Martynas Starkus – apie Vytaro Radzevičiaus taisyklę, kurios laikėsi sodyboje statybų metu

Martynas Starkus, Kotryna Starkienė, Vytaras Radzevičius / TV3 ir Ilya Yakover photography nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Kad ir kokių didelių pastangų bereikalautų, visi darbai turi pabaigą – būtent tuo įsitikino Kotryna ir Martynas Starkai. Abu jie tikisi, kad per visą šį laiką, kol buvo statoma šeimos sodyba, keičiama ir tvarkoma aplinka bei įrenginėjamas namo vidus, žmonės išgirdo ne vieną naudingą patarimą, kurį galės pritaikyti ir savo namuose.

Prieš prasidedant žiemai, šeima ne tik toliau gražino aplinką, bet ir ėmėsi kurti savo sodą. Ne ką mažiau svarbus ir saugumas – tam, kad padėtų pasirūpinti ne pirmos jaunystės medžiais, Martynas į pagalbą pasikvietė specialistus. O įdomiausia, kad tą daryti ėmėsi žmogus, kurios darbas pripažįstamas vienu iš pavojingiausių!

Kotryna Starkienė, Martynas Starkus / TV3 nuotr.

Ypatingą dėmesį šeima skyrė ir savo sodui – jie čia sodino obelį, vyšnią, trešnę, kriaušę, persiką, abrikosą ir slyvą. Besodinant pastarąją, Kotryna nudžiugo pamačiusi jos rūšį, pavadinimu Jubiliejinė. Juk ši slyva puikiai galėtų pasitarnauti kaip dovana artėjančiam Martyno 50-mečiui!

Martyno Starkaus sodyba / TV3 nuotr.

„Kai šis namas po 10, 15 o gal ir 50 metų švęs savo įkūrimo jubiliejų ir mūsų mergaitės priims čia svečius, jos galės sakyti, kad šį, labai seną sodą, sukūrė jų tėvai. Manau, kad bus gražu turėti tokį sodą. Kol kas jis mažiukas, jaunas… Bet mes jį prižiūrėsime taip, kaip patars specialistai, ir jis suvešės“, – paskutinėje „Starkus stato“ laidoje įsitikinęs Martynas.

Martynas Starkus / TV3 nuotr.

Sutvarkius aplinką, Starkai ėmėsi ir paskutiniųjų namo vidaus įrenginėjimo darbų – rinkosi baldus savo sodybai. O Martynas netgi juokavo, kad po tiek laiko trukusių bandymų, save jau drąsiai galėtų vadinti profesionaliu lovų, čiužinių ir fotelių bandytoju. Taip pat šeima išpildė ir savo dukrų svajonę – mergaitėms nupirko dviaukštę lovą.

„Kai patenkintos mergaitės, patenkinta ir mama“, – šypsojosi Kotryna.

Visą šį laiką, kol rinkosi savo svajonių baldus, Martynas ir Kotryna šventai laikėsi savo gero šeimos bičiulio duoto patarimo.

Martyno Starkaus sodyba / TV3 nuotr.

„Kai pradėjome statybas, Vytaras Radzevičius mums davė patį vertingiausią patarimą. Jis sakė, kad jokiais būdais iš draugų, giminių ir šeimos narių nepriimtume jokių senų baldų ir daiktų. Mes paklausėme ir to nepadarėme, todėl mūsų namai nevirto sandėliu – mes nesusitempėme čia viso to, ką mums siūlė kiti“, – džiaugėsi Kotryna.

„Starkus stato“ – sekmadienį, 17.20 val. per TV3.

Skaitykite daugiau