Grupė „2Kvėpavimas“ pristato naujos dainos „Užrišau“ vaizdo klipą

„2Kvėpavimas“ / Martyno Stankaičio nuotr.
„2Kvėpavimas“ / Martyno Stankaičio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-10-13 11:53
AA

Grupė „2Kvėpavimas“ pristato naujausią savo dainą „Užrišau“ ir jos vaizdo klipą. Rudeniškas kūrinys nufilmuotas rugsėjį sostinės apylinkėse ir vienoje apleistoje sanatorijoje, į kurią filmavimo komanda važiavo nebūdama tikra, ar ją išvis ras.

„Žinojome iš interneto, kad yra tokie senos sanatorijos griuvėsiai. Tik buvo pasklidęs gandas, kad neseniai juos galutinai nugriovė ir išvalė tą vietą. Apsidžiaugėm, kai dar viską radom ir su tokiais ryškiais grafičiais“, – pasakojo „2Kvėpavimo“ narys Denisas.

Jis prisipažino, kad iš pradžių norėjo labai tamsaus, net juodo klipo. „Buvau net scenarijų parašęs, bet persigalvojau. Pamaniau, kad dabartinis laikas ir taip traukiantis depresijon, todėl nereikia dar labiau to skatinti“, – sako jis.

„2Kvėpavimas“ / Martyno Stankaičio nuotr.

Daina „Užrišau“ – apie tai, kaip reikia išmokti paleisti praeitį ir joje buvusius žmones, išsivaduoti iš dvasinio skausmo, o jei pasitaiko blogas gyvenimo etapas, turėti pakankamai kantrybės ir stiprybės jį pralaukti.

Dainininkas prisipažįsta, kad tekstas gana asmeniškas, ypač priedainis.

„Jis atsirado daugiau nei prieš metus, tikrai įkvėptas mano paties patirties. Turiu bėdą su paleidimu. Kartais norisi laikytis įsitvėrus, nors suprantu, kad nebėra prasmės. Čia kalbu apie meiles, darbus, draugus. Nuolat kartoju sau: kas tikra, liks. Net jei išėjo, sugrįš. O įsikabinti nagais ir dantimis nėra prasmės. Tačiau, kai ištinka krizė, vis tiek sunku save įtikinti, nes pagunda elgtis priešingai – per didelė“, – prisipažino Denisas.

Jis pasakojo, kad „2Kvėpavimas“ jau rengiasi kviestiniams kalėdiniams koncertams. Tačiau dainininko galvoje po truputį bręsta planas surengti pirmą solinį pasirodymą su bilietais.

„Manau, kad tai įvyks kitais metais. Jau turim nemažai scenos patirties, mus kviečia tiek į privačias, tiek į atviras šventes, bet man taip smalsu, kiek žmonių, kurie mus taip gerai klauso internete, norėtų nusipirkti bilietą į mūsų koncertą. Suprantu, kad milijonai peržiūrų, kurie tikrai labai glosto širdį, nebūtinai virsta šimtais tikrų bilietų. Tačiau stengiamės dirbti ta linkme ir tikime savo sėkme“, – sako grupės nariai.

Dainos „Užrišau“ klipas: