M.Katleris ir A.Bružas atskleidė, kokie gardumynai puikuojasi ant jų naujametinio stalo

Mantas Katleris, Audrius Bružas / Ernestos Čičiurkaitės / 15min ir Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Šventinėje televizijos žaidimo laidoje Į sukčiausius klausimus Audrius Bružas bandė atsakyti su kapitonu Mantu Katleriu, o jo bičiulis Leonardas Pobedonoscevas – su Marijonu Mikutavičiumi. Kaip ir pridera tokiam vakarui, netrūko pokalbių apie šventes.

Štai kartu su M.Mikutavičiumi pasirinkęs klausimą apie mumijas, L.Pobedonoscevas netrukus priminė vieną neseniai Lietuvoje matytą parodą. Anot aktoriaus, joje buvo viskas apie mumijas, bei tai, kaip anuomet aukštuomenė išnaudodavo jas pramogoms.

„Susirinkdavo chebra – prabanga, pramoga, skanus maistas – padėdavo mumiją ant stalo, išvyniodavo, ir žiūrėdavo, kokį lobį ji slepia“, – žaidime „galvOK“ tikino jis.

Leonardas Pobedonoscevas ir Marijonas Mikutavičius / Laidos „galvOK“ stopkadras

Tokios jo istorinės žinios apie vakarėlius neliko nepastebėtos – laidos vedėjas Andrius Žiurauskas pasidalino pranašiškais, kone idealiai Naujųjų metų išvakarėms tinkančiais žodžiais: „Jeigu kas nors abejojate, kad su Leonardu Pobedonoscevu vakarėliai yra patys geriausi, abejonių ką tik neliko. Ką žino žmogus, tą žino.“

Kalbų apie šventes netrūko ir toliau. Ne visi žino, kokią dovaną iš artimųjų per Kalėdas norėtų gauti. Tačiau M.Katleris tiksliai įvardino tai, ko žmonės tikrai netrokšta.

„Niekas nenori paskaitų. O švenčių metu paskaitų apie gyvenimą nesinori ypač“, – sakė jis.

Taip pat ši komanda atvirai papasakojo ir apie tai, ką Naujųjų metų išvakarėse visuomet rastumėte ant šventinio jų stalo. Mantas pripažino šios šventės neįsivaizduojantis be ikrų, o A.Bružas – be lietuvių itin pamėgto, mažiau gurmaniško gardumyno.

„Man šiame laikotarpyje pats skaniausias patiekalas yra silkė su džiovintais grybais“, – atviravo jis.

Mantas Katleris ir Audrius Bružas / Laidos „galvOK“ stopkadras

Vis dėlto žaidimas neapsiėjo ir be nesklandumų – į klausimus pasirinkti teisingą atsakymą, kuriam pritartų abu komandos nariai, ne visuomet buvo taip paprasta. L.Pobedonoscevas surado būdą, kaip tai išspręsti – šioje vietoje jis prisiminė kelionių šou „Metam monetą“, kuriame vasarą dalyvavo kartu su A.Bružu.

„Kartas nuo karto būna ginčų – mano variantas ar tavo? Todėl vieną momentą išnaudosime taip, kaip mes su Bružu – mesime monetą. Galbūt įvesiu jums naują taisyklę“, – siūlė jis.

Su dar vienu iššūkiu ši komanda susidūrė ir vėliau. Pasirinkus klausimą apie posakius, L. Pobedonoscevas juokavo, jog dėl savaime suprantamų priežasčių, negali rinktis atsakymo, kuris skamba „blondinė – lauk bėdos“.

„Klausyk, mano žmona – blondinė. Mes su ja jau daug laiko. Ji dabar žiūri teliką ir aš bet kokiu atveju negaliu sakyti šito varianto“, – sakė jis M. Mikutavičiui.

Savo ruožtu kita komanda rinkosi klausimus apie įvaizdį, mat M.Katlerio teigimu, A.Bružas tikrai žino, kaip pasipuošti.

„Iškart atsakysime – per 30 sekundžių“, – tuo neabejojo ir pats Audrius..

Tiesa, visai kitokį A.Bružo įvaizdį nei žaidime „galvOK“, žiūrovai šiuo metu gal išvysti didžiuosiuose ekranuose neseniai pasirodžiusioje komedijoje „Reemigrantai“. Pastaroji pasakoja apie tris iš Anglijos vištų fabriko išmestus ir į gimtąją Lietuvą grįžusius draugus.

„Tai filmas apie nuotykius, meilę ir gerą baigtį. Tai – labai žaismingas, gyvas ir ekscentrika kvepiantis filmas, pilnas viso to, ko žiemą kartais pritrūksta – greitos ir raiškios šilumos bei dinamikos įvairiuose netikėtuose siužeto vingiuose“, – pasakojo Audrius.

Naujametinis žaidimas „galvOK“ – paskutinę metų dieną, 19.30 val. per TV3.

Skaitykite daugiau