Monika Marija patyrė kojos traumą: neaišku, ar šeštadienį šoks

Monika Marija ir Justinas Mejeris / Pauliaus Butkaus ir LRT nuotr.
Monika Marija ir Justinas Mejeris / Pauliaus Butkaus ir LRT nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-10-08 13:33
AA

Dainininkė Monika Marija, šiuo metu dalyvaujanti šokių projekte „Šok su žvaigžde“, per trečiadienį vykusią repeticiją patyrė traumą. Apie tai atlikėja savo gerbėjams pranešė oficialioje „Instagram“ paskyroje.

Su profesionalu Justu Mejeriu populiariame projekte dalyvaujanti Monika Marija, paklausta, ar šeštadienį ją išvysime ant šokių parketo, nuo platesnių komentarų šia tema susilaikė. 

„Kol kas patys nežinome, kaip viskas bus. Tiesiog sprendžiame situaciją“, – Žmonės.lt trumpai patikino ji. 

Mergina patyrė traumą, galimai patempimą, dėl kurio ant jos kojos atsirado didžiulė mėlynė.

„Aš taip noriu išeiti, taip noriu šokti. Atsiprašau už visus kartus, kai sakiau, kad nenoriu“, – „Instagram“ su gerbėjais nuoširdžiais žodžiais dalijosi Monika Marija.

Primename, kad praėjusį šeštadienį Monika Marija su partneriu Justinu Mejeriu komisijos buvo įvertinti 20-imčia balų ir liko šeštoje vietoje.

Šiemet be Monikos Marijos ant parketo TV žiūrovai mato muzikos atlikėjus, dainininkus Moniką Linkytę, Vaidotą Baumilą, sporto žurnalistę Dovilę Šeduikytę, floristą Edgarą Vegį, dainininkę, aktorę Kristiną Radžiukynaitę-KaYra, aktorių, prodiuserį Dovydą Laukį, radijo laidų ir renginių vedėją Richardą Jonaitį, aktorę, fotografę Jovitą Balčiūnaitę, stilistą Joringį Šatą, verslininkę Eskedar Maštavičienę, aktorių Arnoldą Eisimantą.

Šokių žingsnelius jiems perprasti padeda profesionalūs šokėjai Katerina Voropaj, Edvinas Belousovas, Eglė Bertulytė, Rolandas Beržinis, Melisa Valinovič, Rafal Narkevič, Viktorija Šeinker-Vika, Justas Girdvainis, Ieva Konopliovaitė, Vykintas Širmas, Ieva Brigita Riepšaitė ir  Monikos Marijos partneris Justinas Mejeris-Ustin.

Monika Marija Mažvydo mylimosios vaidmenyje (5 nuotr.)
+2