Raimonda Masiulytė ir Česlovas Gabalis pristato bendrą kūrinį: tai tarsi šiuolaikinis himnas meilei

Raimonda Masiulytė ir Česlovas Gabalis / Gabrielės Monstavičiūtės / asmeninio albumo nuotr.
Raimonda Masiulytė ir Česlovas Gabalis / Gabrielės Monstavičiūtės / asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-10-13 11:28
AA

Dainininkę Raimondą Masiulytę-Ramchurn pastaruoju metu vis dažniau galime sutikti Lietuvoje, o to priežastis – sparčiai įsibėgėjantys albumo įrašai, kuri jausmingų dainų atlikėja ketina išleisti jau kitąmet. O šiandien dienos šviesą išvydo jos ilgai brandintas autorinis kūrinys, pirmasis būsimo albumo singlas – „Palieski mano sielą“, kurį mergina įrašė kartu su Lietuvos scenos legenda – Česlovu Gabaliu.

Kaip gimė idėja dainai, kurią galėtume pavadinti šių laikų himnu meilei?

Šios dainos kelionė prasidėjo karantino metu. Kai visas pasaulis sustojo, kai atsirado daug laiko, ėmiausi rašyti tiek angliškas, tiek lietuviškas dainas. Daina „Palieski mano sielą“ pasirašė labai lengvai ir labai greitai: ir muzika, ir eilės liejosi laisvai. Galbūt laisvas laikas be skubėjimo sukūrė tokią aplinką, kad įkvėpimas atėjo savaime, dar prie viso to prisidėjo ir senovinis 1920–ųjų metų gamybos pianinas, kurį įsigijau Airijoje. Būtent prie jo sėdėdama sukūriau keletą dainų, viena jų – „Palieski mano sielą“.

Ką šia daina nori pasakyti klausytojams?

Rašydama šią dainą tiesiog norėjau, kad būtų malonu žmonėms jos klausyti. Labai dažnai rašau kūrinius, kurie patinka tik man. Manau, kad taip kūrėjas nuvilia savo gerbėjus – rašo nepagalvodamas, kad galbūt jiems visai tas neaktualu. Ir šį kartą aš norėjau atiduoti duoklę savo klausytojams – ši daina skirta tiems žmonėms, kurie yra laimingai įsimylėję. Mano gyvenimas dabar yra tokioje – laimingos meilės stotelėje – tad ir kuriu tokias dainas ir noriu jomis dalintis su aplinkiniais.

Dainoje Tavo partneris - Česlovas Gabalis. Kodėl būtent jis?

Rašant dainą iš karto supratau, kad tai bus duetas. Gražus meilės duetas. Mano balsas švelnus, turintis džiazinio atspalvio, pagalvojau, kad prie jo itin derėtų vyriškas, sodrus balsas. Iš karto kilo mintis pasikalbėti su Česlovu. Pirmiausia susisiekėme internetu ir pasikalbėję nusprendėme, kad dirbsime kartu. Česlovas ne tik puikus atlikėjas, turintis vieną labiausiai išsiskiriančių balsų Lietuvos muzikos industrijoje, bet taip pat labai malonus žmogus – dirbti su juo labai lengva.

Daina „Palieski mano sielą“ papuoš Tavo būsimą albumą. Koks jis bus? Kam jį skirsi? Užsienio ar Lietuvos rinkai?

Albumą skirsiu Lietuvos klausytojams. Vis dažniau pastebiu save praleidžiant daugiau laiko gimtinėje, nei Airijoje. Esu iš tų žmonių, kuriems sunku užsisėdėti vienoje vietoje: ar tai būtų Havajai, ar tai būtų Lietuva, ar tai būtų Anglija. Ir, nors turime namus Airijoje, aš vis dažniau pagalvoju apie grįžimą namo ilgesniam laikui. Ir džiugu, kad ir vyras tam pritaria – būti mano „didžiąja kompanija“. Na, o kada pats albumas išvys dienos šviesą – viskas priklausys nuo to, kaip seksis dainų įrašai. Esu prikūrusi nemažai, tad reikia tik „užsidaryti“ studijoje, skirti laiko ir, manau, albumas visus gerbėjus pasieks jau po Naujųjų metų.