K.Middleton pasidalijo šmaikščiu momentu: atskleidė vaikų reakciją į tėvų sužadėtuvių kadrą

Velso princai su vaikais ir jų oficialus sužadėtuvių kadras / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Velso princai su vaikais ir jų oficialus sužadėtuvių kadras / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-10-01 20:55
AA

Regis, Velso princų šeima neseniai vartė nuotraukų albumus... Kartu su vyru princu Williamu Velse apsilankiusi Kate Middleton su karališkosios šeimos gerbėjais pasidalijo trumpa istorija, kaip vaikai reagavo pamatę kai kuriuos archyvinius poros kadrus, darytus daugiau nei prieš dešimtmetį.

Kate Middleton ir princas Williamas antradienį pirmą kartą vyko į Velsą, kai po karalienės Elizabeth II mirties tapo Velso princu ir princese. Susitikdama su karališkosios šeimos gerbėjais, Catherine pastebėjo vieną žmogų, kuris laikė vėliavą su poros sužadėtuvių nuotrauka, daryta dar 2010 metais.

„Dieve mano, ar tai iš mūsų sužadėtuvių?“ – nusistebėjusi retoriškai klausė Velso princesė vaizdo įraše, kuriuo pasidalijo „TikTok“ vartotoja.

„Mes visada iš šios nuotraukos juokiamės. Nors esame susituokę 11 metų, tačiau kartu esame dvigubai ilgiau, todėl tai nepaprasta“, – stabtelėjusi pasikalbėti sakė ji.

Velso princų sužadėtuvių nuotrauka:

Oficiali sužadėtuvių fotografija: Princas Williamas ir Kate Middleton / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Paskui Catherine pasidalijo trumpa istorija ir atskleidė, kaip jos trys vaikai princas George'as, princesė Charlotte ir princas Louisas reagavo pamatę šią sužadėtuvių nuotrauką.

„Vaikai žiūri į nuotrauką ir sako: Mama, tu atrodai tokia jauna!“ – juokėsi Velso princesė Catherine, sulaukusi netikėto vaikų „komplimento“.

Primename, kad Didžiosios Britanijos sosto įpėdinis Williamas ir jo žmona K.Middleton antradienį pirmą kartą po to, kai tapo Velso princu ir princese, apsilankė Velse.

Pasveikinti karališkosios poros prie Holihedo prieplaukos Anglesio saloje prie Velso šiaurės vakarų pakrantės susirinko gausios minios žmonių.

Princas Williamas ir Kate Middleton lankėsi Velse / „Scanpix“ nuotr.
Princas Williamas ir Catherine Middleton lankėsi Velse / „Scanpix“ nuotr.

Williamas Velso princo titulą paveldėjo mirus jo senelei karalienei Elizabeth II, o jo tėvui – ankstesniam Velso princui – tapus karaliumi.

„Nuostabu, kad Karolis jiems suteikė šį titulą. Vaikystėje jis visada buvo vadinamas Williamu iš Velso. Jie labai tam tinka, nes gyveno Anglesyje ir žino viską apie Velsą“, – „People“ sakė 65 metų vietos gyventoja Sarah East.

80 metų Pauline Bushrod, kuri taip pat buvo minioje, kalbėjo: „Puiku, kad jie čia atvyko. Mūsų būsimi karalius ir karalienė.“

Kita vietinė moteris pridūrė: „Tai garbė, kad naujasis Velso princas atvyksta čia, į šią bendruomenę, kai jie vis dar gedi Jos Didenybės.“

Fotogalerija:

Princas Williamas ir Catherine Middleton pirmą kartą po sosto paveldėjimo lankėsi Velse (12 nuotr.)
+6