per didelio nuovargio.

Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai / Asmeninio albumo nuotr.

Tiesa, savęs Ąžuolas darboholiku nevadina, tiesiog žmogumi, kuriam patinka vystyti naujus projektus, realizuoti idėjas ir nestovėti vietoje. O kartu į kompaniją jis pasiima ir savo žmoną Inetą.

„Kol aš griaunu sienas, Ineta turi nemažai darbo su popierizmu. Tuo pačiu šiemet ji pradėjo mokytis, taip pat dirba darželyje. Ir aišku, užsiima su mūsų abejomis atžalomis. Taigi abu gyvename pilnu tempu“.

Net ir kalbėdamas apie savo gimtadienį, Ąžuolas sako, kad nieko jam daugiau nereikia – svarbiausia, kad šalia jo būtų Ineta ir dukra Barbora bei sūnus Bernardas.

„Na, ir svarbiausia – turėti kuo daugiau sveikatos. Juk be jos – nekas...“ – užbaigdamas pokalbį portalui Žmonės.lt sakė 37-ąjį gimtadienį pasitinkantis Ą.Žvagulis.

Fotogalerija:

Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai (16 nuotr.)
+10