K.Lavrinovičiaus sūnui Danieliui – 16-ka: „Kalbant apie bruožus, mamos galvą paveldėjo, ne mano“

Kšištofas Lavrinovičius su šeima / Irmanto Gelūno / BNS ir socialinių tinklų nuotr.
Kšištofas Lavrinovičius su šeima / Irmanto Gelūno / BNS ir socialinių tinklų nuotr.
Ugnė Martusevičiūtė
Šaltinis: Žmonės
2023-03-23 08:07
AA

Karjerą baigusio krepšininko Kšištofo Lavrinovičiaus šeimoje – džiugios nuotaikos. Jo sūnui Danieliui suėjo 16-ka metų. Ta proga vyras papasakojo, ko iš jo jau spėjo išmokti ir ar vaikinas savo ateitį sieja su krepšiniu.

Karjerą baigęs krepšininkas Kšištofas Lavrinovičius kovo 9-ąją pasveikino savo sūnų Danielių su gimtadieniu. Šiemet jam suėjo 16 metų. Kaip pasakojo portalui Žmonės.lt, didelės šventės šeima nerengė.

„Paminėjome ramiai, nes nebuvo laiko. Jis turėjo kaip tik išvažiuoti į krepšinio turnyrą per savo gimtadienį, tai tik išgėrėme arbatos, suvalgėme torto ir viskas. Pasveikinome, įteikėme dovanas, pabučiavome, apsikabinome“, – portalui Žmonės.lt sakė K.Lavrinovičius.

Jis atskleidė, ką kartu su žmona Tatjana padovanojo savo paaugliui:

„Daug sportinių rūbų, kurių jis norėjo, šiek tiek pinigų ir viskas. Jis neišlaidus, supranta pinigų vertę. O šiaip beveik viską turi, ko jam reikia, nieko neprašė, tad mes ir nežinojome, ką jam padovanoti.“

Tiesa, Tatjana pasistengė ir pagamino originalią dovaną – kalendorių.

„Ant plakato žmona priklijavo saldainių ir prirašė įvairių palinkėjimų. Labai gražu, įdėjo daug darbo ir širdies, sūnui labai patiko“, – džiaugėsi Kšištofas, pasakodamas portalui Žmonės.lt.

Anot jo, 16-ka metų prabėgo labai greitai. „Kartais net apima nostalgija prisiminus, koks jis buvo mažiukas, labai geri prisiminimai. Norisi, kad liktų mažas visada, bet suprantame, kad čia yra gyvenimas, laikas greitai bėga“, – šypsodamasis kalbėjo vyras.

Kšištofas Lavrinovičius su sūnumi / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Nors Kšištofo žmona, kaip jis teigė, sako, kad Danieliaus charakteris yra panašus į tėčio, tačiau pats pašnekovas pripažino, jog jame mato labai daug savo žmonos bruožų ne tik išorėje, bet ir viduje. Paklaustas, ko jis jau spėjo išmokti iš sūnaus, ėmė vardinti daug gražių epitetų.

„Labai daug iš jo išmokau. Jis labai atsakingas, protingas, labai gerai mokosi, stengiasi sporte. Atsimenu save 16-kos – buvau kitoks, neturėjau tokio atsakomybės jausmo, daugiau vėjo buvo galvoje. O Danielius turi daug planų ateičiai, nori mokytis, jam svarbu įstoti į gerą universitetą, tai labai džiaugiuosi, kad jis yra fainas ir padorus vaikis.

Domisi viskuo – ir verslu. Bet dabar tiesiog nori įstoti į gerą universitetą, dėl to gerai mokosi. Dar nežino specialybės, nes liko keletą metų iki mokyklos baigimo. Jis labai adekvatus ir žemiškas žmogus – kol kas jo tikslas yra krepšinis, bet supranta, kad, jeigu nepavyks, baigs gerus mokslus

Mokykloje sekasi viskas gerai. Nenoriu perdėti, bet tikrai turi gerą galvą. Mamos galvą paveldėjo, ne mano“, – sakė karjerą baigęs krepšininkas.

Danielius pusę savo laiko leidžia namie, pusę su draugais, kaip pasakojo Kšištofas. „Savaitgaliais nori būti su draugais, bet po mokyklos visada namuose. Nėra toks, kurio namie neįmanoma pamatyti. Jis supranta, kada ką pasirinkti.“

K.Lavrinovičius norėtų palinkėti jam gyventi taip, kaip norisi:

„Kad rastų ir realizuotų save gyvenime, kad būtų laimingas nuo to darbo, kurį dirbs, kad išlaikytų vertybes, kurias jam bandžiau įskiepyti.“