Naujame „Man-go“ albume „Aš taip norėčiau“ – tik hitai

„Man-go“ / Tomassco nuotr.
„Man-go“ / Tomassco nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-12-11 13:52
AA

Atsinaujinusi grupė „Man-go“ sugrįžo ir savo gerbėjams pristato 8-ių dainų mini albumą „Aš taip norėčiau“.

Jame galima išgirsti lietuviškos popmuzikos klasika tapusių hitų „Alyvos“, „Vasaros lietus“, „Tavęs prašau“ ir „Kaip delfinai“ naujas versijas bei šiemet įrašytus visiškai naujus kūrinius, kurie sulaukė didžiulio populiarumo – tai „Aš taip norėčiau“, „Laiku“, „Saulė online“ ir „Gal per ilgai“.

Pastarajai „Man-go“ dainai jau nufilmuotas ir vaizdo klipas. „Tai yra puiki žinia tiek man, tiek mūsų grupės gerbėjams. Manau, kad tai bus labai įdomus „Mango“ pradėtos muzikinės istorijos tęsinys, o kartu – ir nauja mūsų muzikinio kelio atkarpa, kurią žymės ką tik išleistas albumas „Aš taip norėčiau“, – kalbėjo „Man-go“ lyderė Rima Petrauskytė-Malašičevė.

Priminsime, kad legendinė Lietuvos popgrupė „Mango“ skambiai nutraukė dešimtmetį trukusią sėkmingą muzikinę veiklą 2008-iais metais, surengdama atsisveikinimo turą po didžiuosius Lietuvos miestus. Šešis metus apie jos atsikūrimą nebuvo net kalbos, kadangi visos dainininkės pasuko skirtingais keliais ir gerbėjams beliko tik svajoti apie jų sugrįžimą į didžiąją sceną.

Kai po ilgos pertraukos, 2014-ųjų metų pavasarį, Rima Petrauskytė-Malašičevė pasirodė TV-3 „Chorų karuose“ kartu su grupės „Mochito“ narėmis Justina Jančiauskaite bei Gabija Sruogiūte ir atliko „Mango“ superhitą „Alyvos“, taip pat nebuvo jokių minčių, kad šis vienkartinis šou duos pradžią naujam muzikiniam projektui.

Tačiau didžiulis ažiotažas iš gerbėjų pusės ir netikėtai įsižiebęs bendrumo jausmas tarp skirtingas kartas atstovaujančių dainininkių ilgainiui pakoregavo visas išankstines nuostatas ir nulėmė grupės „Man-go“ atsiradimą.  

Iš pradžių radijo stotis pasiekė naujai įrašytas 1999-ųjų hitas „Vasaros lietus“, vėliau atlikėjos surengė pasirodymą „Jūros šventėje“, o po kurio laiko perdainavo vieną garsiausių „Mango“ dainų „Tavęs prašau“, kurią įspūdingai atliko lietuviškos muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ metu.

Viena po kitos buvo paskelbtos pirmosios koncertų datos tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Savo pasirodymų metu atsinaujinusi grupė publikai pristatė naujai suskambusias nepamirštamas „Mango“ dainas.

Grupės „Man-go“ fotosesija (5 nuotr.)
„Harizma“ nuotr.
+2

Kaip tuo metu sakė Rima Petrauskytė-Malašičevė, ji į scena sugrįžo ne dėl to, kad kažkam kažką įrodytų. „Žinau, kad mes turime savo gerbėjų ratą, kuriems patiko, patinka ir patiks ta muzika, kurią atliekame. Nežadu kažkokių revoliucijų, tačiau galiu patikinti, jog man yra didžiulis malonumas ir vėl daryti tai, ko iš tiesų pasiilgau,“ – kalbėjo dainininkė.

Vis labiau įsisukus grupės muzikinei veiklai, „Man-go“ nutarė įtraukti į savo repertuarą ir kadaise garsios klaipėdiečių grupės „Komanda“ superhitą „Kaip delfinai“. Jo naujoji versija užkariavo radijo stočių topus, taip pat – tapo tituline TV projekto „Delfinai ir žvaigždės“ daina.

„Man-go“ (iš kairės): Justina Jančiauskaitė, Rima Petrauskytė-Malašičevė ir Gabija Sruogiūtė / Sauliaus Balčiūno nuotr.

O 2015-ųjų metų balandžio pabaigoje merginų gerbėjų laukė dar didesnis siurprizas – „Man-go“ pristatė pirmąjį visiškai naują grupės kūrinį „Aš taip norėčiau“, kuris iškart sulaukė didžiulio populiarumo. Pradėjusios įrašinėti specialiai joms sukurtas dainas, dainininkės prakalbo apie planus išleisti albumą. Šiuos pažadus patvirtino  serija vienas po kito pristatytų naujų hitų: „Laiku“, „Saulė online“ ir „Gal per ilgai“. Tad vasarą duoti pažadai materializavosi šių metų gruodžio pradžioje, kai buvo išleistas mini albumas „Aš taip norėčiau“.

„Artėjant gražiausioms metų šventėms man tai yra pati geriausia dovana,“ – sakė grupės narė Gabija Sruogiūtė. Jai antrino ir Justina Jančiauskaitė, kuri taip pat neslėpė euforijos, pasirodžius pirmajam albumui su jos atliekamomis dainomis.

„Sunku apsakyti, ką jaučiau laikydama jį rankose. Esu be galo laiminga ir tikiu, kad šis albumas padarys laimingesnius visus žmones, kurie jo klausysis,“ – kalbėjo dainininkė.

Pasak Rimos Petrauskytės-Malašičevės, mini albume „Aš taip norėčiau“ sudėti prisiminimai ir viltys, atradimai ir praradimai, ilgesys ir džiaugsmas – viskas, kas yra kiekvieno žmogaus gyvenime.

„Labai džiaugiuosi po ilgokos pertraukos galėdama pristatyti dar vieną grupės įrašytų dainų rinkinį. Tuo pačiu norėčiau visiems palinkėti gražių Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų. Tegul šiame neramiame pasaulyje būna daugiau supratimo ir šviesos. Tikiuosi, kad prie to prisidės ir jūsų pamėgtos mūsų grupės dainos,“ – kalbėjo „Man-go“ lyderė.

Grupės „Man-go“ vaizdo klipo „Aš taip norėčiau“ filmavimas (5 nuotr.)
Grupės archyvo nuotr.
+2