Kate Middleton debiutavo kaip Velso princesė: pasipuošė kelis metus nedėvėta Dianos diadema

Valstybinis banketas Bakingamo rūmuose / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Valstybinis banketas Bakingamo rūmuose / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-11-23 22:24
AA

Į Jungtinę Karalystę valstybinio vizito atvykęs Pietų Afrikos Respublikos (PAR) prezidentas Cyrilas Ramaphosas antradienį buvo pasveikintas Bakingamo rūmuose – jo garbei surengtas valstybinis banketas. Šis renginys – pirmojo valstybinio vizito per karaliaus Charleso III valdymo laikotarpį dalis. PAR vadovo sutikimas buvo svarbus ne tik karaliui – jo metu Kate Middleton debiutavo kaip Velso princesė Catherine. Šia proga pirmąkart po trejų metų ji pasipuošė ypatinga tiara, kuri anksčiau priklausė princesei Dianai.

PAR vadovo Cyrilo Ramaphosos valstybinis vizitas – pirmasis, kurį britų karališkoji šeima surengė po 2019 -aisiais vykusio tuometinio JAV prezidento Donaldo Trumpo apsilankymo. Beveik trejus metus vizitai nevyko dėl Covid-19 pandemijos.

Prezidento vizito metu svarbų vaidmenį atliko Velso princas Williamas ir Velso princesė Kate – lapkričio 22-ąją pora karaliaus vardu viešbutyje „Corinthia“ pasveikino C.Ramaphosą, o vėliau kartu su Charlesu III ir karaliene Camilla dalyvavo karietų eisenoje į Bakingamo rūmus.

Valstybinis banketas Bakingamo rūmuose / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nors Velso princese Catherine tapo rugsėjo pradžioje, mirus karalienei Elizabeth II, jos debiutas įvyko tik antradienio vakarą vykusio valstybinio banketo metu.

Velso princesė pasirinko elegantišką baltą Jenny Packham suknelę ir reikšmingus aksesuarus: auskarus, anksčiau priklausiusius princesei Dianai ir apyrankę iš karalienės Elizabeth II papuošalų dėžutės ir kitais karališkosios šeimos simboliais.

Iškilmingam vakarui Bakingamo rūmuose ji pasipuošė tokioms progoms skirtu papuošalu – tiara, kurią labai mėgo princesė Diana.

Valstybinis banketas Bakingamo rūmuose / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Valstybinis banketas Bakingamo rūmuose / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pasak „Court Jeweller“, karalienės Marijos „Lover's Knot“ diademai su perlais ir deimantais yra daugiau nei šimtas metų. Jį monarchė 1913 arba 1914 m. užsakė pas juvelyrą Garrardą. Tai diademos, priklausiusios Marijos močiutei, Kembridžo kunigaikštienei Heseno princesei Augustai, kopija. Paskutinį kartą „Lover's Knot“ tiarą Kate dėvėjo 2019 m. gruodį.

Vizito proga karalienė Camilla taip pat pasipuošė safyrų ir deimantų tiara, kurią Elizabeth II dėvėjo 2015 m., Kinijos prezidento Xi Jinpingo valstybinio vizito metu. Prie galvos papuošalo ji priderino mėlyną suknelę.

Tuo tarpu princas Williamas savo kostiumą papuošė trimis miniatiūriniais medaliais, skirtais paminėti tris karalienės Elžbietos II valdymo jubiliejus, kuriuose jis dalyvavo – auksinį 2002 m., deimantinį 2012 m. ir platininį 2022 m.

Fotogalerija:

Valstybinis banketas Bakingamo rūmuose (12 nuotr.)
+6