„HBH Vilnius“ savininkė A.Čepukaitė susilaukė antro vaiko: suteikė su gamta susijusį vardą

Aida ir Barintas Čepukaičiai su sūnumi / Pauliaus Peleckio, Gretos Skaraitienės ir asmeninio albumo nuotr.
Aida ir Barintas Čepukaičiai su sūnumi / Pauliaus Peleckio, Gretos Skaraitienės ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-18 18:13
AA

Maisto ekspertė, „HBH Vilnius“ restorano savininkė Aida Matulevičiūtė-Čepukaitė su vyru virtuvės šefu, maisto technologu Barintu Čepukaičiu kovo 16-ąją susilaukė antrosios atžalos. „Esame pavargę, bet laimingi!“, – portalui Žmonės.lt sakė Aida Čepukaitė.

Dukros susilaukusi Aida Čepukaitė kartu su mažyle šeštadienį po dviejų parų iškeliavo į namus iš Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikos. Pakeliui ji sutiko pasikalbėti su portalu Žmonės.lt ir maloniai pristatėte savo antrąją atžalą – dukrytę, kuriai suteikė Vėtros vardą.

„Mergaitė jaučiasi gerai, daug valgo. Ji gimė 4090 gramų svorio, 55 centimetrų, o jos vardas yra Vėtra!“ – gerų emocijų neslėpė A.Čepukaitė.

Aida pridūrė, kad jaučiasi be galo laiminga gimdžiusi būtent Santariškėsė. „Man darė planinį cezario pjūvį, viskas pavyko puikiai. Esame patenkinti, kad Santariškėse dirba tokie profesionalai, kurie dalijosi informacija, atsakė į visus klausimus. Jautėmės labai gerai“.

Visgi Aidai jau teko susidurti su neigiamais komentarais apie tai, kad gimdė nenatūraliu būdu, o maža to, pastabų sulaukė ir dėl to, kad iš ligoninės pasidalino nuotrauka su vaikeliu.

„Nustebino, kad būna dar mamų, kurios viena kitą menkina sakydamos, jog jei negimdei natūraliai – tu ne tokia gera mama ar moteris… Arba kad vaiko viešinimas yra blogis... Manome, kad tai yra kiekvienos šeimos apsisprendimas“, – kalbėjo „HBH Vilnius“ restorano savininkė ir pridūrė, kad visgi dabar į tai nereikia kreipti dėmesio, juk didžiausias rūpestis – kad namuose gerai jaustųsi jos abu vaikai.

„Žiūrėsime, kaip seksis Vėtrai bendrauti su broliu Giriumi, kaip jausis jis. Tikriausiai dabar tai bus didelis iššūkis laviruoti, kad Girius nesijaustų antraeilis“, – portalui Žmonės.lt sakė Aida.

Aida Čepukaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Primename, kad apie nėštumą Aida Čepukaitė, „HBH“ restoranų tinklo įkūrėjos Rados Matulevičienės dukra, pasakojo portalui Žmonės.lt.

Tuo metu aštuntą mėnesį besilaukianti Aida neslėpė, kad antrasis vaikelis buvo labai lauktas. Su vyru Barintu dvejų su puse metų sūnų Girių auginanti Aida norėjo gausesnės šeimos, kuri užpildytų šiluma namus, įsikūrusius Molėtų rajone, Ringelių kaime.

„Apie nėštumą sužinojau gana anksti – penktą savaitę. Tiesa, vos 5 minutes prieš pasidarant testą buvau nusipirkus kelionės bilietus į Tenerifę. Turėjau išvykti šį mėnesį, bet sužinojus, kad į mūsų pasaulį atkeliauja vaikelis, kelionę teko atšaukti“, – portalui Žmonės.lt pasakojo A.Čepukaitė.

Aida ir Barintas Čepukaičiai su sūnumi Giriumi / Pauliaus Peleckio / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Moteris jau dvyliktą nėštumo savaitę sužinojo ir kas gims. Portalui Žmonės.lt Aida atskleidė, kad vyresnėliui Giriui teks prižiūrėti jaunesnę sesutę – kovo mėnesį šeima sulauks mergaitės.

„Intensyviai galvojame mergytei vardą, lyg ir turim variantą, bet dar galutinai nesame apsisprendę. Visgi kaip ir sūnaus, dukros vardas taip pat bus susijęs su gamta“, – prasitarė pašnekovė.

Daugiau skaitykite ČIA.

Fotogalerijos:

Aidos Čepukaitės ir Barinto Čepukaičio gyvenimas kaime (45 nuotr.)
+39
Aida Čepukaitė surengė sūnui Giriui 1-ojo gimtadienio šventę (24 nuotr.)
+18