Monika Šedžiuvienė apie krizę šeimoje: „Esu žiauriai pavydi ir tai nevyksta be pagrindo“

Monika Šedžiuvienė / Laidos stop kadras
Monika Šedžiuvienė / Laidos stop kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-04-13 12:09
AA

Po žiniasklaidoje pasirodžiusių pranešimų, kad Monika ir Andrius Šedžiai atsidūrė prie skyrybų slenksčio, LNK laidoje „Nuo... iki...“ pirmadienio vakarą buvo parodytas išskirtinis Monikos interviu. 22-ejų mergina tikino, kad jos ir Andriaus santuoką nuolatos drebina pavydas. „Aš esu žiauriai pavydi, bet tai nevyksta be pagrindo“, – mįslingai užsiminė M.Šedžiuvienė.

Prieš dvejus metus Šiauliuose žinomas verslininkas ir politikas Andrius Šedžius susituokė su 16 metų jaunesne dainininke Monika Kvietkute.

Svarstančių apie poros ateitį niekada netrūko: vieni skaičiavo, kiek laiko ši pora išbus kartu, kiti svarstė, kodėl šešiolika metų už savo vyrą jaunesnė mergina teka už kartą išsiskyrusio ir tris vaikus turinčio Andriaus. „Man patinka būti šeimos moterimi, jau nuo paauglystės žinojau, kad mano tikslas ne karjera ir pinigai, o šeima“, – sako Monika.

TAIP PAT SKAITYKITE: Andriaus Šedžiaus reakcija į kalbas apie skyrybas su žmona Monika: „Skirtis nesiruošiu“

Monika Šedžiuvienė prisipažįsta, kad praėjus dvejiems metams nuo įspūdingų vestuvių atsiradęs pavydas trukdo šeimos ramybei. „Neslėpsiu, patikrinu iš kelionių grįžusio vyro telefone esančias žinutes ir elektroninį paštą. Žinau, kad tai kvaila. Tačiau nieko negaliu sau padaryti, esu labai pavydi. Niekada negalvojau, kad taip pavydėsiu savo vyro. Tačiau pavydžiu ne be pagrindo ir Andrius tai žino“, – aiškina Monika.

Andrius Šedžius ir Monika Šedžiuvienė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Ji sako, kad ir moterys šiais laikais sau leidžia itin daug. Žinodamos, kad Andrius yra vedęs, jos vis tiek  rodo išskirtinį dėmesį ir flirtuoja.

Monika atsiminė atvejį, kuomet naktiniame klube prie baro priėjusiam jos vyrui nepažįstama mergina ėmė glostyti nugarą, o šiam paprašius liautis, ji nekreipė dėmesio, nors visai šalia, šokių aikštelėje, buvo ir pati M.Šedžiuvienė.

Šedžių porą  skiria ir nevienodas požiūris į santuoką bei dėmesį sutuoktiniui. „Andrius įsivaizduoja, kad moteriai labiausiai reikia finansinio saugumo: namo, automobilio, dovanų, drabužių. Tačiau man tai nėra svarbiausia. Dėmesio trūkumo užpildymas dovanomis man nežavi“, – tvirtina mergina.

„Kad jis yra dėmesingas visiems  – tai yra faktas, bet galbūt jis yra per mažai dėmesingas tiems, kam iš tikrųjų reikia to dėmesio“,  – pridūrė Monika.

Žiniasklaidoje pasirodžiusius pranešimus, kad Šedžiai jau kurį laiką negyvena kartu, Monika atremia: „Taip, neseniai persikrausčiau gyventi į Vilnių, nes čia daugiau galimybių įsidarbinti. Ketinu siųsti savo gyvenimo aprašymus, ieškoti darbo, tačiau Andrius iš manęs tik pasijuokia. Jis nesupranta, kodėl man reikia dirbti.“

Laidoje Monika tvirtino, kad jai gėda prašyti vyro pinigų asmeninėms išlaidoms, todėl ji stengiasi užsidirbti pati ir leisti savo uždarbį.

Andrius Šedžius ir Monika Šedžiuvienė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.