„8 Kambario“ narys D.Alejūnas po skyrybų vėl džiaugiasi meile: su širdies drauge – į M.A.M.A

Deividas Alejūnas-Corsalis su mylimąja Auguste / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Deividas Alejūnas-Corsalis su mylimąja Auguste / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-27 22:15
AA

Muzikos apdovanojimai M.A.M.A – ne tik pergalių, geriausių muzikos pasirodymų ir įmantrių stiliaus sprendimų arena, bet ir vieta, kur debiutuoja nemažai pramogų pasaulio porų. Šią proga pasinaudojo ir grupės „8 Kambarys“ narys Deividas Alejūnas-Corsalis – jis apdovanojimuose pasirodė su nauja mylimąja.

Hiphopo atstovas Deividas Alejūnas-Corsalis į M.A.M.A atvyko lydimas žavios kompianionės – marketingo koordinatorės Augustos. Portalui Žmonės.lt atlikėjas prisipažino, kad tai – jo nauja mylimoji.

„Prieš du mėnesius susipažinome, o kartu esame mėnesį“, – portalui Žmonės.lt atskleidė naujoji Deivido draugė.

Deividas Alejūnas-Corsalis su mylimąja Auguste / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Paklaustas, kokios Augustos savybės jį sužavėjo, Deividas neieškojo žodžių kišenėje.

„Pamačiau ir mane patraukė tas kuklumas, elegantiškumas ir mistiškumas. Šiaip turi labai daug savybių – kai teko pažinti, įsitikinau. Bet tos buvo pagrindas“, – pripažino D.Alejūnas.

Šiemet įspūdingą M.A.M.A ceremoniją buvo patikėta vesti aktoriui Mantui Stonkui ir muzikantui Jonui Nainiui. Kauno „Žalgirio“ arenoje M.A.M.A apdovanojimuose pasirodo ryškiausios, įdomiausios ir mylimiausios scenos žvaigždės: Beatrich, FSG, „Kamanių šilelis“, Algirdo Kaušpėdo ir Viktoro Diawaros projektas „KAnDIs“, Monika Liu, Vaidas Baumila, Jessica Shy, Justinas Jarutis, Natalija Bunkė, Monique ir kiti. Dauguma šių vardų buvo minimi ir M.A.M.A nominacijose.

Deividas Alejūnas-Corsalis su mylimąja Auguste / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Žmonės.lt primena, kad „8 Kambario“ narys Deividas Alejūnas-Corsalis faktą apie skyrybas su žmona Jone patvirtino praėjusių metų lapkritį.

Pora susituokė 2021-ųjų spalį Vilniaus santuokų rūmuose. Visgi santuokos jiems išsaugoti nepavyko.

Apie skyrybas grupės „8 Kambarys“ narys Deividas Alejūnas-Corsalis pranešė laidoje „Nepatogūs klausimai“.

„Turėjau žmoną. Nebesame mes kartu. Esame išsiskyrę. Tai įvyko prieš kokius pusę metų. Nesu mėgėjas viešai daug šnekėti šia tema, nes nematau tame prasmės, kadangi bet kokie santykiai yra dviejų žmonių reikalas. Mes ilgą laiką bandėme taisyti savo santykius. Tikriausiai dar abu nemokėjome savęs valdyti, savo emocijų. Pykčiai būdavo maži, bet jie padarydavo nekokias pasekmes, būdavo įtampa namuose. Tai buvo viena priežasčių, bet šiaip... Nenoriu nieko daug sakyti“, – Delfi TV laidoje pasakojo Deividas Alejūnas.

Jonei Natkevičiūtei Deividas Alejūnas-Corsalis pasipiršo dar 2019-ųjų pavasarį.

M.A.M.A svečių galerija:

M.A.M.A 2022 raudonojo kilimo svečiai (380 nuotr.)
+374

Apdovanojimų galerija:

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2022 (243 nuotr.)
+237