Jazzu Trakų pilyje surengė priešpaskutinį koncertą iki gimdymo: „Niekada jo neužmiršiu“

Justės Arlauskaitės-Jazzu koncertas Trakų pilyje / Eitvydo Kinaičio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Viena garsiausių šalies muzikos kūrėjų Justė Arlauskaitė – Jazzu, ketvirtadienio vakarą Trakų pilies kieme surengė itin jautrų ir atvirą koncertą. Šis solinis atlikėjos pasirodymas – paskutinis prieš pertrauką, kuomet atlikėja mėgausis pirmagimio laukimo akimirkomis. Akivaizdu, kad gerbėjai dainininkės tikrai pasiilgs, nes į paskutinįjį koncertą buvo iššluoti visi bilietai.

Intensyviai vasarą koncertus rengusi atlikėja mėgavosi gerbėjų dėmesiu, kurie ne tik gausiai rinkosi į koncertus, tačiau ir kartu dainavo kiekvienos dainos tekstus.

Ketvirtadienio vakarą įvyko paskutinis solinis Jazzu koncertas, kuriam atlikėja ypatingai ruošėsi. Naujas sceninis kostiumas, gyvomis gėlėmis dekoruota scena, ryškiausi kūriniai ir dar niekur neskambėjusios, naujos dainos. Šis vakaras dainininkei ir susirinkusiai publikai įsimins dar ilgam.

Justės Arlauskaitės-Jazzu koncertas Trakų pilyje / Eitvydo Kinaičio nuotr.
Justės Arlauskaitės-Jazzu koncertas Trakų pilyje / Eitvydo Kinaičio nuotr.

„Paskutinis vasaros koncertas įvyko. Daug jausmų, ašarų, šokių, kalbų ir juoko. Jaučiu begalinį dėkingumą už tą jausmą, kurį parsinešiau namo, niekada neužmirsu šito koncerto. Apsikabinus pilvą ilgai, ilgai jį glosčiau ir dėkojau už visas visatos dovanas. Beibį, muziką, jūsų meilę. Susitiksim, kada susitiksim, o šiaip – mes visada kartu. Kiekvieną kartą, kai jum rašau naują dainą, kiekvieną kartą kai jūs klausot mano jau išleistas dainas. Visada kartu. Muzikoje. Ačiū visai mano komandai ir ištikimiausiai grupei...“, – nuoširdžiai dėkojo Jazzu.

Trakų pilies kieme nuskambėjo garsiausios atlikėjos dainos, atspindinčios įvairius kūrybos periodus. Atlikėja koncertą pradėjo visiems gerai žinomu kūriniu „Artumas“, kurio metu nuskambėjo tūkstantinės minios ovacijos.

Justės Arlauskaitės-Jazzu koncertas Trakų pilyje / Eitvydo Kinaičio nuotr.

Koncertui įsibėgėjus, susirinkusi publika įsiaudrino taip, kad skambant tokiems kūriniams kaip „Mėnulio šviesoje“ ar „Keep It To My Self“ įnirtingai šoko kartu.

Trakų pilies kieme Jazzu koncertą užbaigė hitu tapusia daina „Vasara“, po kurios publika įnirtingai plojo ir dėkojo atlikėjai už įsimintiną vakarą.

Šį šeštadienį dainininkė surengs koncertą festivalyje „M.A.M.A. vasara“, kuris bus paskutinis pasirodymas prieš koncertinės veiklos pertrauką.

Kviečiame išvysti koncerto Trakų pilyje galeriją:

Justės Arlauskaitės-Jazzu koncertas Trakų pilyje (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau