Į garsųjį madų šou V.Montvydienė atvyko be vyro Donato: atlydėjo dukra ir žinomas stilistas

Juozo Statkevičiaus kolekcijos „Pavasaris/Vasara 2024“ pristatymo svečiai / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Juozo Statkevičiaus kolekcijos „Pavasaris/Vasara 2024“ pristatymo svečiai / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-12-08 22:35
AA

Penktadienį mados gurmanai suplūdo į jubiliejinį garsiausio Lietuvos dizainerio Juozo Statkevičiaus šou. Mados pristatymo nepraleido ir dainininko Donato Montvydo žmona Veronika Montvydienė, kuri susirinkusiems fotografams pozavo su dukra Adele ir stilistu Mariumi Stanevičiumi.

Penktadienio vakarą Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ mados korifėjas Juozas Statkevičius pristatė „Pavasario/Vasaros 2024“ kolekciją ir susirinkusius mintimis nukėlė į Paryžių. Jo madų šou nepraleido ryškūs stileivos ir žinomi žmonės.

Čia apsilankė ir Veronika Montvydienė, kuri į šou atvyko be vyro Donato Montvydo – ją atlydėjo dukra Adelė ir stilistas Marius Stanevičius. Tiesa, Veronika jau ne pirmą kartą renginyje pasirodo be Donato, neretai jai kompaniją palaiko draugės ir bičiuliai.

Į šou atvykusi V.Montvydienė portalui Žmonės.lt sakė, kad J.Statkevičiaus kolekcijos pristatymuose dalyvauja jau ne pirmą kartą. Šių renginių visuomet labai laukia.

„Aš kaip visada tikiuosi visiškai aukšto lygio, gero šou, o Juozas tai sukurti moka. Vakaras visada prabėga akimirksniu“, – portalui Žmonės.lt su šypsena kalbėjo V.Montvydienė.

Juozo Statkevičiaus kolekcijos „Pavasaris/Vasara 2024“ pristatymo svečiai“ / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Juozo Statkevičiaus kolekcijos „Pavasaris/Vasara 2024“ pristatymo svečiai“ / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

V.Montvydienė J.Statkevičiaus šou pasirinko ryškų įvaizdį. „Mane inspiravo mada ir norėjimas gerai atrodyti. O pasipuošėme patys, tik Marius Stanevičius tarė paskutinį žodį“, – šypsojosi ji.

Veronika neslėpė – ji J.Statkevičiaus kūrybos gerbėja. Jos spintoje yra ne vienas dizainerio kurtas drabužis.

„Man labiausiai patinka tai, kad jo drabužiai – išskirtiniai. Pažiūrėjus į juos visada gali pasakyti, kad tai yra Juozo kurtas drabužis, bet juos vis tiek lengvai gali pritaikyti nors ir ne visai kasdieniam, bet proginiam nešiojimui ir taip išsiskirti iš minios. Tas labai patinka“, – dalijosi ji.

Paklausta, kuri J.Statkevičiaus kolekcija jai paliko didžiausia įspūdį, pašnekovė atšovė: „Visos jo kolekcijos išskirtinės. Visada susirandi kelis dalykus, kurių nori“, – teigė ji.

Paklausta, kokie trys drabužiai tiesiog būtini kiekvienos moters spintoje, Veronika teigė: „išeiginė, kokteilinė suknelė, stilingi džinsai ir batai“.

Juozo Statkevičiaus kolekcijos „Pavasaris/Vasara 2024“ pristatymo svečiai (110 nuotr.)
+104
Juozo Statkevičiaus kolekcija „Pavasaris/Vasara 2024“ (150 nuotr.)
+144