Monikos Katunskytės šeimoje – svarbi šventė: „Tu mano pasididžiavimas ir mano paguoda“

Vitalija Katunskytė ir Monika Katunskytė su sūnumi / Asmeninio albumo nuotr.
Vitalija Katunskytė ir Monika Katunskytė su sūnumi / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-22 13:41
AA

Sausio 18-ąją mamos, Lietuvos šlagerių karaliene tituoluotos Vitalijos Katunskytės netekusi atlikėja Monika Katunskytė jos mirtį išgyveno labai skaudžiai, tačiau gyvenimas nesustojo. Neseniai ji paskelbė apie vasaros koncertus Palangoje – V.Katunskytės tradicijos tąsą, o dabar džiaugiasi kita svarbia švente – sūnaus gimtadieniu.

Monikos Katunskytės sūnus Kęstutis kovo 22-ąją švenčia gimimo dieną. 16-ojo atžalos gimtadienio proga atlikėja feisbuke jam skyrė jautrius žodžius, kuriais sutiko pasidalinti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„Mano brangenybe, šiandien tau jau 16 metų. Aš esu tokia laiminga, jog turiu tokią gyvenimo dovaną. Tu gimei toks mažytis, o dabar visas krepšininkas. Mes su tėčiu patys laimingiausi, jog turim tave. Myliu tave. Tu mano pasididžiavimas ir mano paguoda“, – sūnų sveikino Monika Katunskytė.

Šiuo metu Monika vis dar gyvena Londone, tačiau pamažu ruošiasi grįžti į Lietuvą. Gimtinėje moteris išpildys mamai prie karsto duotą pažadą ir garsiausiais jos šlageriais džiugins klausytojus Palangoje, mat pati Vitalija Katunskytė prieš mirtį kūrė ateities planus ir ketino vasarą rengti legendinius koncertus.

Koncerto datą ir laiką Monika neseniai pranešė savo feisbuke. Atlikėja pasirodymą Palangoje surengs birželio 2-ąją, 20 valandą, o jai akompanuos 30 metų su V.Katunskyte grojęs R.Kraptavičius.

„Štai ir atėjo laikas, kai turiu stoti į mamos vietą Palangoje, Basanavičiaus g. kavinėje „Jūros akis“. Visų labai labai lauksiu, su manimi kartu koncertuos puikus saksofonistas Remigijus Kraptavičius“, – rašė M.Katunskytė.

Praėjus kelioms dienoms po V.Katunskytė mirties, M.Katunskytė portalui Žmonės.lt davė jautrų interviu. Tuomet ji pasakojo, kad mama lyg nujausdama dukros prašė sugrįžti gyventi į Lietuvą, dažniau pasimatyti.

„Aš dabar galvoju, kad ji viską nujautė... Tikrai jautė, nes ji tada manęs labai prašė sugrįžti į Lietuvą. Bet ne paslaptis, visi žino, kad mes turėjome įsipareigojimų tiek bankui, tiek kitokių, tai aš sakiau: „Mamyte, palauk, leisk man dar padirbti“. Tada ji kažkodėl man pasakė: „Monika, kai manęs neliks, aš noriu, kad tu stovėtum didžiojoje scenoje“. Žinote, niekas tokių dalykų nenumato, tai aš tik nusijuokiau: „Mama, ar tu juokauji? Apie ką tu kalbi? Tu dar privalai stovėti scenoje. Tau dar tik 67 metai, tu dar jauna, tau dar daug visko likę“. Bet, matyt, jos širdis viską nujautė. Deja, dabar jau tik prie karsto jai pažadėjau: „Mamyte, taip, aš sugrįšiu namo ir stosiu į didžiąją sceną, tęsiu tavo darbus“, – širdį liejo atlikėja.

Šiauliuose palaidota dainininkė Vitalija Katunskytė (38 nuotr.)
+32