VYRAI ATVIRAI IR DRĄSIAI. Merūnas Vitulskis: „Dėl šeimos nedvejodamas atsisakyčiau karjeros“

Erika ir Merūnas Vitulskiai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Erika ir Merūnas Vitulskiai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-08-03 15:00
AA

Kas šeimoje turi uždirbti pinigus, auginti vaikus, paaukoti karjeros perspektyvas, diskutuojama nemažai. Merūnas Vitulskis džiaugiasi, kad turi galimybę dirbti savo mėgstamą darbą, o žmona sutinka būti su mažaisiais šeimos nariais. Tačiau garsus dainininkas prisipažįsta, kad jei reikėtų rinktis arba karjerą, arba šeimą, neabejodamas pasirinktų artimuosius.

Sutarčių visada bus, o šeima tik viena

Jei nori gyvenime nelikti vienas, užauginti jaunąją kartą ir kažką po savęs palikti, geriausias būdas tai padaryti – turėti šeimą.

Merūnas sako, kad normalu, jog turint šeimą darbas nukenčia. Nors dainininkas visada stengiasi padaryti viską, kas nuo jo priklauso, kartais jam norisi dar daugiau kokybės, tačiau supranta, kad tenka kažką aukoti.

„Jei nori gyventi visavertį gyvenimą, reikia kažką aukoti. Labiausiai kenčia mano darbų kokybė ir darbinis procesas, tačiau, kaip sakoma, neįmanoma visko aprėpti. Dažnai būna, kai reikia koncertuoti, ruoštis, būni nemiegojęs visą naktį, o vaikas ryte keliasi, būna, kad jam ką nors skauda. Normalu, kad reikia paaukoti dalį darbo – šeima yra šeima. Jei nori gyvenime nelikti vienas, užauginti jaunąją kartą ir kažką po savęs palikti, geriausias būdas tai padaryti – turėti šeimą. Tad normalu, kad tenka aukoti sveikatą, miegą, darbą, santykius“, – įsitikinęs dainininkas.

Nors didžiąja dalį laiko su vaikais praleidžia žmona ir uošvienė, Merūnas sako, kad ištikus netikėtoms situacijoms, pavyzdžiui, ligai, jis tikrai atšauktų visus darbus: „Mano žmona ir uošvienė labai daug aukojasi, prižiūri vaikus. Aišku, jei ištiktų liga, būtų kitaip. Panašiai buvo po pirmagimio atėjimo į šį pasaulį, kai Erikai buvo šiek tiek sveikatos problemų. Tada atsisakiau rimtos sutarties Austrijoje. Tačiau nesuabejojau nė minutės – sutarčių visada bus, o jei nebus, vadinasi, taip lemta. Verta pasirinkti šeimą.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Mitas, kad vienišiai nelaimingi, paneigtas: vienatvė turi savo privalumų

Erika ir Merūnas Vitulskiai su sūnumi / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Be žmonos, kaip be rankų

„Jei Erika nesiaukotų, kad galėčiau daryti tai, ką mėgstu, būtų išties sudėtinga. Tada tektų aukoti šeimą, nes eitume į skirtingas puse. Kažkas šeimoje turi daugiau laiko skirti šeimai, o ne karjerai. Bet aš stengiuosi suprasti ir kiek galiu padėti, nes žmona man skiria gražiausius savo gyvenimo metus.

Erikos indėlis – vaikų priežiūra, gebėjimas prisitaikyti prie manęs – yra be galo didelis, ir aš jį labai vertinu.

Labai daug diskutuojame apie darbus, Erikos perspektyvas. Nors ji turėjo labai rimtą pasiūlymą tarptautinės rinkos šou verslo srityje, ilgai svarstė, ar jį priimti, nes supranta, kad jei pradės karjerą ir paliks mane arba močiutę su vaikais, nebus pats geriausias sprendimas. Todėl Erikos indėlis – vaikų priežiūra, gebėjimas prisitaikyti prie manęs – yra be galo didelis, ir aš jį labai vertinu. Tačiau ateis ir jos diena, ji tai jaučia ir žino. Dabar, matyt, toks laikas. Vaikai turi truputį paaugti, o kai vaikai paauga, kaip sakoma, moteris pražysta“, – šypsosi Merūnas.

Merūnas sako, karjera pakoreguoja ir jo atostogas: neįmanoma birželio mėnesio paskirti vien atostogoms, juk dainininko darbai nenuolatiniai. Dažnai tenka aukoti metų pabaigos šventes, kurios daugeliui yra šventos, tačiau scenos atstovams tai yra karščiausias darbymetis.

Visgi jei reikėtų abiem vienu metu daryti karjerą, Merūnas sako, kad būtų sunku, tačiau, jei nori, viskas įmanoma. Vyras pripažįsta, kad reikėtų įdėti daugiau darbo ir būti vieningiems: „Kai labai nori ir stengiesi, viskas įmanoma.“

Dėl darbo tenka atsisakyti mėgstamiausio maisto

Merūnui neretai dėl darbo tenka akyliau prisižiūrėti savo išvaizdą. Kaip pripažįsta dainininkas, ši kova – viena sunkiausių.

„Su kitais kovoti lengva, tačiau kova su savimi – sunki. Todėl didžiausi karai yra laimimi kovojant su savimi. Juk su savimi reikia nuolat tartis, atsilaikyti prieš savo silpnybes. Dabar vėl laukia pokyčiai, daug dirbsiu Amerikoje, tad teks prisižiūrėti išvaizdą. Man tai sudėtinga. Juk reikia ryte atsikėlus pirmiausia išgerti vandens, valgyti tik tą maistą, kuris sveikas, nesusivilioti kitų skanumynais, pavyzdžiui, uošvienės atneštu tinginiu. Tačiau gyvenime supratau vieną dalyką – jei turi tikslą, esi suinteresuotas, viską įveikti kur kas lengviau“, – šypteli dainininkas.

Pokalbį apie karjerą ir šeimą Merūnas baigia akcentuodamas, jog nieko, ką gyvenime teko paaukoti, nesigaili. „Esu ne kartą apmąstęs savo sprendimus ir suprantu, kad elgčiausi lygiai taip pat. Tikiuosi, kad išliekamoji vertė bus, o vaikams padės suprasti svarbius gyvenime dalykus“, – šypsosi Merūnas.

Erika ir Merūnas Vitulskiai (41 nuotr.)
+35
Merūno Vitulskio kelionė į Japoniją (10 nuotr.)
+4

TAIP PAT SKAITYKITE: 7 sėkmingos meilės receptai

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!