M.Vžesniauskaitė ir J.Caudwellas mini 8-ąsias draugystės metines: prisiminė žavią meilės pradžią

Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas / Asmeninio albumo nuotr.
Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-08-03 17:16
AA

Olimpietė Modesta Vžesniauskaitė (38) su vyru britų milijardieriumi Johnu Caudwellu (69) mini gražią progą – pora švenčia aštuonerių metų draugystės sukaktį!

Gražios sukakties proga M.Vžesniauskaitė socialiniame tinkle pasidalijo žaviomis bendro jos ir Johno gyvenimo akimirkomis. Jomis pasidalijo ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

Viename kadre pora pozuoja kartu su savo vienerių metų sūneliu Williamu Johnu.

„Mano sielos drauge ir mano gyvenimo meile, Johnai. Su 8-omis metinėmis. Linkiu dar daug nuostabių prisiminimų tiek su šeima, draugais, tiek sporte ir labdaringoje veikloje“, – rašė Modesta.

Apie draugystės sukakties metines savo socialiniame tinkle pasisakė ir pats J.Caudwellas. Jis taip pat pasidalijo keliomis nuotraukomis.

„Laimingų aštuntųjų metinių mano brangiausiajai Modestai. Nuo to momento, kai per labdaros dviračių žygį Monake pamačiau tavo sklaidančius šviesius plaukus, surištus į uodegą, tu tapai mano gyvenimo ir meilės centru.

Tu esi nuostabi bendražygė visuose mano darbuose – šeimoje, sporte, labdaringoje veikloje. Tu nuostabi Leonardo ir Williamo Johno mama“, – rašė J.Caudwellas.

Dar praėjusiais metais, prieš pat gimstant sūnui, M.Vžesniauskaitė žurnalui „Hello“ atviravo, kad Johnas – jos svajonių vyras.

„Manau, kad visą gyvenimą ieškojau tokio vyro, kaip Johnas. Man nereikia prabangos, tik žmogaus, kuriuo galėčiau pasitikėti ir kuris mane gerbia. Johnas man visa tai suteikia. Man patinka mūsų gyvenimas, kuris primena nuotykį, mes labai laimingi. Jis man – viskas, todėl nekantrauju susilaukti mudviejų kūdikio“, – interviu žurnalui „Hello“ kalbėjo lietuvių olimpietė.

Modesta neslėpė – ją sužavėjo Johno požiūris į gyvenimą. „Tarpusavio supratimas ir teisingas požiūris į gyvenimą – šie dalykai mane ir sužavėjo, o visa kita, ką Johnas turi, – tik buities palengvinimas“, – žurnalui ŽMONĖS sakė Modesta ir pridūrė, kad laikui bėgant ateina supratimas, jog svarbiausi dalykai gyvenime – paprasčiausias žmogiškumas, šeima ir sveikata.

Gražią sukaktį minintys M.Vžesniauskaitė ir J.Caudwellas sūnaus Williamo Johno susilaukė 2021 metų kovą. J.Caudwellas jau turi penkias atžalas iš prieš tai buvusių santykių. Vyriausiai jo dukrai Rebekah – 41 metų, o jauniausiai atžalai Jacobi – 17. Žinoma sportininkė Modesta Vžesniauskaitė iš praeitos santuokos taip pat augina vaiką – devynmetį sūnų Leonardą.

J.Caudwellas kartą yra atviravęs apie vaikų auklėjimą. Prieš 20 metų labdaros organizaciją, siekiančią pagerinti sergančių ir neįgalių vaikų gyvenimą, įsteigęs verslininkas pasakojo, kad auklėdamas savo penkias atžalas stengėsi skiepyti norą padėti kitiems. Šias vertybes jis planuoja perduoti ir jųdviejų su Modesta sūnui Williamui Johnui.

„Noriu, kad jis jaustų socialinę sąžinę ir atsakomybę, kad pasaulis būtų geresnis“, – teigė Johnas Caudwellas, dėl savo 1,73 mlrd. eurų vertės turtų kasmet atsiduriantis „Sunday Times“ turtingiausių žmonių sąrašuose.

Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas (19 nuotr.)
+13