„Wolves“ mače su „Bešiktaš“ – garsūs žiūrovai: tarp jų – Džordana Butkutė ir Elegijus Strasevičius

Džordana Butkutė ir Elegijus Strasevičius / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.
Džordana Butkutė ir Elegijus Strasevičius / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-10-24 20:54
AA

Vilniaus „Wolves“ krepšininkai antradienį „Avia Solutions Group“ arenoje žaidė pirmąsias Europos taurės turnyro rungtynes. Į „Wolves“ rungtynes, kuriose varžovas – Stambulo „Bešiktaš“ klubas, atvyko apie 6-7 tūkstančiai žmonių. Tarp jų – ir dainininkė Džordana Butkutė su sutuoktiniu Elegijumi Strasevičiumi, kuris šiuo metu priverstas minti teismo slenkstį.

Antradienio vakarą į atnaujintą „Avia Solutions Group“ areną, kur „Wolves“ klubas kovojo dėl pirmosios pergalės Europos taurės varžybose, suplūdo 6-7 tūkstančiai žmonių. Šeimininkai stengėsi prieš tūkstantinę publiką ir padovanojo jai stebuklingą spurtą mačo pabaigoje. Galiausiai „Avia Soliutions Group“ šeimininkai 90:88 (22:18, 22:19, 23:28, 23:23) įveikė Stambulo „Bešiktaš“ ir iškovojo pirmą pergalę A grupėje.

Įnirtingą „Wolves“ kovą su Stambulo „Bešiktaš“ klubu stebėjo žinomi krepšinio pasaulio žmonės: Linas Kleiza, tradiciniai „Wolves“ ambasadoriai broliai Lavrinovičiai, Vydas Gedvilas ir Remigijus Milašius. Tribūnose pastebėtas ir Vilniaus „Ryto“ treneris Giedrius Žibėnas bei buvęs Lietuvos rinktinės treneris Jonas Kazlauskas.

Čia buvo matomas ir klubo įkūrėjas verslininkas Gediminas Žiemelis, atvykęs su mylimąja Dovile Bartkute. Pora 2023 metų pradžioje susilaukė vaiko.

Džordana Butkutė / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.
Remigijus Milašius, Gediminas Žiemelis, Dovilė Barkutė / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Rungtynių nepraleido ir vizažo meistrė Oksana Pikul su sūnumi Dominyku, teniso treneris Simas Kučas, atlikėjas Ironvytas bei dainininkė Džordana Butkutė, į rungtynes atvykusi su į skandalą patekusiu sutuoktiniu Elegijumi Strasevičiumi.

Greta brolių Lavrinovičių sėdėjusi Dž.Butkutė atrodė pakiliai nusiteikusi, linksmai šnekučiavosi.

Džordana Butkutė / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.
EuroCup: Vilniaus ''Wolves'' - Stambulo ''Bešiktaš'' / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Dainininkės Džordanos Butkutės vyras, jos prodiuseriu dirbantis Elegijus Strasevičius šiuo metu išgyvena sudėtingą etapą. Vyras pateko į teisiamųjų suolą narkotinių medžiagų byloje.

E.Strasevičius teisiamas kartu su gydytoju Arūnu Stučinsku, Virgilijumi Šliažu ir jo sutuoktine Dalia Šliažiene.

EuroCup: Vilniaus ''Wolves'' - Stambulo ''Bešiktaš'' (136 nuotr.)
+130