Liepa Mondeikaitė nepraleido „Lošėjo“ premjeros: „Lietuviški filmai labai patobulėjo“

Liepa Mondeikaitė su sužadėtiniu Evaldu / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Liepa Mondeikaitė su sužadėtiniu Evaldu / Lukas Balandis / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-09-24 19:57
AA

Trečiadienio vakarą Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Vingis“ vykusio geriausiu lietuvišku filmu vadinamos juostos „Lošėjas“ premjeros nepraleido ir dainininkė Liepa Mondeikaitė. Drauge su sužadėtiniu Evaldu Norkevičiumi čia atvykusi atlikėja tikino nekantriai laukusi, kad galės pamatyti naujausią lietuvišką juostą, tačiau pripažino lietuvišku kinu specialiai nesidominti.

Į kino centrą L.Mondeikaitė ir E.Norkevičius atvyko vieni pirmųjų, tačiau netrukus juos atsekė ir kiti premjeros svečiai – jų čia būta per kelis šimtus.

Kartu su minia į kino salę žengė ir juostos „Lošėjas“ kūrėjai: režisierius Ignas Jonynas, aktoriai Vytautas Kaniušonis, Oona Meka, Romualdas Lavrynovičius, Valerijus Javsejavas, Lukas Keršys, Jonas Vaitkus, Artūras Šablauskas ir Simonas Lindešis. 

Portalui Žmonės.lt L.Mondeikaitė sakė „Lošėją“ norėjusi pamatyti jau ilgą laiką – merginą itin sudomino filmo reklamos, anonsas. „Atrodo, kad šis filmas – labai netradicinis, vakarietiškas. Mane patraukė juostos siužetas. Nemačiusi negaliu vertinti kitų dalykų, pavyzdžiui, aktorių vaidybos, bet neturiu abejonės, kad peržiūrėjusi filmą atsiliepsiu tik gerai“, – dar prieš premjerą sakė ji. 

Tačiau pripažino, kad specialiai lietuvių kinu nesidomi: „Kai iš kažko išgirstu, kad vienas ar kitas filmas – tikrai geras, tada ir nueinu pažiūrėti. Pati neseku, kada kokie lietuviški filmai pasirodo, ir nesistengiu visų peržiūrėti. Esu paprastas vartotojas – man nesvarbu, filmas lietuviškas ar amerikietiškas.“

Igno Jonyno filmo „Lošėjas“ premjera Vilniuje (77 nuotr.)
+71

Vis dėlto L.Mondeikaitė atkreipė dėmesį, kad šiuolaikiški lietuviški filmai vienas kitą lenkia kokybe. „Lietuviški filmai labai patobulėjo. Tai matosi iš bendro rezultato, matyti, kaip pasikeitė aktorių vaidyba – ji tapo visai kitokia nei, pavyzdžiui, prieš dešimt metų. Dabar nebelyginu lietuviškų ir užsienietiškų filmų – tiesiog mėgaujuosi žiūrėjimu“, – tikino ji. 

„Lošėjo“ premjera sudomino ir kitus žinomus žmones: čia atvyko aktorius Andrius Bialobžeskis, prodiuseris Rolandas Skaisgirys su žmona Vaida, prodiuseris Haroldas Mackevičius, dainininkė Liepa Mondeikaitė su sužadėtiniu Evaldu Norkevičiumi, žurnalistė Jolanta Svirnelytė, TV3 „Žinių“ laidos vedėjas Rokas Petkevičius, dainininkas ir televizijos laidų vedėjas Marijonas Mikutavičius, dainininkės Jurga Šeduikytė ir Šorena, keliautojas Martynas Starkus, prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas, dizaineris Juozas Statkevičius, Liepa Kiauleikytė, Aistė Stonytė, kulinarė Beata Nicholson ir kiti. 

Liepa Mondeikaitė su sužadėtiniu Evaldu / Lukas Balandis / BNS nuotr.