Įvaizdžiu pribloškusi I.Stonkuvienė – apie dovanotą pakabuką J.Šeduikytei: „Jo prasmė gilesnė“

Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-27 20:34
AA

Penktadienį į Kauno Nemuno salą plūdo išsipustę svečiai. „Žalgirio“ arenoje vykę M.A.M.A apdovanojimai prasidėjo raudonuoju kilimu, kuriuo žengusios ryškiausios Lietuvos garsenybės demonstravo įmantrų stilių. Į renginį atvykusi savo įvaizdžiu dėmesį kaustė ir laidų vedėja, „IS Agency“ įkūrėja Indrė Stonkuvienė, kuriai kompaniją palaikė sužadėtinis Vidas Bareikis.

Penktadienio vakarą garsiausi pramogų pasaulio atstovai rinkosi į M.A.M.A apdovanojimus „Žalgirio“ arenoje. Prieš ceremoniją raudonuoju kilimu žengė organizatoriai, nominantai ir juos palaikyti atvykę svečiai.

Raudonu kilimu žengusi Indrė Stonkuvienė nustelbė savo įvaizdžiu – ji atskleidė, kad prie jo kūrimo prisidėjo net penki žmonės.

Kalbėdama su portalu Žmonės.lt Indrė pažymėjo, kad tai ne tik įvaizdis, bet vizija, kuria ji nori ištransliuoti svarbią žinutę.

„Pagrindinė žinutė užkoduota ant mano užrašytos juostos – „Aš esu – kokia noriu“. Tai atsakas kritikams, komentatoriams, piktiems žmonėms. Apie tai kalbu vos tik pasitaikius progai, tačiau po paskutinių skaudžių netekčių apie tai norisi kalbėti dar garsiau“, – portalui Žmonės.lt sakė Indrė Stonkuvienė.

„Prieš kritikuojant, visus raginu veidrodiniu principu pažvelgti į save“, – pridūrė Indrė, pasipuošusi ir veidrodžio imitacijos detalėmis.

Vidas Bareikis ir Indrė Stokuvienė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Prieš pat I.Stonkuvienės debiutą ant raudonojo kilimo, pasirodė ir buvusi Vido Bareikio žmona Jurga Šeduikytė. Ji prasitarė, kad jos kaklą papuošė pakabukas, kurį ji gavo dovanų būtent iš Indrės. Beje, pastaroji Jurgą prieš porą metų kalbino būtent M.A.M.A apdovanojimuose, kai buvo raudonojo kilimo transliacijos vedėja.

Paklausus, apie pakabuką pačios Indrės, ji patikino, kad šios dovanos prasmė yra daug gilesnė – jis simbolizuoja gebėjimą palaikyti vienas kitą, išlaikyti gražų ryšį, kartu stengiantis dėl Vido ir Jurgos sūnaus Ado.

„Šis naujas kelias, kuriuo mes einame, buvo visiems sudėtingas. O palaikymas net ir tokioje situacijoje yra labai svarbus. Labai džiaugiausi, kad šiame etape galime būti ir esame visi kartu. Mus visus jungia bendras noras dėl Vido sūnaus Ado gerbūvio“, – portalui Žmonės.lt sakė I.Stonkuvienė.

Indrė Stokuvienė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Šiemet įspūdingą ceremoniją buvo patikėta vesti aktoriui Mantui Stonkui ir muzikantui Jonui Nainiui. Kauno „Žalgirio“ arenoje M.A.M.A apdovanojimuose pasirodys ryškiausios, įdomiausios ir mylimiausios scenos žvaigždės: Beatrich, FSG, „Kamanių šilelis“, Algirdo Kaušpėdo ir Viktoro Diawaros projektas „KAnDIs“, Monika Liu, Vaidas Baumila, Jessica Shy, Justinas Jarutis, Natalija Bunkė, Monique ir kiti. Dauguma šių vardų buvo minimi ir M.A.M.A nominacijose.

M.A.M.A 2022 raudonojo kilimo svečiai – galerijoje:

M.A.M.A 2022 raudonojo kilimo svečiai (380 nuotr.)
+374

Apdovanojimų galerija:

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2022 (243 nuotr.)
+237