Ą.Žvagulis ir I.Puzaraitė stebina idėjomis: naujas projektas apjungs vaikus ir gyvulininkystę

Ąžuolas Žvagulis su šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Ąžuolas Žvagulis su šeima / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-02-02 18:02
AA

Nors atlikėjai Inetai Puzaraitei-Žvagulienei ir verslininkui Ąžuolui Žvaguliui veiklos tikrai netrūksta, jie vis dar nesustoja stebinti naujomis idėjomis. Šįkart porai kilo mintis atidaryti vasaros mažųjų ūkininkų stovyklą, kurioje jie vaikus pažindins su gamta ir gyvūnais. „Nors iki vasaros dar toli, mes jau dabar galvojame, kaip užimsime savo mokyklinukus atostogų metu“, – dalijasi Ą.Žvagulis.

Portalui Žmonės.lt susisiekus su Ąžuolu Žvaguliu jis papasakojo, kad idėja apie vasaros stovyklą mažiesiems kilo iš meilės gamtai ir iš noro su ja supažindinti vaikus. Tuo pačiu jis su Ineta puikiai supranta tėvus, kurie vasaros metu sunkiai atranda laiko kaip užimti vaikus.

„Aš pats esu ūkininkas, myliu gamtą ir gyvūnus, todėl norime su jais supažindinti ir vaikus, kurie galbūt dar nei kart nėra gyvai matę ožkų, vištų... Pagalvojome ir apie tėvus, kurie vasaros metu nuo 7 ryto iki 5 vakaro dažniausiai suka galvą kur palikti vaikus“, – portalui Žmonės.lt sakė Ąžuolas.

Jis pasidžiaugė, kad vos tik feisbuke pasidalijus idėja apie mažųjų ūkininkų stovyklą, jau atsirado nemažai susidomėjusių tėvelių.

Kadras iš Inetos Puzaraitės-Žvagulienės šeimos fotosesijos / Charizma photography nuotr.

Įrašu Ą.Žvagulis sutiko pasidalinti su portalu Žmonės.lt.

„MAŽŲJŲ ŪKININKŲ STOVYKLA

Nors iki vasaros dar toli, bet mes jau galvojame, kaip užimsime savo mokyklinukus vasaros atostogų metu.

Žinome, kad daugumai tėvų vasaros atostogų metas kelia nerimą: KAS PRIŽIŪRĖS VAIKUS? Tikrai ne kiekvienas turime prabangą visą vasarą su vaikais atostogauti patys. Ne visi turime ir laisvus, nedirbančius senelius, todėl mes pradedame pasiruošimą ir apklausą dėl VASAROS STOVYKLOS 6-12 metų mokiniams!

Kadangi labai mylime gyvūnus, stovykla bus būtent apie gyvulininkystę – kiekvieną dieną vaikai rūpinsis savo ūkiu. Tiksliau mokinsis apie gyvūnus praktiškai, taip pat daug laiko leis gamtoje (Neries regioniniame parke), tyrinėdami visus gyvius. Nepamiršime ir privalomo literatūros sąrašo, piešime, gaminsime, lipdysime, ir dar daug daug bus kitų veiklų ir linksmybių, o svarbiausia – už prieinamą kainą!

Stovyklos tikrai nėra pigios ir dažniausiai trunka savaitę laiko. Mūsų stovykla truktų visas vasaros atostogas! Beveik pilnus tris mėnesius! O mėnesinis mokestis bus panašus, kiek mokėtumėte už vaiko darželį

Taigi pirmas klausimas, ką jūs manote? Ar būtų poreikis tokiai vasaros stovyklai? Prašome palikti savo atsiliepimą žemiau paspaudus nuorodą. O, kadangi vietų skaičius RIBOTAS drąsiai galite išreikšti pageidavimą vieną vietą pasaugoti“, – rašo Ąžuolas Žvagulis.

„Spauskite linką apklausai“, – kviečia jis.