J.Carrey kritikuoja „Oskaruose“ smurtavusį W.Smithą: būtų reagavęs kitaip nei Ch.Rockas

Jimas Carrey ir Willas Smithas / „Scanpix“ nuotr.
Jimas Carrey ir Willas Smithas / „Scanpix“ nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-03-30 12:39
AA

Šių metų „Oskarus“ sudrebinęs incidentas, kai dėl pasakyto juokelio apie žmoną aktorius Willas Smithas smogė komikui Chrisui Rockui, neleidžia nutilti kalboms. Itin kritišką nuomonę apie kolegos poelgį išsakė ir komedijų žvaigždė Jimas Carrey.

Jei Willas Smithas būtų smogęs jam, Jimas Carrey būtų reagavęs kitaip nei Chrisas Rockas, rašo pagesix.com. Pirmadienį kalbėdamas su „CBS News“ žurnaliste Gayle King, aktorius teigė, kad iš karto būtų pateikęs didžiulį ieškinį geriausio aktoriaus „Oskarą“ šiemet laimėjusiam aktoriui.

„Tą rytą būčiau paskelbęs, kad paduodu Willą į teismą, pateikdamas 200 mln. dolerių ieškinį, – sakė J.Carrey. – Nes tas vaizdo įrašas išliks amžinai. Jis bus visur. Tas įžeidimas išliks labai ilgai.“

Laidos vedėjai pasiteiravus, ar Jimas mano, kad po akibrokšto W.Smithas turėjo būti išvarytas iš ceremonijos ar net sulaikytas, pašnekovas tam pritarė: „Turėjo būti.“

Tokių filmų kaip „Kaukė“ ir „Bukas ir bukesnis“ žvaigždė taip pat prisipažino, kad jį sukrėtė iš pirmo žvilgsnio teigiama publikos reakcija į W.Smitho smūgį.

„Mane išgąsdino. Man pasidarė bloga dėl ovacijų atsistojus. Man atrodė, kad Holivudas masiškai neturi stuburo. Ir tikrai atrodė, kad tai tikrai aiškus ženklas, jog mes nebesame šaunus klubas“, – nuomone dalijosi Jimas.

J.Carrey svarstė, kad Ch.Rockas iki šiol nusprendė nepateikti kaltinimų W.Smithui dėl to, kad „nenori vargo“.

Jimas taip pat pridūrė manantis, kad W.Smithas galėjo rasti kitų būdų parodyti nepritarimą dėl pokšto, nukreipto į jo žmoną Jadą Pinkett Smith, bet tik ne suduodamas komikui.

„Jei nori rėkti iš auditorijos ir parodyti nepritarimą arba pasakyti ką nors tviteryje, [pirmyn]. Jūs neturite teisės eiti į sceną ir pliaukštelėti kam nors per veidą dėl to, kad jis kažką pasakė“, – įsitikinęs J.Carrey.

Jis patikslino linkintis W.Smithui geriausio, bet tuo pačiu patarė susimąstyti: „Neturiu nieko prieš Willą Smithą. Jis nuveikė puikių dalykų, bet tai nebuvo geras momentas.“

Willas Smithas ir Jada Pinkett Smith / „Scanpix“ nuotr.

J.Carrey teigimu, šis incidentas sugadino šventinę nuotaiką, ypač tų, kurie „labai sunkiai dirbo“, kad pagaliau atsiimtų įvertinimą: „Tai buvo tiesiog savanaudiška akimirka, kuri aptemdė visą reikalą.“

Žmonės.lt primena, kad W.Smithas įsiveržė į sceną ir trenkė Ch.Rockui į veidą už tai, kad šis papokštavo apie jo žmoną Jadą Pinkett Smith, kuri serga alopecija.

Kalbėdamas apie trumpai skustą J.P.Smith galvą, komikas pasakė: „Jada, negaliu sulaukti G.I. Jane 2“. Jo pokštas susijęs su 1997 m. filmu „G.I. Jane“, kuriame pagrindinį vaidmenį atlieka skustagalvė Demi Moore.

Ch.Rockui smogęs aktorius grįžo į savo vietą ir tada du kartus šūktelėjo komikui: „Netark mano žmonos vardo savo purvina burna!“

Incidentą, kuris, kaip teigiama, nebuvo surežisuotas, šiuo metu tiria ir JAV Kino meno ir mokslo akademija.

Fotogalerija:

94-oji „Oskarų“ ceremonija (56 nuotr.)
+50