I.Burlinskaitė M.A.M.A šventėje dėmesį kaustė perregima suknele: „Nešalta, kai toks vyras šalia“

Indrė Burlinskaitė-Vaisieta ir Liudas Vaisieta / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Penktadieno vakarą į Kauno „Žalgirio“ areną plūdo minios – čia vyko M.A.M.A apdovanojimai. Raudonuoju renginio kilimu žengė būrys išsipuošusių garsenybių, tarp kurių – kartu su sutuoktiniu Liudu Vaisieta atvykusi Indrė Burlinskaitė. Moteris muzikos apdovanojimams pasirinko drąsų įvaizdį, traukusį aplinkinių žvilgsnius.

Penktadienio vakarą raudonuoju M.A.M.A apdovanojimų kilimu kartu su sutuoktiniu Liudu Vaisieta žengusi Indrė Burlinskaitė nestokojo puikios nuotaikos, o ir prikaustė aplinkinių žvilgsnius. Moteris M.A.M.A apdovanojimams pasirinko drąsų įvaizdį – perregimą suknelę.

„Visai nešalta, kai toks vyras šalia“ , – nusijuokė ji, išgirdusi Žmonės.lt klausimą, ar nežvarbu vilkėti plonytę suknelę dieną, kai Kaunas pasipuošė sniegu.

Indrė Burlinskaitė-Vaisieta ir Liudas Vaisieta / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Kaip portalui Žmonės.lt pasakojo Indrė, raudonajam kilimui ją papuošė „Mas 924“ dizainerė Monika Kazakevičiūtė. Anot moters, pasiruošimas ypatingam vakarui truko ne vieną dieną.

„Pati idėja kilo jau seniai, prieš keletą mėnesių. Šią suknelė sukūrė Monika, tačiau prie viso įvaizdžio dirbo visa komanda. Tikrai ilgai kurtas įvaizdis, o ir šiandien tam skyriau nemažai laiko. Pasistengiau. Smagu, kai kviečia į tokius renginius, tad stengiamės pasipuošti. Žiūrime į tai atsakingai“, – kalbėjo I.Burlinskaitė.

I.Burlinskaitės įvaizdis užkulisiuose kone iškart tituluotas vienu įspūdingiausių ir drąsiausių. Paklausta, ar prireikė drąsos pasipuošti perregima suknele, Indrė nė nesusimąsčiusi atšovė:

„Tik dabar, kai pasakėte, pagalvojau, kad gal ir drąsus įvaizdis. Nors, iš tiesų, man tai net neatrodo it būtų kažkas labai nematyta, kažkas išskirtinio. Norėjosi šį vakarą atrodyti būtent taip. Šis įvaizdis skirtas būtent M.A.M.A apdovanojimams.“

Indrė Burlinskaitė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Į M.A.M.A apdovanojimus atvykusią Indrę komplimentais apipylė ne tik sutuoktinis Liudas, bet ir aplinkiniai.

„Ji visada atrodo puikiai, per daug stengtis nereikia. Juk sakoma, ne rūbas žmogų puošia, o žmogus rūbą. Tai jai puikiai tinka – ji visada puikiai atrodo“, – kalbėdamas su portalu Žmonės.lt Indrę gyrė Liudas Vaisieta, o jo komplimentus palydėjo plati žmonos šypsena.

M.A.M.A 2022 raudonojo kilimo svečiai (380 nuotr.)
+374
Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2022 (243 nuotr.)
+237
Skaitykite daugiau