Loreen iškėlė ultimatumą „Eurovizijos“ organizatoriams dėl trofėjaus perdavimo

Loreen / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Loreen / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-05-11 23:50
AA

„Eurovizijos“ nugalėtoja Loreen prieš finalą iškėlė ultimatumą organizatoriams – švedų atlikėja atsisakė perduoti trofėjų Izraelio atstovei Eden Golan, jei ji šį vakarą laimėtų.

Loreen, nepaisant raginimų boikotuoti konkursą, yra teisiškai įpareigota dalyvauti šių metų konkurse ir perduoti stiklinį trofėjų šių metų nugalėtojui.

Tačiau užkulisiuose, rengiantis šio vakaro didžiajam finalui, kelias savaites augo įtampa. Šią savaitę Loreen, kalbėdama su laikraščiu „The Sun“, sakė: „Pozityvumas pritraukia pozityvą, o negatyvas – negatyvą. Jei uždarytume šį teigiamos energijos centrą ir nubaustume milijonus žmonių už iškraipymus kitur, tai būtų labai destruktyvu.“

Loreen koncertas Kauno „Žalgirio“ arenoje / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

„The Sun“ tikina, kad Loreen neperduotų trofėjaus, jei laimėtų Izraelio atstovė: „Yra parengtas planas, pagal kurį Loreen įžengs į sceną, paliks trofėjų ant pakylos ir pasitrauks, kol vedėjai pasveikins Izraelį, jei šis laimės konkursą.“

Konkursui artimi šaltiniai taip pat teigia, kad jos sutartyje aiškiai nurodyta, jog jai neleidžiama sakyti nieko neigiamo apie konkursą organizuojančią Europos transliuotojų sąjungą.

„Eurovizijos“ finalas Malmės arenoje (213 nuotr.)
+207

Loreen Malmės arenoje vyksiančiame renginyje atliks savo naująjį singlą „Forever“, taip pat praėjusių metų nugalėtojos kūrinį „Tattoo“.

Fotogalerija:

Kurios šalies atstovas buvo verčiausias 2024-ųjų „Eurovizijos“ nugalėtojo titulo?
Kurią vietą „Eurovizijos“ finale užims Silvester Belt?