Meilę ir laimę pritraukti padės runos

Runos / Shutterstock nuotr.
Runos / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-08-26 19:00
AA

Kaip tapti mylima ir geidžiama, kaip sutikti tą vienintelį? Apie tai mąsto ne viena moteris, juk meilė, laimė, šeima yra daugelio dailiosios lyties atstovių prioritetų sąrašo viršuje. Tačiau ne visada likimas šypsosi. Ką daryti? Padės runos...

Pasak vienos legendos, runas žmonėms dovanojo dievai, kad padėtų apsisaugoti nuo nelaimių ir rasti laimę.

Kas tos runos? Tai magiški ženklai, kurie, tyrėjų duomenimis, yra kilę iš etruskų arba gotų rašto. Įvairiais laikotarpiais jos vartojamos buvo daugelyje regionų. Tačiau bene daugiausia žinių yra apie tai, kad runomis buvo rašoma Šiaurės Vakarų Europoje, Skandinavijos šalyse. Pasak vienos legendos, runas žmonėms dovanojo dievai, kad padėtų apsisaugoti nuo nelaimių ir rasti laimę. Runos padeda ir spėti ateitį, ir pritraukti norimus dalykus. Jei tuo tikite, galite sau nemažai padėti, juk tikėjimas – visa ko esmė. Jei netikite, runos gali pasitarnauti jums kaip smagus žaidimas.

Kaip ir kur jos piešiamos?

Nuo seniausių laikų iki dabar runos buvo gaminamos iš bet kokios natūralios medžiagos, pavyzdžiui, piešiamos ant akmenukų, medžio gabalėlių, popieriaus lapo. Šiais laikais runos, norint pritraukti norimus dalykus, yra piešiamos ir ant kūno kaip tatuiruotės. Teigiama, kad labai svarbu gaminti runas susikaupus, nesiblaškant, ramioje aplinkoje ir į savo kūrinį sudedant visas norimas mintis. Beje, svarbu žinoti, kad nebereikalingos runos niekada neišmetamos, jos laikomos (pavyzdžiui, jei tai akmenukai) tvarkingai sudėtos į maišelį. Jei runos nupieštos ant medžio, jo gabalėliai sudeginami.

TAIP PAT SKAITYKITE: 7 dalykai namuose, kurie žudo seksualią atmosferą

Meilės simboliai

Runas sudaro 24 ženklai, iš kurių keletas yra tiesiogiai susiję su meile ir partneryste. Norite surasti savo antrąją puselę, pabandykite tai padaryti į pagalbą pasitelkę šias runas: Ingus, Jera, Gebo, Soulu ir Ansuz. Taigi ką gali kiekviena iš šių runų?

Ingus

Runa Ing / Shutterstock nuotr.

Šis ženklas simbolizuoja galybę ir jėgą, vaisingumą ir priteklių. Jis skirtas meilei ir laimingai santuokai sukurti, susižavėjimui ir aistrai didinti. Ši runa tai didelės teigiamos energijos šaltinis, kuris suteikia stiprybės imtis reikalo ir jį realizuoti iki galo. Jei jums nesiseka meilėje, problemas spręskite pasitelkdami Ingus. Tai nepaprastai gražus harmoningas ženklas, kurį sau padėti norėdami galite pieštis ar tatuiruoti ant kūno arba ant mielo akmenėlio, kurį nuolat turėsite po akimis. Ši runa padės sustiprinti pasitikėjimą savimi, praplėsti savo suvokimo ribas ir lengviau save realizuoti.

Jera

Runa Jera / Shutterstock nuotr.

Šios runos simbolis suteikia viltį, kad visa, ko jūs siekiate ir kur dedate pastangas, pavyks pasiekti. Tik nepamirškite, kad viskam reikia kantrybės, ne viskas gali klostytis taip greitai, kaip jums norisi. Juk ir prinokstančio derliaus reikia palaukti, taigi ir šio simbolio veikimas pagrįstas lėtu ir ramiu progresu. Jei jus persekioja nesėkmės, visa atrodo pilka ir vienoda bei nepasiekiama, pasinaudokite šios runos teikiama pagalba. Tik nepamirškite, kad turite tapti kantrūs, ramūs, mėgautis gyvenimu ir... laukti sėkmės. Ji tikrai jus aplankys.

Gebo

Runa Gebo / Shutterstock nuotr.

Šios runos ženklas ne veltui yra dvi susikryžiuojančios linijos. Jos reiškia, kad visa, ko trokštate, galite pasiekti tuo atveju, jei bendradarbiausite. Jei jūsų troškimas yra susijęs su meile ir šią runą naudosite kaip tik tokiam tikslui, nepamirškite, kad nieko nepasieksite, jei nebus abipusio bendradarbiavimo. Tai reiškia, kad jei jūsų meilė yra vienpusė, ši runa jums nepadės laimėti mylimojo dėmesio, netgi atvirkščiai – gali apskritai sugriauti santykius. Gebo – pusiausvyros ir harmonijos ženklas, labiau skirtas jau esamiems santykiams harmonizuoti, kai porai nesiseka susikalbėti, bet abu nori pagerinti santykius. Šis simbolis padeda pašalinti nesusipratimus, atnaujinti jausmus, kažką gauti atiduodant, aukojant save.

Ansuz

Runa Ansuz / Shutterstock nuotr.

Ši runa atneša laimę ir suteikia džiaugsmo, kuris jaučiamas mylint. Ji padeda pagerinti santykius su mylimuoju, daro žmogų energingą ir patrauklų, atskleidžia naujus asmenybės bruožus, pašalina visas kliūtis siekiant idealo. Tai kolektyvinė runa, kuri reiškia, kad svarbiausi meilėje yra partneriški santykiai, o ne vieno kurio nors interesai. Ansuz sužadina troškimą suprasti partnerį, jautrumą ir dėmesingumą, juk laiminga santuoka neįmanoma be abipusio rūpesčio. Ansuz atveria naujas galimybes, parodo, kaip atnaujinti tai, kas atrodo nebepakeičiama.

Soulu

Runa Soulu / Shutterstock nuotr.

Ši runa dar vadinama gyvybine jėga arba pergalės simboliu. Ji pagelbės jums siekiant savosios pergalės, taip pat atneš į jūsų gyvenimą permainų vėjus. Nes yra labai galinga ir stipri, kartais galinti padėti įgyvendinti netgi tai, kas, rodos, iš pirmo žvilgsnio yra neįmanoma. Nes, visų pirma, ji suteiks jums daug pasitikėjimo savo jėgomis. Taip pat teigiama, kad ji didina organizmo tonusą, taigi yra puiki pagalbininkė, jei ieškote savo antrosios puselės. Taip pat šis simbolis jums pasitarnaus, jei norite pamatyti tikrąją tiesą ir įgyti vidinį regėjimą.

Taigi svajokite ir siekite savo svajonių į pagalbą pasitelkdami runas, tik nepamirškite, kad tai daryti reikia atsargiai, nes svajonės neretai išsipildo!

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!