Į „Wolves“ rungtynes Oksana Pikul atvyko su sūnumi Dominyku: šis reginys – ypatingas abiems

Oksana Pikul su sūnumi Dominyku / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.
Oksana Pikul su sūnumi Dominyku / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-10-24 21:52
AA

Vilniaus „Wolves“ krepšininkų kova su Stambulo „Bešiktaš“ klubu antradienio vakarą į „Avia Solutions Group“ areną sutraukė tūkstantinę minią. Rungtynes stebėjo ir žinomi veidai, tarp kurių – vizažo meistrė Oksana Pikul, atvykusi su sūnumi Dominyku. Šios rungtynės mamai ir sūnui – ypatingos.

Antradienio vakarą į atnaujintą „Avia Solutions Group“ areną, kur „Wolves“ klubas kovojo dėl pirmosios pergalės Europos taurės varžybose, suplūdo 6-7 tūkstančiai žmonių.

Šeimininkai stengėsi prieš tūkstantinę publiką ir padovanojo jai stebuklingą spurtą mačo pabaigoje. „Avia Soliutions Group“ šeimininkai 90:88 (22:18, 22:19, 23:28, 23:23) įveikė Stambulo „Bešiktaš“ ir iškovojo pirmą pergalę A grupėje.

Stebėti įnirtingos „Wolves“ kovos su Stambulo „Bešiktaš“ klubu atvyko būrys žinomų krepšinio pasaulio žmonių: Linas Kleiza, tradiciniai „Wolves“ ambasadoriai broliai Lavrinovičiai, Vydas Gedvilas ir Remigijus Milašius. Tribūnose pastebėtas ir Vilniaus „Ryto“ treneris Giedrius Žibėnas bei buvęs Lietuvos rinktinės treneris Jonas Kazlauskas.

EuroCup: Vilniaus ''Wolves'' - Stambulo ''Bešiktaš'' / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Rungtynes stebėjo ir klubo įkūrėjas verslininkas Gediminas Žiemelis, atvykęs su mylimąja Dovile Bartkute. Pora šių metų pradžioje susilaukė pirmagimio.

Remigijus Milašius, Gediminas Žiemelis, Dovilė Barkutė / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Į rungtynes atvyko ir vizažistė Oksana Pikul, kuri jas stebėjo kartu su sūnumi Dominyku ir drauge. Oksana socialiniuose tinkluose dalijosi, kad šios rungtynės – ypatingos. Tai pirmas kartas, kai jos sūnus jas stebėjo gyvai.

Oksana Pikul / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Itin svarbiose rungtynėse buvo ir daugiau žinomų žmonių: teniso treneris Simas Kučas, atlikėjas Ironvytas bei dainininkė Džordana Butkutė, į rungtynes atvykusi su į skandalą įsivėlusiu sutuoktiniu Elegijumi Strasevičiumi.

EuroCup: Vilniaus ''Wolves'' - Stambulo ''Bešiktaš'' (136 nuotr.)
+130