Indrė Stonkuvienė – apie motinystę ir savęs gailestį: „Jie švenčia, o tu keiti pampersus“

Indrė Stonkuvienė surengė trankų vakarėlį moterims / Katažynos Polubinskos nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Du vaikus auginanti laidų vedėja, „IS Agency“ įkūrėja Indrė Stonkuvienė puikiai žino, kad motinystė – stebuklas, kuris net ir susidūrus su didžiausiais iššūkiais suteikia jėgų kovoti. Atvirai prabilusi apie gyvenimo dovaną būti mama, Indrė atskleidė, kaip bėgant metams keitėsi jos požiūris.

Indrė Stonkuvienė instagrame pasidalijo atviru įrašu, kuriame prabilo apie motinystę ir paviešino jaukią nuotrauką su sūnumi Pranciškumi.

Įrašu I.Stonkuvienė sutiko pasidalinti su portalu Žmonės.lt.

„Su Pranciškaus atsiradimu mano gyvenime pakeičiau požiūrį į daug ką. Pavyzdžiui, kai gimė Cecilija, neslėpsiu, keisti jausmai užplūsdavo: kad jos gimimą visi švenčia, kai tuo tarpu aš dar ligoninei. Tas jausmas, kai sunkiai jautiesi, nekalbu apie užkaitusias krūtis, nemiegotas naktis ir panašiai, pajutau, kad vis dažniau išlenda savęs gailėjimas. Jie švenčia, o tu keiti pampersus. Jie keliauja, o tu verdi ir blenderiuoji maistuką. Ir atrodo, kad tai tęsis amžinai.

Tačiau su Pranuku priėmiau tai kaip privilegiją. Kaip paskutinį kartą. Tai padėjo tada, padeda ir dabar. Juk viskas praeina, praeis ir tai. Kiekviena akimirka yra nepakartojama. Dabar jau ir Praniukas ne visada leidžiasi bučiuojamas. Ir ne visada jam jau reikia mamos. Labai lengva priprasti ir nepasidžiaugt tomis akimirkomis, kai leidi laiką kartu. Branginkim jas, su kitokiu požiūriu“, – rašė Indrė Stonkuvienė.

Primename, kad praėjusią savaitę raudonuoju M.A.M.A kilimu žengusi Indrė Stonkuvienė savo įvaizdžiu ištransliavo svarbią žinutę. Portalui Žmonės.lt Indrė papasakojo ką ji reiškia.

„Pagrindinė žinutė užkoduota ant mano užrašytos juostos – „Aš esu – kokia noriu“. Tai atsakas kritikams, komentatoriams, piktiems žmonėms. Apie tai kalbu vos tik pasitaikius progai, tačiau po paskutinių skaudžių netekčių apie tai norisi kalbėti dar garsiau“, – portalui Žmonės.lt sakė Indrė Stonkuvienė.

„Prieš kritikuojant, visus raginu veidrodiniu principu pažvelgti į save“, – pridūrė Indrė, pasipuošusi ir veidrodžio imitacijos detalėmis.

Vidas Bareikis ir Indrė Stokuvienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Po renginio apie savo įvaizdį ir svarbią žinutę I.Stonkuvienė kiek plačiau papasakojo ir savo sekėjams. Įrašu ji sutiko pasidalinti su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„Jaučiu norą pasidalinti praėjus vienam didžiausių renginių mūsų Lietuvoje. Gal labiau vienam apkalbamiausių, kas irgi mūsų visuomenės dalis. Bet šįkart, besiruošiant raudonam kilimui, nusprendžiau vadovautis savo taisykle – kokia to prasmė? Arba kokia žinute noriu pasidalinti. Suradau. Ir pakankamai lengvai, po paskutinių įvykių, kurie sukrėtė visą Lietuvą. Netekome labai talentingų ir iš šono labai stiprių žmonių, tarp kurių buvo mano draugas. Norėjau tas kelias akimirkas, kai kalbina tave žurnalistai apie tavo kurtą įvaizdį – pas ką siuvotės suknelę, kas jus dažė ir šukavo – pasakyt daugiau, nei tai. Žinutė ir visas įvaizdis – apie drąsą gyventi, kurti, eksperimentuoti, būti, kaip ant juostos ir parašyta: „Aš esu, kokia noriu“. Veidrodžiai maža simbolika iš psichologinės pusės: atspindys visuomenės ir žmonių, ypač tų , kuriem viskas blogai. Kurie pikti. Ir lieja savo tulžį ant kitų, tik ne ant savęs.

Taigi, išpjaustytas veidrodis skatina atsistot prieš jį ir pasižiūrėt į save. Kartais tik nuomonė, pasišaipymas vieno žmogaus tikrai negali sužaloti, o dabar tai padauginkim iš kelių tūkstančių? Ir tik per vieną dieną? Susidaro nemenkas skaičius, kurį gali atlaikyti ne visi. Ačiū visiems už gražius žodžius. Tačiau šiuo postu noriu tik priminti tiems, kurie neišdrįsta. Tiems, kurie tarp kitų grožio ir stiliaus suvokimo, vis gesina savąjį. Neužgeskim. Aš esu, pabūk ir tu“, – įkvepiančia žinute dalijosi I.Stonkuvienė.

M.A.M.A 2022 raudonojo kilimo svečiai (380 nuotr.)
+374
Skaitykite daugiau