„Mercedes-Benz“ ir „Beissoul & Einius“: prestižinio automobilio pristatymui ukrainiečiai pageidavo tik dueto iš Lietuvos

Beissoul & Einius
Beissoul & Einius
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-10-03 09:56
AA

Žvaigždė – pas žvaigždę. Taip galima nusakyti pastarąją elektroninės muzikos dueto „Beissoul & Einius” viešnagę į Kijevą. Lietuviškasis duetas buvo pakviestas į labai svarbų verslo renginį Kijeve – čia atidarytas pirmas Ukrainoje ir didžiausias Rytų bei Centrinėje Europoje „Mercedes-Benz“ padalinys „AMG Performance Center“.

Naujo modelio automobilio, kurį puošia visiems žinoma Gottliebo Daimlerio kurta žvaigždė, pristatymui buvo pakviesta grupė iš Lietuvos.

Kijeve surengtą šventę praturtino lietuvių dueto "Beissoul & Einius" pasirodymas / Organizatorių nuotr.

Kas jau kas, bet „Beissoul & Einius“ narys Artūras Žabas-Beissoul niekada žvaigždžių liga nesusirgs, tad tik iš jo bičiulių Ukrainoje galima išgirsti, kad Lietuvoje vis dar nišine laikoma grupė Kijeve laukiama su dideliu ir pagarbiu jauduliu. Kaip visada, taip ir šį kartą lietuviškojo dueto jau oro uoste laukė vairuotojas, svečius saugiai ir patogiai nugabeno į viešbutį.

Kijeve surengtą šventę praturtino lietuvių dueto "Beissoul & Einius" pasirodymas / Organizatorių nuotr.

„AMG Performance Center“ steigėjai anksčiau buvo dalyvavę „Beissoul & Einius“ koncertuose ir pageidavo savo svarbiame renginyje matyti tik juos, nors rengiant tokio masto pristatymus korporacijos gali pildyti ir kur kas didesnius savo kaprizus. Ukrainos verslininkams, dirbantiems su prabangios klasės automobiliais, pasirodė, kad jų ir elektroninio dueto vizijos sutampa. Kodėl gi ne, užtenka prisiminti nepajudinamą vokiečių darbštumą, „Mercedes-Benz“ šlovę ir „Beissoul & Einius” pasirodymus, nušlifuotus iki tobulumo ir lydimus keliasdešimties pačių dueto narių rankomis kurtų fantasmagorinių kostiumų.

Šventėje „Beissoul & Einius“ pasirodė beveik 500 kviestinių svečių iš meno bei technikos pasaulio. Aukščiausio lygio aptarnavimas, rinktinės vaišės, brangūs gėrimai – Ukrainos grietinėlei buvo patiekta visa kas geriausia. Specialiai šia proga surengta „Mercedes-Benz“ S klasės retro automobilių paroda.

Kijeve surengtą šventę praturtino lietuvių dueto "Beissoul & Einius" pasirodymas / Organizatorių nuotr.

„Ukraina mus visada pasitinka svetingai ir su daugybe malonių staigmenų. Atlikome kūrinius, kurių labiausiai norėjo ir laukė šventės rengėjai – nustebino, kaip gerai jie žino mūsų kūrybą. Džiugino organizatorių kruopštumas bei pasiruošimas renginiui, viskas buvo aukščiausiame lygmenyje – nuo LED ekranų iki šviesų, vakaro scenarijaus. Svaigau nuo sudarytų galimybių nevaržomai judėti scenoje, kuri buvo iš trijų dalių. Galėjau šokti ir ant naujojo pristatomo „Mercedes-AMG-S63“, bet pagailėjau technikos stebuklo – jam mano grubūs kerzai būtų buvę per didelis išbandymas, - smagiai pasakojo Beissoul‘as. - Kaip padėką kvietusiems ir mūsų klausiusiems atlikome kol kas vienintelę ukrainiečių kalba dainą mūsų reperturare „Kaip tu ir sakei“ („Jak ty i skazav“).

Kijeve surengtą šventę praturtino lietuvių dueto "Beissoul & Einius" pasirodymas (33 nuotr.)
+27