L.Gricius ir N.Bierancas pakerėjo „ugningais“ akcentais ir nulakuotais nagais: „Įkvėpė gyvenimas“

Naglis Bierancas ir Lukas Gricius / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Naglis Bierancas ir Lukas Gricius / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-27 23:20
AA

Penktadienio vakarą garsiausi pramogų pasaulio atstovai rinkosi į M.A.M.A apdovanojimus „Žalgirio“ arenoje. Prieš ceremoniją raudonuoju kilimu žengė organizatoriai, nominantai ir juos palaikyti atvykę svečiai. Kauno Nemuno saloje pasirodė ir Lukas Gricius bei Naglis Bierancas, kurie savo įmantriu stiliumi nepaliko abejingų.

Ant raudonojo kilimo Kaune sužibėję Lukas Gricius ir Naglis Bierancas visų akis traukė išskirtiniu stiliumi.

„Šiam įvaizdžiui įkvėpė gyvenimas“, – kalbėdamas su portalu Žmonės.lt šyptelėjo džinsiniu kostiumu pasipuošęs fotografas Lukas Gricius.

„Kostiumą kūrė Kęstas Rimdžius, o visas kitas detales susigalvojau pats“, – pridūrė Lukas, galvą pasidabinęs blizgučiais, o prie jų priderinęs ir blizgučiais nusagstytą gertuvę.

Naglis Bierancas ir Lukas Gricius / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Nuo Luko savo išskirtiniu įvaizdžiu neatsiliko ir Naglis Bierancas. Paklaustas, kas įkvėpė jo vakaro stilių, jis buvo atviras: „Suvokimas, kad nusišikt ant kitų nuomonės ir darau su savo gyvenimu ką noriu. Mano gyvenimas – mano taisyklės“.

„Sakau, kad su paprastu kostiumu mane galės tik palaidoti, o iki tol rengsiuosi ir elgsiuosi kaip noriu“, – tiesiai šviesiai rėžė Naglis.

Naglis dėmesį kaustė ir „ugningais“ akcentais – ugnies formos akiniais bei nulakuotas nagais, ant kurių nupieštos ugnelės.

„Akinius derinau prie nagų“, – nusijuokė Naglis, pademonstravęs dailiai nulakuotus nagus.

Naglis Bierancas ir Lukas Gricius / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Šiemet įspūdingą ceremoniją buvo patikėta vesti aktoriui Mantui Stonkui ir didžėjui Jonui Nainiui.

Kauno „Žalgirio“ arenoje M.A.M.A apdovanojimuose pasirodė ryškiausios, įdomiausios ir mylimiausios scenos žvaigždės: Beatrich, FSG, „Kamanių šilelis“, Algirdo Kaušpėdo ir Viktoro Diawaros projektas „KAnDIs“, Monika Liu ir Alyona, Vaidas Baumila, Jessica Shy, Justinas Jarutis, Natalija Bunkė, Monique ir kiti.

Galerija:

M.A.M.A 2022 raudonojo kilimo svečiai (380 nuotr.)
+374

Galerija:

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2022 (243 nuotr.)
+237