M.A.M.A laimėtoja I.Jankauskaitė dėl ligos neatvyko: dėkojo sūnui Kostui ir meilei Pauliui Kaupeliui

Inga Jankauskaitė, Paulius Kaupelis ir atlikėjos sūnus Kostas Plytnikas / Teodoro Biliūno nuotr.
Inga Jankauskaitė, Paulius Kaupelis ir atlikėjos sūnus Kostas Plytnikas / Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-01-29 00:44
AA

Penktadienį nugriaudėjusiuose didžiausiuose muzikos apdovanojimuose M.A.M.A statulėles susirinko garsiausi šalies atlikėjai. Beveik visi apdovanojimo atvažiavo pasiimti patys, tačiau šįkart to padaryti nepavyko „Tradicinės pop muzikos atlikėjos“ nominaciją pelniusiai Ingai Jankauskaitei.

„Tradicinės pop muzikos atlikėjos“ nominacijos laimėtoją paskelbė Arūnas Valinskas. Ja tapo netikėtai apsirgusi Inga Jankauskaitė, kuri atsiimti apdovanojimą patikėjo „Žalgirio“ arenoje savanoriavusiam sūnui Kostui.

Padėkos žodžius ji pasakė televizijos ekranuose pasirodžiusiame vaizdo įraše. Sakydama jautrius žodžius Inga teigė, kad didelę įtaką jos nuopelnams turi ir naujas širdies draugas.

„Labai apmaudu, kad dėl ligos negaliu kartu su jumis dalintis švente, bet bent tokiu būdu galiu dalintis savo džiaugsmu. Dideliu džiaugsmu. Ačiū jums“, – sakė Inga.

Ji teigė, nevisai žinanti, kas yra tradicinė pop, bet neabejojo muzikos reikšme jai, kaip atlikėjai.

„Kokia tai galinga jėga, koks stiprus įrankis, koks tai nuostabus vedlys ten, kur vyksta kažkas esminio, kur nėra pykčio ir susiskaldymo, kur ramybė, taika ir tikrumas… Aš labai laiminga, kad vis daugiau žmonių girdi mano muziką, kad mes galime tai patirti koncertuose. Tai didžiulė dovana. Ačiū jums“, – šypsojosi I.Jankauskaitė.

Inga Jankauskaitė / Teodoro Biliūno nuotr.

Padėkos žodžius ji skyrė savo svarbiausiems žmonėms: „Aišku, didžiulis ačiū tiems, kurie mane palaiko kiekvieną dieną. Tai yra mano vyrui ir vaikams, mano mylimiems tėvams ir broliams. Fantastiškiems draugams ir nenugalimai komandai. Ypatingas ačiū Pauliui Jasiūnui už bendrą kūrybą ir mano mylimiems muzikantams.“

Į sceną atsiimti apdovanojimo atvyko I.Jankauskaitės vyriausiasis sūnus Kostas Plytnikas, savanoriaujantis Kauno „Žalgirio“ arenoje.

„Parnešk apdovanojimą mamai, kad ji geriau jaustųsi“, – šypsojosi Jazzu.

„Labiausiai noriu, kad mama kuo greičiau pasveiktų ir šią statulėlę jai tikrai perduosiu. Žinau, kad šiuo metu ji yra labai laiminga“, – kalbėjo Kostas Plytnikas.

Kostas Plytnikas / Teodoro Biliūno nuotr.

Praėjusios vos kelioms akimirkos po renginio pabaigos, viešu įrašu socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo pati Inga Jankauskaitė.

„Tai buvo vienas labiausiai jaudinančių momentų gyvenime. Žinau, kaip tu jaudinais. Žinau, kad žinai ir kaip aš gaudžiau orą. Ačiū tau, sūnau, nepamiršiu niekada. Dabar šitas apdovanojimas man dar brangesnis! Nors, regis, kur jau daugiau.
 
Ačiū visiems, kas girdi mane ir leidžiasi vedami kartu į muziką.  Lauksiu jūsų koncertuose – ten didieji stebuklai! Pasitikėkit ir ateikit“, – rašė atlikėja.
Inga Jankauskaitė ir jos sūnus Kostas Plytnikas / Teodoro Biliūno nuotr.
Dėkodama sūnui, Inga Jankauskaitė viešai išreiškė jausmus ir žurnalistui Pauliui Kaupeliui, vadindama jį „meile“. Regis, tai ir buvo paslaptingasis vyras, kuriam ji dėkojo vaizdo įraše ceremonijos metu.
 
Žurnalistas Paulius Kaupelis taip pat ne kartą socialiniuose tinkluose dėkojo Ingai už jos palaikymą.
 
Ingą ir Paulių taip pat sieja meilė gyvūnams. Nesenai internetą apskriejo jautri istorija, kuomet P.Kaupelis vos neteko savo augintinio keturkojo Braso.
Tuo metu viešai papasakojęs apie nemalonią patirtį, kuri galiausiai baigėsi laimingai, Paulius socialiniame tinkle taip pat viešai padėkojo I.Jankauskaitei.
Paulius Kaupelis ir jo augintinis / Socialinių tinklų nuotr.
Apdovanojimų M.A.M.A 2021 raudonojo kilimo svečiai (231 nuotr.)
+225
M.A.M.A 2021 apdovanojimų ceremonija ir koncertas (131 nuotr.)
+125