I.Puzaraitės-Žvagulienės dukra Barbora atšventė 7-ąjį gimtadienį: rugsėjį laukia naujas etapas

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su dukra Barbora / Asmeninio albumo nuotr.
Ineta Puzaraitė-Žvagulienė su dukra Barbora / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-08-06 13:04
AA

Inetos Puzaraitės-Žvagulienės vyresnėlė rugpjūtį pasitiko su dideliu džiaugsmu. Barbora atšventė savo septintąjį gimtadienį. Anot mergaitės mamos, jos dukra didelė vandens pramogų mėgėja, todėl gimtadienį jau trečią kartą pasitinka vandens parke.

Akimirkomis iš Barboros šventės žinoma moteris sutiko pasidalinti ir su portalu Žmonės.lt

Anot atlikėjos Inetos, gimtadieniai vandens parke jų šeimos niekada nenuvilia. Čia praleidžiamos valandos – vaikams pilnos džiaugsmo. Ji džiaugiasi, kad organizuojant gimtadienį sostinėje esančiame vandens parke išvengė ir papildomų rūpesčių. Jubiliatės Barboros ir jos gausaus draugų būrio užimtumu rūpinosi animatoriai.

"Inetos Puzaraitės-Žvagulienės dukros Barboros gimtadienis / Asmeninio albumo nuotr.

„Jie atlieka sudėtingiausią darbą, mums nereikia paskui vaikus bėgioti iš paskos“, – juokiasi dukros gimtadienį šventusi pašnekovė.

Pasirodo, aktyvus gimtadienis vandens parke Barborai ne pirmas. Mergaitė savo gimtadienį čia šventė jau trečią kartą. Būtų šventusi ir daugiau kartų, tačiau praeitus kartus gimtadienio planus keitė pandemijos suvaržymai.

"Inetos Puzaraitės-Žvagulienės dukros Barboros gimtadienis / Asmeninio albumo nuotr.

„Kiekvienais metais ji nori savo gimtadienį švęsti tik vandens parke. Nors ir siūlau visas kitas įvairias pramogas, jai daugiau nieko nereikia, nori švęsti tik čia“, – apie dukros pomėgį vandens pramogoms pasakoja ineta.

Pokalbio metu ji atskleidžia, kad aktyvias pramogas vandenyje mėgsta ne tik dukra, bet ir jaunėlis Bernardas. Atlikėja šmaikštauja, jog plaukioti bei nardyti jie galėtų ištisas paras, todėl vandens parkas jiems „tobula“ vieta gimtadieniui.

Dukros tortas su septyniomis žvakutėmis, Inetos ir Ąžuolo Žvagulių šeimai asocijuojasi ne tik su linksmybėmis, bet ir su nauju dukros gyvenimo etapu.

"Inetos Puzaraitės-Žvagulienės dukros Barboros gimtadienis / Asmeninio albumo nuotr.

Jau rugsėjį Barbora keliaus į pirmąją klasę. Anot I.Puzaraitės-Žvagulienės, mergaitės laukia naujas ir labai įdomus etapas.

„Neseniai Barborai suėjo 7 metai! Jau 7. Man toks naujas etapas, nes poniutė jau eis į pirmą klasę. Jau ir į stovyklą pirmą kartą važiuos su nakvyne, jau nebepatinka suknelės su vaikiškais paveiksliukais. Ir dovanų mieliau prašė rūbų ar mokyklinių priemonių. Žaislams sako jau per didelė.

Bet gimtadienio šventės vietai liko ištikima, vandens parke šventėme Barboros gimtadienį kai jai sukako 4, tada kai 6 metai ir dabar kai 7. Siūliau visus variantus nuo žaidimų kambarių iki restoranų. Bet, kaip suprantat, savo nuomonės nepakeitė. Ir, iš tiesų, labai džiaugiuosi, nes čia vaiko gimtadienis tampa švente ne tik vaikams, bet ir tėvams.

Man, kaip mamai, nereikėjo niekuo rūpintis nei prieš šventę, nei po, tik suskaičiuoti, kiek bus žmonių ir iš meniu išsirinkti maistą. Tiesiog nuostabu! Išėjome pailsėję, sotūs ir labai laimingi. Taip visiems patiko, kad šiandien su vaikais važiuojame į vandens parką švęsti Barboros draugės gimtadienio. Labai laukiu ir aš“, – socialiniame tinkle rašė I.Puzaraitė-Žvagulienė.

Inetos Puzaraitės-Žvagulienės dukros Barboros gimtadienis (41 nuotr.)
+35