Ant raudonojo kilimo – apgalvoti J.Šeduikytės aksesuarai: pakabukas – I.Stonkuvienės dovana

Jurga Šeduikytė / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Penktadienio vakarą M.A.M.A raudonu kilimu žengę nominantai ir kviestiniai svečiai demonstravo vienas už kitą įspūdingesnius įvaizdžius. Renginiui savo stilių kruopščiai apgalvojo ir atlikėja Jurga Šeduikytė, o vieną iš dėvimų aksesuarų jai padovanojo buvusio vyro Vido Bareikio dabartinė mylimoji Indrė Stonkuvienė.

Ant M.A.M.A raudono kilimo kalbinta Jurga Šeduikytė portalui Žmonės.lt sakė, kad savo stilių šiai šventei apgalvojo pati. O jis – išties ypatingas.

„Mano rankoje esanti delninė – mano susapnuotas paveikslas, kurį nutapė tapytojas Martynas Gediminas, su kuriuo dabar mes leisime knygą“, – pasakojo Jurga.

Prie fotosienelės J.Šeduikytė pozavo ir užsimetusi striukę. Kaip atskleidė, tai – vintažas.

„Pagalvojau, kad šalia visų blizgančių damų visą laiką norisi išskirtinės dienos ir išskirtinio stiliaus. Nusprendžiau, kad man dabar vintažo laikas“, – šypsojosi Jurga.

Jurga Šeduikytė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Negana to, moters kaklą papuošė pakabukas, kurį ji gavo dovanų iš buvusio vyro, atlikėjo Vido Bareikio dabartinės mylimosios – socialinių tinklų žvaigždės Indrės Stonkuvienės. Beje, pastaroji Jurgą prieš porą metų kalbino būtent M.A.M.A apdovanojimuose, kai buvo raudonojo kilimo transliacijos vedėja.

„Pasipuošiau vėriniu, kurį man iš kelionės parvežė Indrė. Prisiminiau, kad kažkada susitikome šioje scenoje ir pagalvojau, kad viskas gyvenime priklauso nuo požiūrio, kad mes visi esame susiję nematomais ryšiais ir visi nori būti laimingi, – kalbėjo J.Šeduikytė. – Aš apskritai visada rengiuosi iš pajautimo, tai šiandien pagalvojau, kad einu į M.A.M.A, tai ir norėjau pasipuošti vėriniu, ant kurio parašyta „Mama“. “

Jurgos atvejis – pavyzdys, kaip išlaikyti puikius santykius su buvusia antrąja puse, o kartu ir sutarti su jo nauja mylimąja.

„Linkiu jiems laimės ir kai susitinkame, visą laiką bendraujame šiltai ir draugiškai. Reiškia tai, kas atsitiko, buvo reikalinga“, – sakė J.Šeduikytė.

Vidas Bareikis ir Indrė Stokuvienė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Jai antrino ir portalo Žmonės.lt taip pat kalbinta I.Stonkuvienė: „Labai džiaugiuosi, kad mes galėjom būti kartu ir esam kartu, kiek tai įmanoma ir kiek jungia bendras noras ir gerbūvis Ado (Vido ir Jurgos sūnaus – red. pastaba) atžvilgiu.“

Indrė taip pat pridūrė besidžiaugianti, kad Jurga nešioja jos dovaną.

M.A.M.A 2022 raudonojo kilimo svečiai – galerijoje:

M.A.M.A 2022 raudonojo kilimo svečiai (380 nuotr.)
+374

Šiemet įspūdingą ceremoniją buvo patikėta vesti aktoriui Mantui Stonkui ir muzikantui Jonui Nainiui. Kauno „Žalgirio“ arenoje M.A.M.A apdovanojimuose pasirodys ryškiausios, įdomiausios ir mylimiausios scenos žvaigždės: Beatrich, FSG, „Kamanių šilelis“, Algirdo Kaušpėdo ir Viktoro Diawaros projektas „KAnDIs“, Monika Liu, Vaidas Baumila, Jessica Shy, Justinas Jarutis, Natalija Bunkė, Monique ir kiti. Dauguma šių vardų buvo minimi ir M.A.M.A nominacijose.

Apdovanojimų galerija:

Metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2022 (243 nuotr.)
+237
Skaitykite daugiau