Į paruošiamąją grupę sūnų Emilį išleidęs Deivis: „Norim, kad jis dar pasidžiaugtų vaikyste“

Deividas Norvilas su sūnumi Emiliu / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Deividas Norvilas su sūnumi Emiliu / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-09-01 13:07
AA

Renatos ir Deivio Norvilų sūnui Emiliui pavasarį sueis 7-eri, tačiau planus eiti į mokyklą dar metams teks atidėti. Tėvai nusprendė leisti berniukui kiek ilgiau pasidžiaugti vaikyste, todėl šią Rugsėjo 1-ąją Emilis žygiuoja ne į pirmą klasę, o į priešmokyklinę – paruošiamąją grupę.

„Svarstėme, ar sūnų leisti šiais, ar kitais metais. Aš pats mokyklą lankyti pradėjau būdamas 6-erių. Dabar daugelis rekomendavo neskubėti. Paklausėm tų patarimų ir į pirmą klasę žygiuosim kitąmet“, – Žmonės.lt kalbėjo Deivis.

Pasak jo, dar ir pats Emilis nelabai nori ir sako, kad dar metus palūkės. „Jam jau įdomu, tačiau kol kas dar ramus, atsipūtęs, pasakoja, kaip kitais metai eis į pirmą klasę“, – Žmonės.lt komentavo D. Norvilas.

Paruošiamoji, ikimokyklinė klasė berniuko laukia tame pačiame sostinės „Aušros“ darželyje, kurį jis lanko nuo trejų. Čia Emilis ketina likti ir kitąmet, ten pat lankys ir pradinę mokyklą.

Deividas Norvilas su sūnumi Emiliu / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Eiti į darželį jam niekada nebuvo didelė šventė. Aišku, atrodo, smagu – vaikai aplink, pramogos, veiklos netrūksta. Tačiau jam dažnai labiau patinka kur nors su mumis važiuoti, kokius nors darbus su manimi kartu dirbti“, – sakė jis.

Pasak Deivio, į darželį vaikus leisti kone būtina. Tik taip jie integruojasi, išmoksta bendrauti su kitais vaikais, kartu kalbasi, žaidžia, mokosi.

Deivis Norvilas sūnų Emilį išlydėjo į paruošiamąją klasę (11 nuotr.)
+5

Tėvai nori Emilį įkalbėti lankyti kokį nors muzikinį būrelį. Berniukas nuo mažų dienų turi labai gerą klausą ir stebina savo švariu intonavimu.

„Jis dainuoja ir gana gražiai, niūniuoja arijas, užsižaidęs pats nepajunta, kaip tai padaro. Mes skatinam, norim, kad mokytųsi muzikavimo, nes turi gerus duomenis. Jis į sceną lyg ir nori, bet dirbti, repetuoti – nelabai. O ir stengiuos ne pats mokyti, su tėčiu visai kitoks darbas, nei aš pats kantrybės daug turiu, nei jam dėmesį lengva koncentruoti. Bandysim ieškoti kompromiso“, – kalbėjo Deivis.

Deividas Norvilas su sūnumi Emiliu / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Kšištofo ir Tatjanos Lavrinovičių sūnus Dominykas tapo pirmoku (11 nuotr.)
+5
Dainė ir Donatas Baumilos dukrą Smiltę išlydėjo į paruošiamąją klasę (6 nuotr.)