Praėjusius du metus „Eurovizijos“ atrankų finalą pasiekęs Audrius Petrauskas-Gebrasy sugrįžta į konkursą su autorine daina „Saw Your Ghost“. Atlikėjas prisipažįsta, kad idėja dalyvauti atrankose šiemet gimė atsitiktinai.
„Manau, kad patys geriausi dalykai įvyksta spontaniškai. Taip kaip „Where‘d You Wanna Go?“ aranžuotę su prodiuseriu Faustu Venckumi išpildėm vidury nakties, kaip „Into Your Arms“ parašiau trumpam prisėdęs prie pianino, taip ir „Saw Your Ghost“ atsirado labai netikėtai. Vasaros laikotarpiu mečiau sau iššūkį parašyti šimtą dainų lietuviškai, atėjus rugsėjui, taip gavosi, kad trys dainos visgi „pasirašė“ anglų kalba. Viena iš jų labai patiko Faustui, važiavau į studiją tęsti albumo darbų, o išvažiavau jau su „Eurovizine“ daina“ – pasakoja Gebrasy.
Nors dalyvavimas šių metų „Eurovizijos“ atrankose – tik nuo rudens puoselėta mintis, pasirodymui atlikėjas ruošėsi labai atsakingai.
„Praleidome labai daug laiko studijoje bandydami išgryninti dainos skambesį, kiekvienas garsas joje turi savo tikslą ir nuoširdžiai labai didžiuojuosi tuo, ką mums pavyko sukurti. Tačiau taip pat svarbu buvo dirbti ir su savimi, savo vidumi bei įvaizdžiu. Tam tikslui subūrėme komandą, dirbom su vokalais, su judesiais, su scenografija, išsirinkom rūbus. Nemažai pasportavau, kad jausčiausi užtikrinčiau, nes kai pats jautiesi gerai, tai mato ir kiti. Todėl šiemet jaučiuosi labai gerai – paaugęs ir dėkingas visiems, kurie prie mano augimo prisidėjo“ – džiaugiasi atlikėjas.
Gebrasy tikisi, kad daina „Saw Your Ghost“ įtrauks klausytojus savo atmosferine aranžuote ir sužavės dainos istorijoje jaučiamu tikrumu bei pažeidžiamumu.
„Ši daina yra ir istorija, ir emocija. Istorija apie sudaužytą širdį, bet per tas tris minutes yra išgyvenamos įvairios emocijos – skausmas, pyktis, liūdesys, nusivylimas. Tai daina apie įskaudinimą – akimirką, kai atrodo, kad iš rankų išsprūdo visas tavo gyvenimas, kai dar nesi pasiryžęs pripažinti realybės ir negali susitaikyti su tuo, ką praradai. Pradedi kaltinti save, esi kankinamas ilgesio, nebesijauti patogiai net savo namuose, nes visi kvapai ir daiktai nukelia tave atgal į praeitį, o naktimis nebeužmiegi, nes esi terorizuojamas prisiminimų. Manau visi, kas yra išgyvenę šias emocijas, ras dainoje sau kažką pažįstamo ir taip susikurs ryšys tarp dainos ir klausytojo“ – atvirauja dainos autorius.