Modelis Karlie Kloss traukiasi iš „Victoria's Secret“ angelų

Karlie Kloss / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Karlie Kloss / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-02-23 15:42
AA

Viena geriausių šių dienų manekenių Karlie Kloss (22 m.) traukiasi iš „Victoria's Secret“ angelų gretų – ji nori daugiau laiko skirti kitiems darbams ir studijoms universitete.

Karlie Kloss „Victoria's Secret“ angelu tapo 2013-ųjų pradžioje – tuomet tik 20-metė mergina tapo jauniausiu kada nors buvusiu „Victoria's Secret“ angelu.

Tačiau šiuo geidžiamu statusu pasimėgavusi viso labo dvejus metus Karlie Kloss nutarė pasitraukti.

„Jos laukia labai užimti, bet nuostabūs metai. Ji koncentruosis į savo kaip modelio karjerą, naujas verslo galimybes ir universitetą, kurį pradės lankyti rudenį“, – apie artimiausius gražuolė planus „People“ pasakojo vienas patikimas šaltinis.

Karlie Kloss / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Apie savo planus studijuoti Karlie Kloss užsiminė kovo mėnesio „Vogue“ numeryje, kurio viršelį papuošė ji ir jos geriausia draugė Taylor Swift.

„Aš ir toliau žadu dirbti visu pajėgumu. Aš esu labai ambicinga ir turiu daug savo karjerai išsikeltų tikslų, tad artimiausiu metu aš nežadu lėtinti tempo“, – sakė Karlie Kloss.

Karlie Kloss / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tačiau suderinti visus jos planus ir buvimą „Victoria's Secret“ angelu pasirodė esą pernelyg sudėtinga, tad ji nutarė užleisti vietą kitoms. Apie Karlie Kloss pasitraukimą patvirtino ir „Victoria's Secret“.

Karlie Kloss / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Su Karlie susitikome prieš keletą mėnesių, kad aptartume, ko ji tikisi iš savo karjeros ir gyvenimo. Mums bekalbant pasidarė aišku, kad jai neužteks laiko įvykdyti visiems įsipareigojimams, – „People“ sakė „Victoria's Secret“ vadovas Edas Razekas. – Deja, tačiau mes sutarėme, kad ji pasitrauks pasibaigus galiojančiai sutarčiai, kurios nebeatnaujinsime. Karlie yra išskirtinė, labai artima draugė, žmogus, kuriuo aš labai žaviuosi ir myliu. Ji, be jokios abejonės, yra viena geriausių visų laikų manekenių. Tačiau ji yra dar geresnė kaip žmogus. Jos ateitis yra neribota, ir aš nekantrauju pamatyti, ką ji dar nuveiks. Karlie Kloss man visiems laikams išliks Angelu.“