Justė Pinkevičienė atvirai – kodėl kreipėsi į dietologę: „Supratau, kad ateityje tai turės liūdnų pasekmių“

Justė Pinkevičienė / Gretos Skaraitienės / BNS nuotrauka
Justė Pinkevičienė / Gretos Skaraitienės / BNS nuotrauka
Beatričė Jurevičiūtė
Šaltinis: Žmonės
2024-03-23 16:10
AA

„Mano alkis veikloms yra didesnis už alkį maistui“, – šaudama į orkaitę žuvis juokauja kosmetikos fabriko „Cosmoway“ bendraturtė Justė PINKEVIČIENĖ (34). Bet tai – visai ne pokštas. Jeigu ne disciplina, du vaikus auginanti verslininkė darbingomis dienomis apie maistą prisimintų tik guldama į lovą.

Justė puikiai supranta, kad toks santykis su maistu nėra geras, todėl atsakingai rūpindamasi sveikata kreipėsi į dietologę. Pagal mitybos specialistės sudarytą planą grožio verslo industrijos profesionalė dabar ir maitinasi. Ne tik ji, bet ir kiti šeimos nariai: vyras advokatas Darius Pinkevičius, vaikai Patricija ir Gabrielius.

„Rytais niekada nenoriu valgyti. O jeigu per dieną užsisuku reikaluose, žiūrėk, ir lieku nieko neįsidėjusi į burną. Tačiau pritariu, kad be degalų iš Vilniaus į Kauną nenuvažiuosi, todėl privalau tinkamai pasirūpinti savo organizmu. Jeigu manęs paklaustų, kremas ar mityba daro didesnę įtaką odos būklei, nors ir kaip norėčiau atsakyti, kad kosmetikos priemonės, visgi maistinės medžiagos yra svarbiau. Vadinasi, privalau