Ineta Puzaraitė– apie pažintį su Ąžuolu: „mokinukę“ sužavėjo banglentininkas iš Margaritos salos

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė ir Ąžuolas Žvagulis su vaikais / Asmeninio albumo ir „Panelės“ nuotr.
Ineta Puzaraitė-Žvagulienė ir Ąžuolas Žvagulis su vaikais / Asmeninio albumo ir „Panelės“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-24 12:07
AA

Verslininkai Ineta Puzaraitė-Žvagulienė ir Ąžuolas Žvagulis jau aštuntus metus laimingai gyvena santuokoje, augina dukrą Barborą, sūnų Bernardą ir puoselėja bendrus verslus. Vis dėl to poros „pažintis“ įvyko dar seniau – prieš 16 metų. Nors susipažinus su Žilvino Žvagulio sūnumi jausmai sukirbėjo tik Inetos Puzaraitės širdyje, ji neabejojo, kad jų keliai anksčiau ar vėliau susikirs.

Inetos Puzaraitės-Žvagulienės ir Ąžuolo Žvagulio pažinties ištakos siekia dar atlikėjos paauglystę. Linksmą istoriją apie susižavėjimą būsimu vyru ir jų „pažintį“ I.Puzaraitė-Žvagulienė aprašė socialiniuose tinkluose, o savo įrašu sutiko pasidalinti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„Dažnai žmonės klausia, kaip mes su Ąžuolu susipažinom. Šią istoriją esu pasakojus labai daug kartų. Bet tas pats klausimas vis tiek nuolat išlenda, todėl papasakosiu jums viską nuosekliai.... Bet, tačiau, kadangi istorija ilga ir įdomi, į vieną postą „nesukišiu“, taigi po 1 dalies laukite ir sekančios (čia praktiškai kelių dalių romanas bus) ir dar kiekviena dalis turi savo moralą.

Pirmos dalies moralas banalus, bet pasitvirtinęs: svajokite garsiai arba prieš apie kažką svajodami pagalvokite, ar tikrai to norėtumėt, nes tai greičiausiai išsipildys!

Maždaug 16 metų atgal (tada man panašiai taip pat buvo 16m.) per vieną lietuvišką laidą rodė vieną garsiausių Lietuvos dainininkų – Žilviną Žvagulį. Nepamenu tiksliai, apie ką kalbama buvo, žinau tik tiek, kad laida buvo apie Žilvino ir Arūno Valinsko verslą Venesueloje, Margaritos saloje. Tada TV ekrane pasirodė ir Žvagulio sūnūs. Kaip dabar prisimenu, pamačiau juos ir sakau: „Oho, tas Žvagulis neblogų vaikų paslėpęs turi“. Kam sakiau, nežinau, greičiausiai Irūnai. Bet jau tada iš jų dviejų mano akys labiau krypo į Ąžuolą... (nepasakysiu priežasties, nes Rytis Žvagulis buvo taip pat labai simpatiškas; čia sakau – likimas) ir kita šovusi man mintis buvo: „Gyvenime su šituo (čia apie Ąžuolą) mes dar tikrai susitiksim!“ Ir štai... Čia buvo panašiai prieš 16 m.

Manot, šiaip sutapimas?! Nemanau...

P. S. Vienas mano senas draugas dalijosi panašia patirtimi: kada pamatė mane, dar „mokinukę“, per TV, sau pasakė: „Likimas mus ateityje suves!“. Praėjo kokie 6 metai ir vuolia – mūsų draugų ratas tiesiog susijungė.

Aš jums sakau... Galvokit, ką galvojat“, – rašė Ineta, ketindama vėliau papasakoti likusią meilės istorijos dalį.

Ji pasidalijo ir Ąžuolo nuotraukomis iš „Panelės“ žurnalo – būtent tokį būsimą vyrą ji pamatė pirmąkart.

Primename, kad praėjusių metų gegužės 23-ąją Ąžuolas Žvagulis ir Ineta Puzaraitė-Žvagulienė paminėjo 7-ąsias vestuvių metines. Ta proga Ineta pasidalino beveik dešimtmetį menančia nuotrauka iš judviejų draugystės pradžios bei gražiais žodžiais apie bendrą poros gyvenimą, o savo mintimis sutiko pasidalinti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„Kaip asmenuojate gyvenimą šeimoje? AŠ nupirkau namą! (Nesvarbu, kad ji tuo metu augino vaikus, ir pinigų taip pat gavo. Arba, kad Jis lygiai tokį pat indėlį įdėjo, nors sutartyje liko tik „laiduotoju")

AŠ nupirkau mums kelionę (nesvarbu, kad taupėte abu, bet finale mokėjo vienas/-a). Aš vežioju vaiką į mokyklą, treniruotes...(tai gal kitas iš jūsų tuo metu dirba kitą, nemažiau jūsų ateičiai naudingą darbą???) Variantų gali būti „krūva".

Labai džiaugiuosi, kad mūsų su Ąžuolu visi žingsniai daromi kartu. Kai nepasiseka – mes sakome MUMS, o kai sekasi, sakome TAI PADARĖME MES!

Žmogus be žmogaus yra niekas. O kiekvienam veiksmui reikalinga pradžia, mintis, veiksmas, atoveiksmis, rezultatas. MES su tuo gyvename jau 7 metus. Santuokoje. O rimtai.... Foto daryta prieš 9 metus...Pavogėm nuo savo namų sienos... "

I.Puzaraitė ir jos mylimasis Ą.Žvagulis aukso žiedus sumainė 2015 m. gegužės 23 d. Vilniaus santuokų rūmuose. Vedyboms pora ryžosi po kiek mažiau nei dvejus metus trukusios draugystės.

Ineta ir Ąžuolas yra dviejų vaiku tėvai. Sutuoktiniai augina dukrą Barborą ir sūnų Bernardą.

Fotogalerija:

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su šeima (20 nuotr.)
+14
Inetos ir Ąžuolo Žvagulių dukra Barbora – pirmokė (11 nuotr.)
+5